Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Rozlosování Okresního přeboru - Chrudim 2008/2009

hrací dny - SOBOTY + NEDĚLE

 

 

NE 16.11.08

NE 30.11.08

NE 14.12.08

NE 28.12.08

SO 10.1.09

NE 25.1.09

SO 7.2.09

SO 21.2.09

NE 1.3.09

1.

1-2

8-10

6-9

3-7

10-9

9-7

3-10

7-1

9-8

2.

2-3

6-8

3-6

7-1

5-10

1-9

10-7

3-7

4-9

3.

10-1

10-2

9-2

9-3

9-4

7-5

6-3

1-5

8-3

4.

3-4

4-6

10-3

1-5

6-5

3-1

7-4

9-3

5-4

5.

9-10

2-4

2-5

5-9

4-3

5-3

9-6

5-9

3-2

6.

4-5

7-9

7-10

8-2

1-6

6-4

41

10-6

10-5

7.

8-9

9-1

5-8

4-8

3-8

8-6

2-9

6-2

2-7

8.

5-6

5-7

4-7

2-6

2-1

4-2

1-8

4-10

1-10

9.

7-8

1-3

8-1

10-4

8-7

10-8

5-2

2-8

7-6

10.

6-7

3-5

1-4

6-10

7-2

2-10

8-5

8-4

6-1

hrací doba 2x15 min (při časové tísni min. 2x13 min)

 

časový rozpis

 

 

časový rozpis pro 25.1. a 7.2.

 

1. zápas

8:00-8:35

 

 

1. zápas

14:00-14:35

 

2. zápas

8:35-9:10

 

 

2. zápas

14:35-15:10

 

3. zápas

9:10-9:45

 

 

3. zápas

15:10-15:45

 

4. zápas

9:45-10:20

 

 

4. zápas

15:45-16:20

 

5. zápas

10:20-10:55

 

 

5. zápas

16:20-16:55

 

6. zápas

10:55-11:30

 

 

6. zápas

16:55-17:30

 

7. zápas

11:30-12:05

 

 

7. zápas

17:30-18:05

 

8. zápas

12:05-12:40

 

 

8. zápas

18:05-18:40

 

9. zápas

12:40-13:15

 

 

9. zápas

18:40-19:15

 

10. zápas

13:15-13:50

 

 

10. zápas

19:15-19:50

 

 

POZOR !!! do 14:00 (20:00) hod. nutné opustit hrací plochu a do 20 min. halu

 

Přířazení čísel pro jednotlivá mužstva po rozlosování:

1 –

  SK Noviny Chrudimska „A“

2 –

  SK Chrast

3 –

  SK Rozhovice

4 –

  Orel Hlinsko „B“

5 –

  FC Chelsea Hlinsko

6 –

  Veteráni Chrudim

7 –

  FK Míčov

8 –

  FK Hradby Chrudim

9 –

  FC Santos Chrudim

10 –

  Instal Zeman Chroustovice

 

Domácí mužstvo zajistí pořadatelskou službu dle propozic.

Upozorňuji na povinné používání chráničů holení.

 

Ke stažení

2008-2009_OP.doc