Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Rozlosování II. třídy Hlinsko 2005/2006

Základní část:

 

 

20.11.05

27.11.05

4.12.05

18.12.05

8.1.06

22.1.06

26.2.06

  8:00

5-12

7-12

5-2

13-1

7-4

1-12

12-4

  8:30

6-11

8-11

1-5

1-8

8-3

2-11

3-11

  9:00

12-11

12-8

1-2

13-8

8-4

2-12

12-3

  9:30

5-6

11-7

13-5

7-1

3-7

1-11

11-4

10:00

6-12

13-12

6-2

2-8

13-4

3-10

13-3

10:30

11-5

13-7

6-1

2-7

10-2

4-9

9-6

11:00

7-10

1-4

11-13

3-6

9-2

4-10

10-5

11:30

8-9

13-2

9-12

4-5

10-13

9-3

13-6

12:00

9-10

2-4

9-13

4-6

1-9

5-8

9-5

12:30

7-8

3-1

10-11

5-3

10-1

6-7

10-6

13:00

8-10

2-3

10-12

3-4

 

6-8

 

13:30

9-7

 

11-9

 

 

7-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volno

1,2,3,4,13

5,6,9,10

3,4,7,8

9,10,11,12

5,6,11,12

13

1,2,7,8

 

Přířazení čísel pro jednotlivá mužstva pro základní část:

 

  1 - NORWICH HLINSKO                        8 - SOKOL STUDNICE           

  2 - SOKOL HLINSKO                           9 - VLASTENCI SKUTEČ        

  3 - OREL HLINSKO „B“                       10 - OFLENDA HLINSKO         

  4 - JAMAICA SLAVES HLINSKO         11 - FC BOJANOV

  5 - BRATŘI PROSETÍN                       12 - JESETER SKUTEČ

  6 - LOKOMOTIVA LEŠTINKA               13 - RESTAURACE U KARLA HLINSKO

  7 - BOCA JUNIORS HOLETÍN 

 

 

Skupina A o 1-6 místo:

 

 

5.3.06

12.3.06

19.3.06

26.3.06

26.3.06 od 11h

  8:00

1-2

3-1

4-3

3-5

3-6

  8:30

2-5

2-3

2-4

5-4

5-6

  9:00

1-6

1-4

6-3

1-3

3-2

  9:30

5-3

2-6

5-2

4-6

5-1

10:00

6-4

4-5

6-1

2-1

4-2

10:30

3-4

6-5

1-5

6-2

4-1

 

Čísla mužstev podle umístění v základní části:

 

  1 - OREL HLINSKO „B“                    4 - SOKOL STUDNICE      

  2 - SOKOL HLINSKO                       5 - OFLENDA HLINSKO      

  3 - BRATŘI PROSETÍN                    6 - JESETER SKUTEČ      

 

 

Skupina B o 7-13 místo:

                                                                                                                                                POZOR !!!  SOBOTY

 

5.3.06

12.3.06

19.3.06

 

25.3.06

25.3.06 od 11h

11:00

7-8

9-7

10-9

  8:00

9-11

9-12

11:30

8-11

8-9

8-10

  8:30

11-10

11-12

12:00

7-12

7-10

12-9

  9:00

7-9

9-8

12:30

11-9

8-12

11-8

  9:30

10-12

11-7

13:00

12-10

10-11

12-7

10:00

8-7

10-8

13:30

9-10

12-11

7-11

10:30

12-8

10-7

 

Čísla mužstev podle umístění v základní části:

 

    7 - LOKOMOTIVA LEŠTINKA                   10 - BOCA JUNIORS HOLETIN    

    8 - JAMAICA SLAVES HLINSKO              11 - VLASTENCI SKUTEČ    

    9 - RESTAURACE U KARLA HLINSKO     12 - NORWICH HLINSKO    

 

Čekací doba není !!!  Hrací doba 2x15 min

Domácí mužstvo je pořádající, které zajišťuje obsluhu ukazatele skóre a akumulovaných faulů.

Neplnění si této povinnosti podléhá finančním sankcím !!!

Upozorňuji na povinné používání chráničů holení, bez nich nebude povolen vstup na hrací plochu.

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim