Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

 

1. kolo - 18.11.2006

 

NOLA PR Chrudim - TJ Orel

4:1

(0:1)

branky: Hájek Lukáš 3, Novohradský Lukáš - Popílek Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Orel - FK Darren Slatiňany "B"

3:5

(2:0)

branky: Mádlo Marek, Popílek Michal, Strouhal Jaroslav - Pudil Michal 4, Hromek Karel

 

 

ŽK:

 Lédl Zdeněk (FK Darren Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - NOLA PR Chrudim

2:3

(0:1)

branky: Hofman Vladislav, Hofman Radim - Novohradský Lukáš, Hájek Lukáš, vlastní;

 

 

ŽK:

 Poláček Libor (NOLA PR Chrudim)

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - SPS Slatiňany

7:3

(4:2)

branky: Pudil Michal 2, Dostál Martin 2, Mattuš Milan, Bakeš Michal, Rousek Lukáš - Čechlovský Petr 2, Jedlinský Pavel

 

 

ŽK:

 Chvojka Vlastislav (SPS Slatiňany)

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - SK Noviny Chrudimska "B"

3:1

(2:0)

branky: Dostál Lukáš 2, Branda Tomáš - Hofman Vladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Sunar Kočí

2:1

(1:1)

branky: Chvojka Vlastislav, Boček Martin - Pavlas Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - Metaxa Jenišovice

4:4

(2:3)

branky: Moravec Miloš ml., Štěpánek Roman, Hanuš Pavel, Maryška Tomáš - Dostál Karel, Dostál Lukáš, Hanko Martin, vlastní

 

 

ŽK:

 Štěpánek Roman (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

ČK:

 Mattuš Dušan (Metaxa Jenišovice) - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - FK G12 Chrudim "B"

0:3

(0:3)

branky: Mihulka David 2, Kohout Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

3:8

(2:5)

branky: Froněk Petr, Froňek Jan, Mihulka David - Hanuš Pavel 3, Slavík Tomáš 2, Moravec Miloš ml., Vaško Milan, Švadlenka Jan

 

 

ČK:

 Hanuš Pavel (Rest. Střed Slatiňany "B") - STOP na 3 zápasy

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 2.12.2006

 

FK Darren Slatiňany "B" - FK Sunar Kočí

6:1

(2:1)

branky: Teplý Miroslav 3, Mattuš Milan, Křapka Tomáš, Dostál Martin - Stahoň Lukáš

 

 

ŽK:

 Stahoň Pavel (FK Sunar Kočí)

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - Restaurace Střed Slatiňany "B"

1:7

(0:4)

branky: Hladík Jaroslav - Trávníček Tomáš 2, Švadlenka Jan 2, Tesař Roman, Vaško Milan, Hlušička Jiří

 

 

ŽK:

 Sekera Petr (FK Sunar Kočí)

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - FK Darren Slatiňany "B"

2:0

(2:0)

branky: Pokorný Roman, Pokorný Petr; ŽK: 

 

 

ŽK:

 Dostál Martin (FK Darren Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SK Noviny Chrudimska "B"

3:3

(2:2)

branky: Vaško Milan, Štěpánek Roman, Trávníček Tomáš - Mazánek Libor 2, Hofman Radim

 

 

ŽK:

 Tesař Roman (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

ČK:

 Kalous Miloš (SK Noviny Chrudimska "B") - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - NOLA PR Chrudim

1:2

(0:0)

branky: Branda Tomáš - Novohradský Lukáš 2

 

 

ŽK:

 Dostál Lukáš (FK Darren Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - TJ Orel

6:2

(2:1)

branky: Mazánek Jan 2, Gregor Martin, Kopecký Michal, Hovorka Marek, Hofman Radim - Mádlo Marek, Žalud Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - Metaxa Jenišovice

0:2

(0:2)

branky: Dostál Marcel 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Orel - SPS Slatiňany

0:0

(0:0)

branky: -

 

 

ŽK:

 Štěpánek Marek (TJ Orel)

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK G12 Chrudim "B"

1:2

(1:1)

branky: Němeček René - Slanař Richard, Brandejs Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 17.12.2006

 

FK G12 Chrudim "B" - SK Noviny Chrudimska "B"

0:5

(0:4)

branky: - Hofman Radim 4, Kramařík Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - FK Darren Slatiňany "B"

1:3

(0:2)

branky: Hofman Radim - Teplý Miroslav, Dostál Martin, Dostálek Tomáš

 

 

ŽK:

 Kramařík Ladislav (SK Noviny Chrudimska "B")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - FK G12 Chrudim "B"

2:2

(2:0)

branky: Hromek Karel, Dostálek Tomáš - Kohout Pavel, Froňek Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Orel - FK Sunar Kočí

3:1

(2:1)

branky: Bednář Michal, Chvojka David, Strouhal Jaroslav - Wagmann Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - Metaxa Jenišovice

1:6

(1:0)

branky: Sekera Petr - Dostál Lukáš 2, Dostál Karel, Popp Daniel, Novák Ladislav, Dostál Marcel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - TJ Orel

8:2

(5:1)

branky: Dostál Karel 2, Branda Tomáš 2, Dostál Lukáš 2, Mattuš Dušan, Dostál Marcel - Chvojka Zdeněk 2

 

 

ŽK:

 Dostál Lukáš, Dostál Marcel (Metaxa Jenišovice)

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Restaurace Střed Slatiňany "B"

0:3

(0:2)

branky: Vaško Milan, Trávníček Tomáš, Švadlenka Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - NOLA PR Chrudim

2:2

(1:1)

branky: Vaško Milan, Štěpánek Roman - Pokorný Roman, Hájek Lukáš

 

 

ŽK:

 Štěpánek Roman, Hlušička Jiří (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

ŽK:

 Horák Jan (NOLA PR Chrudim)

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - SPS Slatiňany

1:2

(0:2)

branky: Novohradský Lukáš - Peřina Jan, Jedlinský Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 13.01.2007

 

SPS Slatiňany - Metaxa Jenišovice

0:4

(0:1)

branky: Dostál Karel 2, Dostál Lukáš 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - FK Darren Slatiňany "B"

5:1

(1:1)

branky: Dostál Lukáš 2, Hanko Martin 2, Branda Tomáš - Teplý Miroslav

 

 

ŽK:

 Mattuš Dušan (Metaxa Jenišovice)

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - SPS Slatiňany

9:2

(6:1)

branky: Hofman Radim 4, Mazánek Jan 3, Gregor Martin, Kalous Miloš - Tichý Ladislav 2

 

 

ŽK:

 Svoboda Jakub (SPS Slatiňany)

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

1:3

(1:2)

branky: Křapka Tomáš - Urválek Jan, Vaško Milan, Hanuš Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - SK Noviny Chrudimska "B"

0:4

(0:1)

branky: Kalous Miloš 2, Hovorka Marek, Mazánek Jan; ŽK: Havránek Marcel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - TJ Orel

6:0

(3:0)

branky: Vaško Milan 2, Urválek Jan, Táborský Miroslav, Hanuš Pavel, Švadlenka Jan

 

 

ŽK:

 Chvojka David (TJ Orel)

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - FK Sunar Kočí

7:3

(3:1)

branky: Hájek Lukáš 4, Poláček Libor, Doucha Lukáš, Pokorný Roman - Sekera Jiří, Pavlas Roman, Havránek Marcel

 

 

ŽK:

 Pavlas Roman (FK Sunar Kočí)

 

 

 

 

 

TJ Orel - FK G12 Chrudim "B"

2:4

(2:1)

branky: Malý Miroslav, Popílek Michal - Vacek Vladimír 2, Froněk Petr 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - NOLA PR Chrudim

0:2

(0:1)

branky: Poláček Libor, Novohradský Lukáš

 

 

ŽK:

 Poláček Libor (NOLA PR Chrudim)

 

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 27.01.2007

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK G12 Chrudim "B"

2:5

(2:3)

branky: Hanuš Pavel 2 - Kohout Pavel 2, Blažek Luboš 2, Slanař Richard

 

 

ŽK:

 Štěpánek Roman, Odvárka Ondřej (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - FK Sunar Kočí

2:0

(1:0)

branky: Slanař Richard, Blažek Luboš

 

 

ŽK:

 Stahoň Lukáš, Wagmann Roman, Dvořáček Martin (FK Sunar Kočí)

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - Restaurace Střed Slatiňany "B"

5:5

(1:3)

branky: Dostál Lukáš 2, Dostál Karel, Bidlo Petr, Mattuš Dušan - Hlušička Jiří 2, Štěpánek Roman, Hanuš Pavel, Švadlenka Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - SPS Slatiňany

2:0

(0:0)

branky: Wagmann Roman, Sekera Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - Metaxa Jenišovice

2:3

(1:2)

branky: Hofman Vladislav, Kramařík Ladislav - Dostál Lukáš 2, Dostál Karel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Darren Slatiňany "B"

1:4

(0:1)

branky: Peřina Jan - Hromek Karel, Křapka Tomáš, Černohorský Martin, Dostálek Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - SK Noviny Chrudimska "B"

0:0

(0:0)

branky: -

 

 

ŽK:

 Pokorný Roman (NOLA PR Chrudim)

 

 

ŽK:

 Toufar Marek (SK Noviny Chrudimska "B")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - TJ Orel

4:1

(3:1)

branky: Křapka Tomáš 2, Konečný Jan, Dostálek Tomáš - Machač Martin; ŽK:

 

 

ŽK:

 Chvojka David (TJ Orel)

 

 

 

 

 

TJ Orel - NOLA PR Chrudim

3:3

(2:3)

branky: Žalud Radek 2, Machač Martin - Novohradský Lukáš, Pokorný Petr, Hájek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

6. kolo - 3.2.2007

 

FK G12 Chrudim "B" - SPS Slatiňany

3:2

(1:1)

branky: Mihulka David 3 - Peřina Jan, Kincl Štěpán

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - TJ Orel

1:5

(1:0)

branky: Machač Radek - Kašpar David 2, Malý Miroslav, Kouba Petr, Beran Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - FK G12 Chrudim "B"

5:1

(2:0)

branky: Dostál Lukáš 4, Mattuš Dušan - Pilař Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Orel - SK Noviny Chrudimska "B"

7:3

(2:2)

branky: Chvojka David 2, Strouhal Jaroslav 2, Malý Miroslav, Kouba Petr, Mádlo Marek - Mazánek Libor, Kalous Miloš, Novák Ondřej

 

 

ŽK:

 Kouba Petr, Žalud Radek  (TJ Orel)

 

 

ŽK:

 Kopecký Michal (SK Noviny Chrudimska "B")

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - Metaxa Jenišovice

2:5

(1:0)

branky: Hájek Lukáš 2 - Dostál Karel 2, Popp Daniel 2, Dostál Lukáš

 

 

ŽK:

 Doucha Lukáš (NOLA PR Chrudim)

 

 

ŽK:

 Mattuš Dušan (Metaxa Jenišovice)

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

0:3

(0:1)

branky: Svoboda Viktor, Vaško Milan, Hlušička Jiří

 

 

ŽK:

 Kramařík Ladislav (SK Noviny Chrudimska "B")

 

 

ŽK:

 Švadlenka Jan (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - NOLA PR Chrudim

1:0

(0:0)

branky: Mattuš Milan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Sunar Kočí

2:2

(2:1)

branky: Hlušička Jiří 2 - Pavlas Roman, Hladík Jaroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - FK Darren Slatiňany "B"

0:3

(0:3)

branky: Konečný Jan 2, Křapka Tomáš

 

 

ŽK:

 Pavlas Roman (FK Sunar Kočí)

 

 

ŽK:

 Křapka Tomáš (FK Darren Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

 

 

7. kolo - 17.02.2007

 

TJ Orel - Metaxa Jenišovice

4:2

(2:0)

branky: Beran Petr 2, Popílek Michal, Kašpar David - Dostál Lukáš, Dostál Marcel

 

 

ŽK:

 Popílek Michal, Mádlo Marek (TJ Orel)

 

 

ŽK:

 Dostál Karel, Popp Daniel (Metaxa Jenišovice)

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - FK Sunar Kočí

8:0

(5:0)

branky: Dostál Karel 3, Dostál Lukáš 3, Branda Tomáš, Novák Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - TJ Orel

2:2

(2:2)

branky: Škaryd Zdeněk 2 - Chvojka Zdeněk, Kašpar David

 

 

ŽK:

 Škaryd Zdeněk, Havránek Marcel (FK Sunar Kočí)

 

 

ČK:

 Havránek Marcel (FK Sunar Kočí) 2x ŽK - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - FK Darren Slatiňany "B"

1:3

(1:3)

branky: Ženka Jakub - Konečný Jan 2, Křapka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - SK Noviny Chrudimska "B"

2:2

(2:1)

branky: Křapka Tomáš, Dostál Martin - Gregor Martin, Kramařík Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - FK G12 Chrudim "B"

1:2

(1:0)

branky: Kramařík Ladislav - Vacek Vladimír, Kohout Pavel

 

 

ŽK:

 Pilař Radek (FK G12 Chrudim "B")

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - NOLA PR Chrudim

1:3

(1:2)

branky: Kincl Štěpán - Novohradský Lukáš 3

 

 

ŽK:

 Němeček René (SPS Slatiňany)

 

 

ŽK:

 Novohradský Lukáš (NOLA PR Chrudim)

 

 

 

 

 

NOLA PR Chrudim - Restaurace Střed Slatiňany "B"

3:4

(2:2)

branky: Havel Petr, Novohradský Lukáš, Starý Marek - Svoboda Viktor, Vaško Milan, Slavík Tomáš, Hlušička Jiří

 

 

ŽK:

 Švadlenka Jan (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SPS Slatiňany

3:2

(0:1)

branky: Svoboda Viktor, Hlušička Jiří, Maryška Tomáš - Šedý Mojmír, Kincl Štěpán

 

 

ŽK:

 Píša Jan (SPS Slatiňany)

 

 

ČK:

 Píša Jan (SPS Slatiňany) 2x ŽK - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 11.03.2007

 

NOLA PR Chrudim - FK G12 Chrudim "B"

2:5

(1:4)

branky: Poláček Libor, Novohradský Lukáš - Kohout Pavel 2, Mihulka David 2, Froňek Jan

 

 

ŽK:

 Starý Marek (NOLA PR Chrudim)

 

 

ČK:

 Starý Marek (NOLA PR Chrudim) - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "B" - TJ Orel

3:0

(1:0)

branky: Froněk Petr, Kvapil Lubomír, Mihulka David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Sunar Kočí - NOLA PR Chrudim

3:1

(2:0)

branky: Sekera Jiří, Sekera Petr, Škaryd Zdeněk - Novohradský Lukáš

 

 

ŽK:

 Stahoň Lukáš (FK Sunar Kočí)

 

 

ŽK:

 Poláček Libor (NOLA PR Chrudim)

 

 

 

 

 

TJ Orel - Restaurace Střed Slatiňany "B"

4:1

(1:1)

branky: Malý Miroslav 2, Chvojka Zdeněk, Kašpar David - Štěpánek Roman

 

 

ŽK:

 Hlušička Jiří (Restaurace Střed Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska "B" - FK Sunar Kočí

4:2

(2:1)

branky: Hofman Radim 3, Hofman Vladislav - Škaryd Zdeněk 2

 

 

ŽK:

 Kramařík Ladislav, Gregor Martin (SK Noviny Chrudimska "B")

 

 

ŽK:

 Sekera Petr (FK Sunar Kočí)

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Darren Slatiňany "B"

3:0

(1:0)

branky: Trávníček Tomáš 2, Vaško Milan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Noviny Chrudimska "B"

1:7

(0:5)

branky: Svoboda Jakub - Gregor Martin 2, Hofman Radim 2, Žídek Libor, Kramařík Ladislav, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "B" - Metaxa Jenišovice

2:6

(0:5)

branky: Dostál Martin, Dostálek Tomáš - Dostál Karel 2, Hanko Martin 2, Popp Daniel, Bárta Milan

 

 

ŽK:

 Dostálek Tomáš (FK Darren Slatiňany "B")

 

 

 

 

 

Metaxa Jenišovice - SPS Slatiňany

2:5

(1:3)

branky: Dostál Karel, Popp Daniel - Kyncl Petr 2, Svoboda Jakub, Němeček René, Šedý Mojmír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim