Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Výsledky Okresního přeboru 2004/2005

 

1. kolo - 27.11.2004

FC Santos Chrudim - ABL Pardubice

4:1

(1:0)

branky: 2x L.Černý, 2x J.Faltejsek - D.Němec

ŽK: V.Kovařík (Santos Chrudim)

 

ABL Pardubice - Veteráni Chrudim

1:7

(0:3)

branky: T.Pavlík - 2x P.Kostka, 2x M.Carda, R.Kusý, T.Vácha, M.Sýkora

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - FC Santos Chrudim

3:0

(2:0)

branky: J.Kříž, M.Gregor, L.Dubský

bez karet

 

Veteráni Chrudim - United Chrudim

3:2

(1:2)

branky: 2x T.Vácha, R.Kusý - A.Pilař, M.Černohorský

ŽK: T.Vácha (Veteráni Chrudim), V.Dubský (United Chrudim)

  

TJ Chrast - FC Automatic Chrudim

2:4

(0:3)

branky: J.Mihulka, D.Málek - M.Dušek, J.Kříž, R.Hovorka, F.Cepl

bez karet

  

United Chrudim - TJ Chrast

5:3

(4:2)

branky: 2x J.Hudeček, 2x M.Netolický, J.Bořil - 2x K.Brožka, R.Dospěl

bez karet

  

2. kolo - 29.11.2004

Norton Skuteč - FC Santos Chrudim

7:4

(4:1)

branky: 2x J.Alt, D.Krčil, D.Pečenka, L.Vágner, T.Urban, M.Škorpík - Spálenský, T.Sobotka, L.Černý, I.Jeníček

bez karet

 

ABL Pardubice - Orel Hlinsko "A"

2:2

(1:1)

branky: T.Nepovím, P.Šafařík - 2x P.Havel

bez karet

 

FC Santos Chrudim - Orel Hlinsko "A"

4:1

(1:1)

branky: 2x I.Jeníček, P.Bárta, V.Kovařík - S.Havel

bez karet

 

ABL Pardubice - Norton Skuteč

4:6

(1:5)

branky: 2x J.Klapka, 2x D.Němec - 3x M.Škorpík, L.Pečenka, T.Vágner, J.Alt

bez karet

  

3. kolo - 5.12.2004

ABL Pardubice - United Chrudim

5:7

(2:3)

branky: D.Němec, P.Šafařík, D.Vrbka, T.Nepovím, T.Pavlík - 2x M.Černohorský, 2x V.Dubský, 2x J.Bořil, A.Pilař

bez karet

 

United Chrudim - FC Santos Chrudim

4:3

(1:0)

branky: 2x A.Pilař, M.Černohorský, J.Hudeček - T.Sobotka, M.Štosek, V.Kovařík

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - ABL Pardubice

1:7

(0:3)

branky: M.Gregor - 3x D.Dvořák, 3x T.Pavlík, D.Němec

ŽK: T.Pavlík (ABL Pardubice)

 

FC Santos Chrudim - TJ Chrast

5:6

(1:4)

branky: 2x M.Štosek, L.Černý, I.Jeníček, I.Slezák - 2x D.Málek, J.Plosza, J.Mihulka, R.Dospěl, J.Pešek

ŽK: R.Červenka (FC Santos Chrudim), R.Bouška (TJ Chrast)

  

Veteráni Chrudim - FC Automatic Chrudim

6:4

(4:2)

branky: 3x M.Carda, 2x R.Kusý, Michal Sýkora - 2x T.Wenzl, M.Dušek, M.Gregor

bez karet

  

TJ Chrast - Veteráni Chrudim

4:1

(0:0)

branky: 2x J.Plosza, D.Málek, J.Pešek - J.Vácha

ŽK: R.Bouška (TJ Chrast)

  

4. kolo - 6.12.2004

Norton Skuteč - FK ERA-PACK Chrudim „B“

5:2

(3:1)

branky: 2x Alt, 2x Urban, Sperat - Kopecký, P. Mrázek

bez karet

 

AC Vítanov - Orel Hlinsko "A"

2:6

(2:4)

branky: Rohrbach, Rakous - 2x Sádovský, 2x Perko, Josef Jun, Sodomka

ŽK: Rohrbach (AC Vítanov), Sodomka, Pérko (Orel Hlinsko)

ČK: P.Novotný (AC Vítanov) - STOP na 3 zápasy 

 

AC Vítanov - FK ERA-PACK Chrudim „B“

3:10

(1:4)

branky: 2x Rakous, Nosál - 2x Dostál, 2x R.Mrázek, 2x Bulena, Horák, Záhorka, P.Mrázek, Kopecký

bez karet

 

Orel Hlinsko "A" - Norton Skuteč

6:3

(3:1)

branky: 2x Perko, Sodomka, Doležal, Petr Havel, Sádovský - 2x Urban, Brokl

bez karet

  

5. kolo - 13.12.2004

Orel Hlinsko "A" - United Chrudim

2:4

(0:1)

branky: 2x M.Slováček - 2x J.Bořil, D.Kudrnka, V.Dubský

bez karet

 

TJ Chrast - Norton Skuteč

2:6

(0:2)

branky: J.Mihulka, D.Málek - 2x D.Pečenka, 2x M.Škorpík, 2x M.Zoulík

bez karet

 

United Chrudim - Norton Skuteč

2:7

(1:5)

branky: V.Dubský, D.Kudrnka - 3x A.Sperat, 2x T.Urban, 2x Krčil

bez karet

 

TJ Chrast - Orel Hlinsko "A"

8:3

(4:0)

branky: 3x R.Bouška, 2x J.Plosza, M.Vokál, J.Pešek, J.Mihulka - 2x M.Slováček, P.Havel

ŽK: J.Plosza (TJ Chrast), Jan Sodomka (Orel Hlinsko"A")

  

6. kolo - 20.12.2004

AC Vítanov - United Chrudim

4:2

(1:1)

branky: M.Nosál, M.Rakouš, J.Novák, P.Novotný - J.Bořil, M.Černohorský

bez karet

 

FK ERA-PACK Chrudim „B“ - TJ Chrast

6:2

(3:0)

branky: 2x P.Vladyka, R.Mrázek, P.Horák, A.Picka, R.Bulena - R.Dospěl, J.Mihulka

bez karet

 

FK ERA-PACK Chrudim „B“ - United Chrudim

9:2

(4:1)

branky: 4x P.Vladyka, 3x A.Mrkva, 2x M.Slavík - V.Dubský, A.Pilař

bez karet

 

AC Vítanov - TJ Chrast

3:4

(1:2)

branky: M.Nosál, M.Rakouš, J.Daniel - 3x D.Málek, J.Plosza

ŽK: M.Rakouš, J.Novák (AC Vítanov)

ŽK: R.Dospěl, R.Bouška, J.Plosza (TJ Chrast)

ČK: J.Novotný (AC Vítanov), D.Málek (TJ Chrast) - 2 zápasy STOP

 

7. kolo - 3.1.2005

Orel Hlinsko "A" - Veteráni Chrudim

4:3

(2:3)

branky: 2x M.Popelka, 2x M.Pérko - 2x T.Vácha, M.Sýkora

ŽK: Jan Sodomka (Orel Hlinsko "A"), Petr Mrázek (Veteráni Chrudim)

 

FC Automatic Chrudim - Norton Skuteč

2:7

(1:3)

branky: F.Cepl, T.Wenzl - 2x T.Urban, 2x M.Škorpík, J.Vágner, L.Vágner, M.Brokl

bez karet

 

Veteráni Chrudim - Norton Skuteč

6:2

(4:0)

branky: 4x T.Vácha, R.Kusý, M.Carda - M.Škorpík, M.Zoulík

ŽK: Martin Brokl, Aleš Sperát (Norton Skuteč)

ČK: Radek Kusý (Veteráni Chrudim) - 1 zápas STOP (2x ŽK)

 

FC Automatic Chrudim - Orel Hlinsko "A"

2:3

(0:1)

branky: F.Cepl, J.Ptáček - 2x M.Popelka, J.Doležal

bez karet

  

8. kolo - 10.1.2005

AC Vítanov - ABL Pardubice

2:7

(1:4)

branky: L.Balek, M.Nosál - 2x P.Myška, 2x P.Šafařík, J.Klapka, D.Němec, J.Koky

bez karet

 

FC Santos Chrudim - FK ERA-PACK Chrudim "B"

2:5

(0:3)

branky: 2x R.Spálenský - 2x D.Dvořák, A.Mrkva, Bulena, R.Mrázek

bez karet

 

ABL Pardubice - FK ERA-PACK Chrudim "B"

2:3

(2:1)

branky: D.Němec, T.Pavlík - 2x Horák, D.Dvořák

bez karet

 

FC Santos Chrudim - AC Vítanov

3:1

(0:1)

branky: 2x P.Bárta, L.Černý - L.Balek

ČK: P.Novotný (AC Vítanov) - 1 zápas STOP (2x ŽK)

  

9. kolo - 16.1.2005

United Chrudim - TJ Chrast

6:4

(2:3)

branky: 3x J.Bořil, 2x J.Hudeček, D.Kudrnka - 2x R.Bouška, J.Plosza, R.Dospěl

ŽK: M.Budiš (United Chrudim)

 

TJ Chrast - ABL Pardubice

2:4

(1:0)

branky: 2x K.Brožka - 4x D.Dvořák

ŽK: J.Plosza, R.Dospěl, R.Bouška (TJ Chrast), T.Nepovím, P.Myška (ABL Pardubice)

 

FC Automatic Chrudim - United Chrudim

5:3

(1:2)

branky: 3x J.Ptáček, T.Veverka, J.Kříž - J.Hudeček, M.Netolický, A.Pilař

bez karet

 

ABL Pardubice - Veteráni Chrudim

4:3

(1:1)

branky: 3x D.Dvořák, D.Němec - T.Vácha, J.Sýkora, P.Kostka

bez karet

  

FC Santos Chrudim - FC Automatic Chrudim

3:4

(2:1)

branky: M.Holec, L.Černý, M.Houha (vlastní) - 2x J.Ptáček, M.Houha, M.Potužák 

bez karet

  

Veteráni Chrudim - FC Santos Chrudim

1:6

(0:0)

branky: R.Kusý - 3x P.Bárta, R.Netolický, M.Holec, M.Štosek

bez karet

  

10. kolo - 17.1.2005

FK ERA-PACK Chrudim "B" - Orel Hlinsko "A"

3:2

(2:1)

branky: R.Bulena, P.Horák, P.Popelka - J.Sodomka, J.Sádovský

bez karet

 

AC Vítanov - Norton Skuteč

1:3

(0:0)

branky: M.Nosál - M.Brokl, L.Vágner, A.Sperát

bez karet

 

Orel Hlinsko "A" - Norton Skuteč

0:0

(0:0)

branky: -

ŽK: D.Pečenka, A.Sperát, M.Škorpík (Norton Skuteč), 

 

AC Vítanov - FK ERA-PACK Chrudim "B"

4:1

(2:0)

branky: 2x M.Nosál, Z.Daniel, J.Novák - F.Tichý

bez karet

  

11. kolo - 24.1.2005

FK ERA-PACK Chrudim „B“ - Veteráni Chrudim

2:4

(0:3)

branky: P.Mrázek, D.Dvořák - 3x T.Vácha, P.Kostka

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - AC Vítanov

3:3

(2:1)

branky: 3x J.Ptáček - M.Nosál, P.Novotný, Z.Daniel

ŽK: O.Obolecký (FC Automatic Chrudim)

ČK: T.Veverka (FC Automatic Chrudim) - 3 zápasy STOP

 

Veteráni Chrudim - AC Vítanov

5:0

(1:0)

branky: 2x T.Vácha, 2x R.Kusý, Martin Sýkora

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - FK ERA-PACK Chrudim „B“

2:9

(2:4)

branky: 2x J.Ptáček - 3x T.Meler, 2x R.Mrázek, 2x Tichý, D.Dvořák, R.bulena

bez karet

  

12. kolo - 31.1.2005

Orel Hlinsko "A" - ABL Pardubice

6:7

(3:3)

branky: 2x J.Doležal, 2x M.Perko, D.Vácha, M.Popelka - 3x D.Dvořák, 2x D.Němec, T.Pavlík, T.Nepovím

bez karet

 

FC Santos Chrudim - Norton Skuteč

2:3

(2:0)

branky: P.Bárta, Mládek - 3x T.Urban

ŽK: R.Netolický, Pelikán (FC Santos Chrudim), M.Škorpík (Norton Skuteč)

 

ABL Pardubice - Norton Skuteč

3:6

(2:3)

branky: 2x T.Nepovím, D.Dvořák - 4x T.Urban, D.Pečenka, M.Škorpík

ŽK: A.Sperát (Norton Skuteč)

ČK: D.Vrbka (ABL Pardubice) - 2 zápasy STOP

 

FC Santos Chrudim - Orel Hlinsko "A"

6:2

(4:0)

branky: 2x I.Jeníček, 2x M.Holec, 2x P.Bárta - D.Vácha, P.Havel

ŽK: Mládek (FC Santos Chrudim)

  

13. kolo - 6.2.2005

TJ Chrast - Veteráni Chrudim

2:3

(0:1)

branky: K.Brožka, J.Plosza - 2x R.Kusý, M.Carda

bez karet

 

Veteráni Chrudim - United Chrudim

1:3

(0:0)

branky: M.Carda - 2x J.Hudeček, V.Dubský

ŽK: M.Netolický, D.Kudrnka (United Chrudim)

 

FC Automatic Chrudim - TJ Chrast

6:4

(2:1)

branky: 3x Z.Bureš, J.Kříž, J.Ptáček, L.Dubský - 2x Z.Kysela, J.Plosza, K.Brožka

ŽK: K.Brožka (TJ Chrast)

 

United Chrudim - FC Santos Chrudim

2:3

(0:1)

branky: M.Netolický, V.Dubský - P.Vostrovský, I.Jeníček, J.Bárta

bez karet

  

ABL Pardubice - FC Automatic Chrudim

3:4

(2:1)

branky: 2x T.Pavlík, P.Šafařík - 2x J.Ptáček, Z.Bureš, M.Kmenta

ŽK: P.Myška (ABL Pardubice), L.Dubský (FC Automatic Chrudim)

  

FC Santos Chrudim - ABL Pardubice

2:2

(1:1)

branky: J.Bárta, M.Holec - 2x T.Pavlík

ČK: P.Vostrovský (FC Santos Chrudim), P.Šafařík (ABL Pardubice) - oba 1 zápas STOP

  

14. kolo - 7.2.2005

Orel Hlinsko "A" - AC Vítanov

2:2

(1:2)

branky: D.Vácha, J.Doležal - P.Novotný, J.Daniel

ŽK: L.Balek (AC Vítanov)

 

AC Vítanov - Norton Skuteč

2:2

(2:2)

branky: 2x M.Nosál - A.Sperát, D.Krčil

ŽK: M.Nosál (AC Vítanov)

 

FK ERA-PACK Chrudim „B“ - Orel Hlinsko "A"

6:3

(1:1)

branky: 2x A.Mrkva, 2x P.Vladyka, P.Horák, P.Popelka - Novák, M.Perko, D.Vácha

bez karet

 

Norton Skuteč - FK ERA-PACK Chrudim "B"

3:11

(1:4)

branky: 2x D.Krčil, T.Urban - 6x P.Vladyka, 2x A.Mrkva, F.Tichý, P.Horák, R.Bulena

bez karet

  

15. kolo - 14.2.2005

TJ Chrast - FK ERA-PACK Chrudim "B"

2:4

(1:2)

branky: J.Plosza, Z.Kysela - 2x D.Dvořák, 2x M.Kopecký

bez karet

 

United Chrudim - AC Vítanov

5:4

(0:2)

branky: 2x J.Bořil, V.Dubský, A.Pilař, M.Netolický - 2x M.Nosál, Rohrbach, J.Daniel

bez karet

 

TJ Chrast - AC Vítanov

5:2

(1:1)

branky: 3x J.Plosza, Mihulka, Hromádko - M.Nosál, J.Daniel

bez karet

 

United Chrudim - FK ERA-PACK Chrudim "B"

3:6

(2:3)

branky: J.Hudeček, V.Dubský, A.Pilař - 2x D.Dvořák, 2x P.Horák, A.Picka, M.Kopecký

ŽK: A.Picka (FK ERA-PACK Chrudim)

  

16. kolo - 21.2.2005

Norton Skuteč - FC Automatic Chrudim

8:2

(6:1)

branky: 3x T.Urban, 2x L.Vágner, 2x D.Pečenka, M.Kučera - M.Kmenta, J.Ptáček

bez karet

 

Veteráni Chrudim - Orel Hlinsko "A"

5:3

(1:0)

branky: 2x R.Kusý, 2x Sádovský, T.Vácha - 2x M.Pérko, P.Havel

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - Orel Hlinsko "A"

1:4

(1:2)

branky: T.Veverka - 2x J.Doležal, M.Popelka, P.Novosad

ŽK: M.Potužák (FC Automatic Chrudim), M.Pérko (Orel Hlinsko "A")

 

Veteráni Chrudim - Norton Skuteč

3:5

(1:3)

branky: 2x T.Vácha, Sádovský - 3x T.Urban, 2x M.Kučera

bez karet

  

17. kolo - 28.2.2005

FK ERA-PACK Chrudim "B" - FC Santos Chrudim

9:3

(5:2)

branky: 5x P.Vladyka, 2x P.Horák, F.Tichý, A.Picka - 2x M.Holec, J.Bárta

bez karet

 

ABL Pardubice - AC Vítanov

0:5

kont.

branky: -

chřipková epidemie

 

FC Santos Chrudim - AC Vítanov

2:5

(2:2)

branky: M.Holec, T.Sobotka - 2x Z.Daniel, 2x M.Nosál, J.Daniel

ŽK: M.Holec, Mládek (FC Santos Chrudim), 

 

ABL Pardubice - FK ERA-PACK Chrudim "B"

0:5

kont.

branky: 

chřipková epidemie

  

18. kolo - 5.3.2005

Veteráni Chrudim - FC Santos Chrudim

6:2

(4:0)

branky: 3x T.Vácha, 2x R.Kusý, Michal Sýkora - R.Netolický, Mládek

ŽK: J.Sýkora (Veteráni Chrudim)

 

FC Santos Chrudim - TJ Chrast

2:6

(1:2)

branky: M.Holec, P.Bárta - 2x J.Plosza, D.Málek, J.Pešek, J.Mihulka, R.Dospěl

ŽK: J.Pešek (TJ Chrast)

 

FC Automatic Chrudim - Veteráni Chrudim

2:9

(0:1)

branky: 2x J.Ptáček - 2x P.Pejcha, 2x T.Vácha, 2x M.Carda, P.Sádovský, Michal Sýkora, R.Kusý

bez karet

 

TJ Chrast - ABL Pardubice

5:3

(1:1)

branky: 2x J.Pešek, J.Mihulka, J.Plosza, M.Vokáč - D.Němec, R.Lang, J.Klapka

ŽK: D.Málek, J.Mihulka (TJ Chrast)

  

United Chrudim - FC Automatic Chrudim

3:4

(3:2)

branky: M.Houha (vlastní), V Dubský, J.Bořil - J.Kříž, J.Ptáček, T.Wenzl, M.Potužák

ŽK: M.Černohorský (United Chrudim), M.Houha, J.Kříž (FC Automatic Chrudim)

  

ABL Pardubice - United Chrudim

11:3

(5:1)

branky: 5x P.Šafařík, 2x D.Němec, 2x R.Lang, J.Klapka, J.Koky - 2x M.Netolický, M.Černohorský

bez karet

  

19. kolo - 7.3.2005

Norton Skuteč - TJ Chrast

5:4

(2:2)

branky:  2x T.Urban, 2x L.Vágner, M.Škorpík - 2x R.Dospěl, Z.Kysela, J.Pešek

bez karet

 

United Chrudim - Orel Hlinsko "A"

3:2

(1:0)

branky:  D.Kudrnka, M.Černohorský, V.Dubský - J.Sádovský, P.Novosad

bez karet

 

TJ Chrast - Orel Hlinsko "A"

2:4

(2:3)

branky:  2x J.Pešek - P.Havel, M.Popelka, J.Doležal, M.Pérko

bez karet

 

United Chrudim - Norton Skuteč

5:6

(3:3)

branky:  4x V.Dubský, M.Černohorský - 4x L.Vágner, T.Urban, A.Sperát

bez karet

  

20. kolo - 14.3.2005

AC Vítanov - FC Automatic Chrudim

4:2

(2:0)

branky: 3x Z.Daniel, P.Novotný - 2x L.Dubský

ŽK: Rohrbach, M.Nosál (AC Vítanov), J.Kříž (FC Automatic Chrudim)

 

Veteráni Chrudim - FK ERA-PACK Chrudim "B"

2:3

(0:1)

branky:  R.Kusý, J.Sýkora - 2x D.Dvořák, P.Vladyka

bez karet

 

FC Automatic Chrudim - FK ERA-PACK Chrudim "B"

3:15

(2:9)

branky:  2x O.Obolecký, M.Potužák - 12x P.Vladyka, 2x D.Dvořák, P.Mrázek

ŽK: J.Kříž (FC Automatic Chrudim)

 

Veteráni Chrudim - AC Vítanov

4:2

(1:2)

branky:  2x T.Vácha, P.Sádovský, M.Carda - Z.Daniel, M.Nosál

bez karet

  

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim