Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

 

1. kolo - 20.11.2006

 

SK Norton Skuteč - FK G12 Chrudim "A"

1:10

(0:6)

branky: Urban Tomáš - Kysela Tomáš 4, Mašek Miroslav 2, Čechlovský Ondřej, Kohout Pavel, Šindelář Vladimír, Mihulka David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - SK Rozhovice

3:6

(0:2)

branky: Vařečka Jiří, Havlík Ladislav, Šustr Roman - Suchý Miroslav 2, Kaňka Viktor, Grof Tomáš, Tamchyna Michal, Strhouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - TJ Sokol Studnice

5:6

(4:3)

branky: Mihulka David 3, Kohout Pavel, Smysl Jan - Havlík Ladislav 2, Hudec Milan, Vařečka Miroslav, Dalecký Zdeněk, Šustr Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - SK Norton Skuteč

3:3

(2:2)

branky: Dušek Jan, Strhouhal Tomáš, Suchý Miroslav - Brokl Martin 2, Bareš Antonín

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 25.11.2006

 

FK G12 Chrudim "A" - SK Rozhovice

2:2

(0:0)

branky: Mihulka David, vlastní - Ježek Robert, Suchý Miroslav

 

 

ŽK:

 Strhouhal Tomáš, Voženílek Vlastimil (SK Rozhovice)

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FC Santos Chrudim

4:5

(3:2)

branky: Ježek Robert, Voženílek Vlastimil, Suchý Miroslav, vlastní - Tesárek Patrik 2, Černý Libor, Jeníček Ivan, Bárta Jaroslav

 

 

ŽK:

 Tamchyna Michal (SK Rozhovice)

 

 

ŽK:

 Štosek Petr (FC Santos Chrudim)

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - FK G12 Chrudim "A"

2:3

(1:1)

branky: Kořínek Miroslav 2 - Kysela Tomáš, Mašek Miroslav, Mihulka David

 

 

ŽK:

 Mihulka David, Smysl Jan (FK G12 Chrudim "A")

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FK Míčov

0:3

(0:2)

branky: Tomčík Michal 3

 

 

ŽK:

 Slezák Daniel (FC Santos Chrudim)

 

 

ŽK:

 Svoboda Jaroslav (FK Míčov)

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - FK Darren Slatiňany "A"

2:3

(2:2)

branky: Sádovský Petr 2 - Kořínek Miroslav, Louvar Milan, Zdražil Jiří

 

 

ŽK:

 Kusý Radek (Veteráni Chrudim)

 

 

 

 

 

FK Míčov - Veteráni Chrudim

8:3

(3:1)

branky: Pekař Kamil 2, Tomčík Jan 2, vlastní 2, Kroutil David, Kořínek Lukáš - Kusý Radek 2, Carda Martin

 

 

ŽK:

 Tomčík Jan, Svoboda Tomáš (FK Míčov)

 

 

ČK:

 Golián Jakub (FK Míčov) - STOP na 1 zápas

 

 

ČK:

 Mrázek Petr (Veteráni Chrudim) - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 27.11.2006

 

SK Norton Skuteč - FK Era-Pack Chrudim "B"

5:6

(3:2)

branky: Peřina Jaroslav 3, Zoulík Martin, Urban Tomáš - Ryba Marek 4, Dvořák Dušan, Mrázek Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Orel Hlinsko "B" - TJ Sokol Studnice

5:2

(2:1)

branky: Doležal Jiří 2, Slováček Matěj 2, Holec David - Šírek Martin st., Havlík Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - Orel Hlinsko "B"

14:3

(7:2)

branky: Dvořák Dušan 4, Ryba Marek 4, Mrázek Roman 3, Horák Petr, Picka Aleš, Popelka Petr - Slováček Matěj 2, Ceral Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - SK Norton Skuteč

2:3

(0:3)

branky: Hudec Milan, Vařečka Jiří - Urban Tomáš 2, Škorpík Marek

 

 

ŽK:

 Šírek Martin st. (TJ Sokol Studnice)

 

 

ŽK:

 Škorpík Marek (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 04.12. 2006

 

TJ Sokol Studnice - FK Míčov

0:4

(0:2)

branky: Kroutil David, Tomčík Michal, Cibulka Pavel, Kořínek Lukáš

 

 

ŽK:

 Šírek Martin ml. (TJ Sokol Studnice)

 

 

 

 

 

SK Norton Skuteč - Veteráni Chrudim

5:0

(3:0)

branky: Peřina Jaroslav 2, Bareš Antonín, Urban Tomáš, Vágner Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Míčov - SK Norton Skuteč

6:1

(4:1)

branky: Svoboda Tomáš 2, Tomčík Michal 2, Kořínek Lukáš 2 - Urban Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - TJ Sokol Studnice

17:2

(6:1)

branky: Carda Martin 7, Modráček Milan 3, Zelinka Zdeněk 2, Kusý Radek 2, Sádovský Petr, Sýkora Martin, Zelinka Daniel - Hudec Milan, Vařečka Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 09.12.2006

 

SK Rozhovice - FK Míčov

2:3

(0:2)

branky: Tamchyna Michal, Kopp Zdeněk ml. - Svoboda Jaroslav, Tomčík Michal, Kořínek Lukáš

 

 

ŽK:

 Kořínek Lukáš, Kuchař Martin (FK Míčov)

 

 

 

 

 

FK Míčov - FK G12 Chrudim "A"

7:1

(3:1)

branky: Kořínek Lukáš 4, Svoboda Jaroslav 2, Tomčík Jan - Smysl Jan

 

 

ŽK:

 Smysl Jan (FK G12 Chrudim "A")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" -

9:2

(3:1)

branky: Parihuzič Pavel 3, Kořínek Miroslav 2, Hauf Ondřej 2, Loučka Tomáš, Zdražil Jiří - Meduna Martin, Strhouhal Tomáš

 

 

ŽK:

 Grof Tomáš (SK Rozhovice)

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - Veteráni Chrudim

1:4

(1:3)

branky: Sládek Roman - Carda Martin 2, Sádovský Petr, Sýkora Michal

 

 

ŽK:

 Mihulka David (FK G12 Chrudim "A")

 

 

ŽK:

 Mrázek Petr (Veteráni Chrudim)

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FK Darren Slatiňany "A"

1:5

(1:2)

branky: Černý Libor - Parihuzič Pavel 3, Kořínek Miroslav, Hauf Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - FC Santos Chrudim

5:4

(4:2)

branky: Vácha Jan, Sádovský Petr, Carda Martin, Zelinka Daniel, vlastní - Kovařík Václav 2, Štosek Miloš, Štursa Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

6. kolo - 11.12.2006

 

TJ Sokol Studnice - FC Santos Chrudim

1:4

(1:2)

branky: Dalecký Zdeněk - Kovařík Václav, Motyčka Michal, Kozel Jan, Štursa Ladislav

 

 

ŽK:

 Hudec Milan (TJ Sokol Studnice)

 

 

 

 

 

SK Norton Skuteč - FK Darren Slatiňany "A"

1:6

(1:2)

branky: Krčil David - Šulc Miloslav 2, Hauf Ondřej 2, Loučka Tomáš, Dvořák Karel

 

 

ŽK:

 Sperát Aleš (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - SK Norton Skuteč

2:4

(1:3)

branky: Jeníček Ivan, Motyčka Michal - Zoulík Martin, Urban Tomáš, Peřina Jaroslav, Vágner Jan

 

 

ŽK:

 Kovařík Václav (FC Santos Chrudim)

 

 

ŽK:

 Urban Tomáš, Sperát Aleš (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - TJ Sokol Studnice

6:3

(3:1)

branky: Kořínek Miroslav 2, Hauf Ondřej 2, Louvar Milan, Loučka Petr - Hudec Milan, Šírek Martin st., Šustr Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

 

7. kolo - 18.12.2006

 

Orel Hlinsko "B" - FK Míčov

1:1

(0:0)

branky: Jehlička Jakub - Tomčík Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - Veteráni Chrudim

7:2

(3:1)

branky: Ryba Marek 3, Dvořák Dušan 2, Slavík Martin, Vácha Tomáš - Kusý Radek, Carda Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Míčov - FK Era-Pack Chrudim "B"

1:9

(0:5)

branky: Svoboda Jaroslav - Picka Aleš 2, Ryba Marek 2, vlastní 2, Dvořák Dušan, Mrázek Roman, Vácha Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - Orel Hlinsko "B"

2:6

(0:3)

branky: Kusý Radek, Carda Martin - Slováček Matěj 4, Doležal Jiří, Jehlička Jakub

 

 

ŽK:

 Slováček Jakub (Orel Hlinsko"B")

 

 

ČK:

 Sádovský Jan (Orel Hlinsko"B") - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 06.01.2007

 

FK Míčov - Veteráni Chrudim

3:2

(0:0)

branky: Pekař Kamil, Kroutil David, Tomčík Jan - Kusý Radek, Carda Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - SK Rozhovice

0:6

(0:3)

branky: Strhouhal Tomáš 3, Ježek Robert, Tamchyna Michal, Suchý Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - FK Míčov

5:2

(2:2)

branky: Zdražil Jiří 3, Parihuzič Pavel 2 - Tomčík Jan, Tomčík Michal

 

 

ŽK:

 Tomčík Jan (FK Míčov)

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FC Santos Chrudim

3:5

(2:3)

branky: Grof Tomáš, Pleskot Lukáš, Voženílek Vlastimil - Tesárek Patrik 2, Černý Libor, Slezák Daniel, Štursa Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - FK Darren Slatiňany "A"

2:7

(1:1)

branky: Čechlovský Ondřej, Kysela Tomáš - Parihuzič Pavel 3, Loučka Tomáš 2, Šulc Miloslav, Zdražil Jiří

 

 

ŽK:

 Smysl Jan (FK G12 Chrudim "A")

 

 

ŽK:

 Loučka Tomáš (FK Darren Slatiňany "A")

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FK G12 Chrudim "A"

2:6

(0:3)

branky: Slezák Daniel, Štursa Ladislav - Čechlovský Ondřej 2, Bača Jan, Šindelář Vladimír, Smysl Jan, Mihulka David

 

 

ŽK:

 Kozel Jan (FC Santos Chrudim)

 

 

ŽK:

 Mašek Miroslav (FK G12 Chrudim "A")

 

 

 

 

 

 

 

9. kolo - 08.01.2007

 

Orel Hlinsko "B" - SK Rozhovice

1:3

(0:1)

branky: Pérko Marian - Tamchyna Michal, Strhouhal Tomáš, Pleskot Marek

 

 

ŽK:

 Slováček Jakub (Orel Hlinsko "B")

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - FK G12 Chrudim "A"

6:0

(4:0)

branky: Mrázek Roman 2, Ryba Marek 2, Dvořák Dušan, Popelka Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FK Era-Pack Chrudim "B"

4:8

(2:5)

branky: Tamchyna Michal 2, Strhouhal Tomáš, Suchý Miroslav - Dvořák Dušan 2, Popelka Petr 2, Ryba Marek 2, Slavík Martin, Mrázek Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - Orel Hlinsko "B"

5:3

(3:0)

branky: Mihulka David 3, Čechlovský Ondřej, Mašek Miroslav - Slováček Jakub 2, Pérko Marian

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

10. kolo - 15.01.2007

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - TJ Sokol Studnice

8:3

(5:1)

branky: Dvořák Dušan 5, Horák Petr, Popelka Petr, Bulena Radek - Šustr Roman 2, Hudec Milan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Norton Skuteč - Orel Hlinsko "B"

2:3

(2:0)

branky: Urban Tomáš, Sperát Aleš - Slováček Jakub 2, Sádovský Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - SK Norton Skuteč

1:3

(1:3)

branky: Hudec Milan - Urban Tomáš 2, Brokl Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Orel Hlinsko "B" - FK Era-Pack Chrudim "B"

4:8

(4:5)

branky: Slováček Jakub 2, Sádovský Jan, Holec David - Dvořák Dušan 3, Slavík Martin 2, Horák Petr, Popelka Petr, Mrázek Roman;   -

 

 

ŽK:

 Slováček Jakub (Orel Hlinsko "B")

 

 

ŽK:

 Picka Aleš (FK Era-Pack Chrudim "B")

 

 

 

 

 

 

 

 

11. kolo - 29.01.2007

 

Orel Hlinsko "B" - SK Norton Skuteč

2:6

(1:3)

branky: Slováček Jakub, Slováček Matěj - Urban Tomáš 3, Brokl Martin 2, Škorpík Marek

 

 

ŽK:

 Škorpík Marek, Krčil David (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - TJ Sokol Studnice

14:1

(8:1)

branky: Ryba Marek 4, Dvořák Dušan 3, Bulena Radek 3, Horák Petr 2, Mrázek Pavel 2 - Picek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Norton Skuteč - FK Era-Pack Chrudim "B"

6:11

(2:7)

branky: Sperát Aleš 2, Brokl Martin, Urban Tomáš, Krčil David, Vágner Jan - Slavík Martin 4, Dvořák Dušan 2, Ryba Marek 2, Mrázek Roman, Meller Tomáš, Bulena Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - Orel Hlinsko "B"

3:8

(0:2)

branky: Hudec Milan 2, Dalecký Zdeněk - Bureš Martin 2, Slováček Jakub 2, Slováček Matěj 2, Picek Dominik 2

 

 

ŽK:

 Slováček Matěj (Orel Hlinsko "B")

 

 

 

 

 

 

 

 

12. kolo - 05.02.2007

 

TJ Sokol Studnice - FK G12 Chrudim "A"

4:10

(3:6)

branky: Havlík Ladislav 3, Dalecký Zdeněk - Mihulka David 3, Pilař Radek 2, Čechlovský Ondřej 2, Kohout Pavel 2, Čechlovský Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Norton Skuteč - SK Rozhovice

5:2

(1:1)

branky: Peřina Jaroslav 2, Sperát Aleš 2, Urban Tomáš - Strhouhal Tomáš, Suchý Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - SK Norton Skuteč

5:5

(3:3)

branky: Čechlovský Jan 2, Mihulka David 2, Šindelář Vladimír - Peřina Jaroslav 2, Sperát Aleš 2, Škorpík Marek

 

 

ŽK:

 Mašek Miroslav (FK G12 Chrudim "A")

 

 

ČK:

 Mihulka David (FK G12 Chrudim "A") - STOP na 5 zápasů

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - TJ Sokol Studnice

3:4

(1:2)

branky: Grof Tomáš, Kopp Zdeněk ml., Strhouhal Tomáš - Hudec Milan 2, Vařečka Miroslav, Vařečka Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

 

13. kolo - 10.02.2007

 

Veteráni Chrudim - FC Santos Chrudim

5:4

(2:3)

branky: Kusý Radek 2, Sádovský Petr, Sýkora Michal, Carda Martin - Motyčka Michal 3, Štursa Ladislav

 

 

ŽK:

 Motyčka Michal (FC Santos Chrudim)

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FK Míčov

1:0

(1:0)

branka: Motyčka Michal

 

 

ŽK:

 Štosek Miloš (FC Santos Chrudim)

 

 

ŽK:

 Kořínek Lukáš (FK Míčov)

 

 

ČK:

 Kořínek Lukáš (FK Míčov) - 2x ŽK STOP na 1 zápas

 

 

ČK:

 Cibulka Pavel (FK Míčov) - STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - Veteráni Chrudim

9:4

(3:1)

branky: Dostálek Tomáš 3, Loučka Tomáš 2, Parihuzič Pavel 2, Zdražil Jiří, Hauf Ondřej - Vácha Jan, Sádovský Petr, Sýkora Martin, Sýkora Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Míčov - FK G12 Chrudim "A"

5:1

(3:0)

branky: Tomčík Michal 3, Svoboda Tomáš, Kroutil David - Hudák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FK Darren Slatiňany "A"

3:12

(0:7)

branky: Voženílek Vlastimil, Kopp Zdeněk, Suchý Miroslav - Parihuzič Pavel 3, Zdražil Jiří 3, Hauf Ondřej 3, Loučka Tomáš 2, Dostálek Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - SK Rozhovice

14:1

(3:1)

branky: Hudák David 6, Mihulka David 6, Mašek Miroslav, Šindelář Vladimír - Suchý Miroslav

 

 

ŽK:

 Suchý Miroslav (SK Rozhovice)

 

 

 

 

 

 

 

14. kolo - 12.02.2007

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - FK Míčov

8:2

(1:1)

branky: Dvořák Dušan 2, Popelka Petr 2, Slavík Martin, Mrázek Roman, Meller Tomáš, Ryba Marek - Kroutil David, Tomčík Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Orel Hlinsko "B" - Veteráni Chrudim

7:9

(4:5)

branky: Chmelík Pavel 3, Slováček Jakub 2, Bureš Martin, Jehlička Jakub - Carda Martin 4, Modráček Milan 3, Sádovský Petr, Kusý Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Míčov - Orel Hlinsko "B"

4:3

(2:1)

branky: Tomčík Michal 3, Kroutil David - Bureš Martin 2, Doležal Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - FK Era-Pack Chrudim "B"

4:13

(1:6)

branky: Vácha Jan 2, Zelinka Zdeněk, Modráček Milan - Popelka Petr 3, Mrázek Pavel 2, Dvořák Dušan 2, Mrázek Roman 2, Horák Petr, Slavík Martin, Picka Aleš, Ryba Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

 

15. kolo - 18.02.2007

 

FC Santos Chrudim - FK G12 Chrudim "A"

0:4

(0:1)

branky: Čechlovský Jan, Pilař Radek, Čechlovský Ondřej, Hudák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - Veteráni Chrudim

4:3

(1:1)

branky: Pilař Radek 2, Čechlovský Ondřej 2 - Sádovský Petr, Kostka Petr, Carda Martin

 

 

ŽK:

 Čechlovský Ondřej (FK G12 Chrudim "A")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - FC Santos Chrudim

7:2

(3:2)

branky: Parihuzič Pavel 3, Hauf Ondřej 2, Loučka Tomáš, Loučka Petr - Černý Libor, Štosek Miloš

 

 

ŽK:

 Parihuzič Pavel (FK Darren Slatiňany "A")

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - SK Rozhovice

7:2

(2:1)

branky: Sýkora Michal 4, Sádovský Petr 2, Carda Martin - Grof Tomáš, Suchý Miroslav;  

 

 

ŽK:

 Grof Tomáš (SK Rozhovice)

 

 

 

 

 

FK Míčov - FK Darren Slatiňany "A"

3:7

(1:4)

branky: Kořínek Lukáš 2, Tomčík Jan - Loučka Tomáš 4, Kořínek Miroslav 2, Louvar Milan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FK Míčov

3:3

(1:3)

branky: Dušek Jan, Pleskot Marek, Suchý Miroslav - Svoboda Tomáš, Tomčík Michal, Kořínek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

16. kolo - 19.02.2007

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - FC Santos Chrudim

11:1

(6:0)

branky: Vágner Jakub 4, Slavík Martin 2, Picka Aleš 2, Mrázek Roman 2, Dvořák Dušan - Netolický Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Orel Hlinsko "B" - FK Darren Slatiňany "A"

2:9

(2:4)

branky: Slováček Jakub, Slováček Matěj - Parihuzič Pavel 4, Kořínek Miroslav 2, Hauf Ondřej 2, Loučka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - Orel Hlinsko "B"

3:2

(0:1)

branky: Kovařík Václav, Motyčka Michal, Štursa Ladislav - Holec David 2

 

 

ŽK:

 Štosek Miloš (FC Santos Chrudim)

 

 

ŽK:

 Slováček Jakub, Slováček Matěj (Orel Hlinsko "B")

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - FK Era-Pack Chrudim "B"

1:5

(0:3)

branky: Hauf Ondřej - Popelka Petr 3, Horák Petr, Dvořák Dušan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

17. kolo - 26.02.2007

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - SK Rozhovice

8:1

(4:1)

branky: Dvořák Dušan 4, Ryba Marek 2, Horák Petr, Vágner Jakub - Grof Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Orel Hlinsko "B" - FK G12 Chrudim "A"

0:5

kont.

pro neoprávněný start hráče Jakuba Slováčka (měl odpykávat trest za 4 ŽK)

 

 

Trest DK pro hráče Jakuba Slováčka - STOP na 2 zápasy

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - Orel Hlinsko "B"

3:9

(0:5)

branky: Grof Tomáš 2, Suchý Miroslav - Sádovský Jan 2, Bureš Martin 2, Jehlička Jakub 2, Doležal Jiří, Pérko Marian, Holec David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "A" - FK Era-Pack Chrudim "B"

2:8

(0:1)

branky: Čechlovský Ondřej, Kysela Tomáš - Ryba Marek 3, Vágner Jakub 2, Horák Petr, Dvořák Dušan, Tichý František

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

18. kolo - 05.03.2007

 

SK Norton Skuteč - FK Míčov

2:4

(1:1)

branky: Urban Tomáš 2 - Tomčík Michal 2, Kroutil David, Kořínek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - Veteráni Chrudim

2:7

(2:4)

branky: Šustr Roman, Picek Aleš - Vácha Jan ml. 4, Sádovský Petr 2, Kusý Radek

 

 

ŽK:

 Šustr Roman, Pavliš Petr (Sokol Studnice)

 

 

ŽK:

 Kusý Radek (Veteráni Chrudim)

 

 

 

 

 

FK Míčov - TJ Sokol Studnice

9:0

(2:0)

branky: Král Martin 2, Mach Lukáš 2, Kořínek Lukáš 2, Kroutil David, Tomčík Michal, Cibulka Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Veteráni Chrudim - SK Norton Skuteč

13:4

(3:3)

branky: Vácha Jan ml. 6, Carda Martin 3, Vácha Jan, Zelinka Zdeněk, Sádovský Petr, Kusý Radek - Urban Tomáš 3, Sperát Aleš

 

 

ŽK:

 Sperát Aleš (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

 

 

19. kolo - 19.02.2007

 

SK Norton Skuteč - FC Santos Chrudim

3:2

(3:0)

branky: Bareš Antonín, Urban Tomáš, Škorpík Marek - Kovařík Václav, Jeníček Ivan

 

 

ŽK:

 Bareš Antonín (SK Norton Skuteč)

 

 

ŽK:

 Jeníček Ivan (FC Santos Chrudim)

 

 

 

 

 

TJ Sokol Studnice - FK Darren Slatiňany "A"

3:11

(1:7)

branky: Hudec Milan 2, Šírek Martin st. - Hauf Ondřej 3, Kořínek Miroslav 2, Šulc Miloslav 2, Zdražil Jiří 2, Loučka Petr 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - TJ Sokol Studnice

4:2

(2:1)

branky: Bárta Jaroslav 2, Jeníček Ivan, Motyčka Michal - Hudec Milan, Šustr Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - SK Norton Skuteč

10:1

(5:0)

branky: Kořínek Miroslav 4, Loučka Tomáš 2, Zdražil Jiří 2, Hauf Ondřej, Loučka Petr - Urban Tomáš

 

 

ŽK:

 Loučka Petr (FK Darren Slatiňany "A")

 

 

ŽK:

 Kratochvíl Jiří, Bareš Antonín (SK Norton Skuteč)

 

 

 

 

 

 

 

 

20. kolo - 12.03.2007

 

Orel Hlinsko "B" - FC Santos Chrudim

2:2

(2:1)

branky: Holec David, Hovorka David - Bárta Jaroslav 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "B" - FK Darren Slatiňany "A"

8:3

(2:2)

branky: Bulena Radek 3, Horák Petr 2, Slavík Martin, Mikan Radek, Velinský David - Hauf Ondřej 2, Loučka Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FK Era-Pack Chrudim "B"

0:8

(0:4)

branky: Mikan Radek 4, Horák Petr, Mrázek Pavel, Slavík Martin, Velinský David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Darren Slatiňany "A" - Orel Hlinsko "B"

11:7

(2:4)

branky: Kořínek Miroslav 4, Zdražil Jiří 3, Hauf Ondřej 2, Loučka Tomáš, Šulc Miloslav - Slováček Matěj 2, Holec David 2, Hovorka David 2, Sádovský Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim