Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Rozlosování II. třídy Hlinsko 2007/2008

 

Základní část: hrací dny NEDĚLE a 1x SOBOTA 29.12.

 

2.12.07

9.12.07

29.12.07

13.1.08

20.1.08

27.1.08

10.2.08

  8:00

5-12

7-12

5-2

13-1

7-4

1-12

12-4

  8:30

6-11

8-11

1-5

1-8

8-3

2-11

3-11

  9:00

12-11

12-8

1-2

13-8

8-4

2-12

12-3

  9:30

5-6

11-7

13-5

7-1

3-7

1-11

11-4

10:00

6-12

13-12

6-2

2-8

13-4

3-10

13-3

10:30

11-5

13-7

6-1

2-7

10-2

4-9

9-6

11:00

7-10

1-4

11-13

3-6

9-2

4-10

10-5

11:30

8-9

13-2

9-12

4-5

10-13

9-3

13-6

12:00

9-10

2-4

9-13

4-6

1-9

5-8

9-5

12:30

7-8

3-1

10-11

5-3

10-1

6-7

10-6

13:00

8-10

2-3

10-12

3-4

 

6-8

 

13:30

9-7

 

11-9

 

 

7-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volno

1,2,3,4,13

5,6,9,10

3,4,7,8

9,10,11,12

5,6,11,12

13

1,2,7,8

 

 

Přířazení čísel pro jednotlivá mužstva pro základní část:

  1 - PŘEDHRADÍ - RYCHUMBURK                  8 - LOKOMOTIVA LEŠTINKA

  2 - STARS HLINSKO                                 9 - VLASTENCI SKUTEČ

  3 - PERUN KLUB HLUBOKÁ                        10 - NORWICH HLINSKO

  4 - OFLENDA HLINSKO                             11 - SOKOL BJ HOLETÍN

  5 - JESETER SKUTEČ                              12 - FANYS HLINSKO

  6 - FC KRUCEMBURK                               13 - SOKOL HLINSKO

  7 - BRATŘI PROSETÍN

 

 

Skupina A o 1-6 místo:

 

17.2.08

24.2.08

2.3.08

9.3.08

16.3.08

  8:00

1-2

3-1

4-3

3-5

3-6

  8:30

2-5

2-3

2-4

5-4

5-6

  9:00

1-6

1-4

6-3

1-3

3-2

  9:30

5-3

2-6

5-2

4-6

5-1

10:00

6-4

4-5

6-1

2-1

4-2

10:30

3-4

6-5

1-5

6-2

4-1

 

Čísla mužstev podle umístění v základní části:

 

  1 - PERUN KLUB HLUBOKÁ                 4 - FC KRUCEMBURK 

  2 - BRATŘI PROSETÍN                      5 - FK OFLENDA HLINSKO

  3 - LOKOMOTIVA LEŠTINKA              6 - NORWICH HLINSKO           

 

 

Skupina B o 7-13 místo:

 

17.2.08

24.2.08

2.3.08

9.3.08

16.3.08

 

30.3.08

11:00

7-8

11-13

9-12

10-9

12-10

  8:00

7-11

11:30

8-9

13-8

12-8

9-8

10-8

  8:30

11-8

12:00

13-7

9-11

13-9

11-10

7-12

  9:00

10-7

12:30

9-10

8-10

8-11

8-7

8-13

  9:30

8-12

13:00

12-13

7-9

10-13

12-11

9-7

10:00

13-10

13:30

10-11

10-12

11-7

7-13

13-11

10:30

12-9

14:00

11-12

12-7

7-10

13-12

11-9

10:30

9-13

 

Čísla mužstev podle umístění v základní části:

 

    7 - JESETER SKUTEČ                      11 - FANYS HLINSKO  

    8 - VLASTENCI SKUTEČ                   12 - FK PŘEDHRADÍ - RYCHUMBURK 

    9 - SOKOL BJ HOLETÍN                    13 - SOKOL HLINSKO

  10 - STARS HLINSKO

 

Čekací doba není !!!  Hrací doba 2x15 min

Domácí mužstvo je pořádající, které zajišťuje obsluhu ukazatele skóre a akumulovaných faulů.

Neplnění si této povinnosti podléhá finančním sankcím !!!

Upozorňuji na povinné používání chráničů holení, bez nich nebude povolen vstup na hrací plochu.

Ke stežení

2007-2008_Hl_2.doc

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim