Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 14.11.2009

SPS Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:2

(3:2)

branky: Němeček René, Šedý Mojmír, Jedlinský Pavel ml., Kofroň Michal - Běloch Jakub, Komárek Václav

 

 

ŽK: Kofroň Michal - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Rest. Střed Slatiňany "B"

3:5

(1:1)

branky: Uhlíř Jakub 2, Komárek Václav - Hlušička Jiří 2, Machač Martin, Širůček Petr, Koblasa Jan

 

 

ŽK: 0 - Švadlenka Jan

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SPS Slatiňany

6:3

(2:3)

branky: Chalupecký Martin 3, Michálek Petr 2, Broďák David - Němeček René 2, Kofroň Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - Šup ho tam Luže

11:2

(4:1)

branky: Machač Martin 4, Štěpánek Roman 2, Hlušička Jiří 2, Svoboda Viktor, Hlušička Martin, Trávníček Tomáš - Dudek Tomáš 2

 

 

ŽK: 0 - Neumann Lukáš

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - ŠSK GJR Chrudim

0:1

(0:1)

branky: Chalupecký Martin

 

 

ŽK: Havránek Marcel - 0

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - SK Noviny Chrudimska

1:6

(0:1)

branky: Peřina Pavel - Hofman Radim 2, Korbel Jan st., Hofman Vladislav, Novák Ondřej, Korbel Jan ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FK Juniors Kočí

3:1

(1:0)

branky: Chvojka Lukáš 2, Hromek David - Štěpánek Luděk

 

 

ŽK: Dubský Jan - 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK Era-Pack Chrudim "C"

2:8

(1:4)

branky: Zelinka Michal, Hofman Radim - Soukup Tomáš 2, Dobrovolný Marián 2, Nägele Peter 2, Kříž Jakub, Nevečeřal Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - FK G12 Chrudim "C"

6:4

(3:1)

branky: Nevečeřal Aleš 3, Pokorný Martin 2, Kříž Jakub - Dubský Jan 2, Slanař Richard, Blažek Luboš

 

 

ŽK: Soukup Tibor - Rulík Luděk

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 28.11.2009

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SK Noviny Chrudimska

5:1

(1:1)

branky: Koblasa Jan 2, Hlušička Martin, Machač Martin, Hlušička Jiří - Kramařík Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK G12 Chrudim "C"

1:2

(0:1)

branky: Korbel Jan st. - Chvojka Lukáš 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Restaurace Střed Slatiňany "B"

3:3

(2:2)

branky: Němeček René, Kofroň Michal, Šára Lukáš - Štěpánek Roman, Trávníček Tomáš, Machač Martin

 

 

ŽK: 0 - Švadlenka Jan

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - ŠSK GJR Chrudim

4:2

(2:1)

branky: Jiráček Petr 2, Froněk Petr, Izach Pavel - Chalupecký Martin, Michálek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - SPS Slatiňany

3:3

(1:0)

branky: Blažek Michal, Stahoň Pavel, Harenčák Jakub - Jedlinský Pavel ml. 2, Kofroň Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:0

(1:0)

branky: Polach Miroslav, Ondruch Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - FK Juniors Kočí

5:2

(2:2)

branky: Nevečeřal Aleš, Dobrovolný Marián, Pokorný Martin, Nägele Peter, vlastní - Pavlas Pavel, Stahoň Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Šup ho tam Luže

7:2

(3:2)

branky: Hanzl Radek 2, Komárek Václav 2, Havlíček Jaroslav, Hotovec Petr, Žídek Aleš - Vašek David, Neumann Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - FK Era-Pack Chrudim "C"

1:15

(1:6)

branky: Vašek David - Pokorný Martin 3, Soukup Tomáš 2, Kříž Jakub 2, Nevečeřal Aleš 2, Dobrovolný Marián 2, Nägele Peter 2, Kollert Rostislav, Vymazal Ondřej

 

 

ŽK: Urban Pavel - 0

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 12.12.2009

FK Era-Pack Chrudim "C" - ŠSK GJR Chrudim

3:0

(0:0)

branky: Nevečeřal Aleš, Dobrovolný Marián, Pokorný Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Restaurace Střed Slatiňany "B"

0:4

(0:3)

branky: Svoboda Viktor, Vaško Milan, Štěpánek Roman, Machač Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Era-Pack Chrudim "C"

3:5

(2:2)

branky: Štěpánek Roman, Machač Martin, Sýkora Aleš - Nevečeřal Aleš 2, Dobrovolný Marián, Pokorný Martin, Vymazal Ondřej

 

 

ŽK: Štěpánek Roman, Švadlenka Jan - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SK Noviny Chrudimska

1:5

(1:1)

branky: Matucha Tomáš - Mazánek Jan 3, Kalous Miloš, Korbel Jan ml.

 

 

ČK: Hanzl Radek (2x ŽK - STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK Juniors Kočí

2:3

(1:2)

branky: Konvalina Petr, Hyxa Jakub - Dostál Pavel 2, Janko David

 

 

ŽK: Konvalina Petr - Havránek Marcel

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Instal Zeman Chroustovice "B"

1:3

(1:0)

branky: Slanař Marek - Vojtíšek Radek, Besperát Lukáš, Komárek Václav

 

 

ŽK: 0 - Besperát Lukáš

 

 

ČK: Havránek Marcel (STOP na 2 zápasy)- 0

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - FK G12 Chrudim "C"

0:4

(0:2)

branky: Dubský Jan 2, Bureš Jiří, vlastní

 

 

ŽK: Vašek David, Urban Pavel - 0

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SPS Slatiňany

3:3

(1:2)

branky: Slanař Richard, Pilař Radek, Hromek David - Peřina Jan, Kofroň Michal, Šára Lukáš

 

 

ČK: 0 - Machač Radek (STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Šup ho tam Luže

11:4

(8:2)

branky: Kofroň Michal 4, Šedý Mojmír 2, Jedlinský Pavel ml. 2, Šára Lukáš 2, Peřina Jan - Urban Pavel 2, Peřina Pavel, vlastní;

 

 

ŽK: 0 - Novák Marcel

 

 

ČK: 0 - Novák Marcel (HNCH, STOP na 5 zápasů)

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 16.01.2010

Šup ho tam Luže - FK Juniors Kočí

2:3

(1:2)

branky: Urban Pavel 2 - Dostál Pavel, Stahoň Pavel, Harenčák Jakub

 

 

ŽK: Dudek Tomáš - Dostál Pavel

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Restaurace Střed Slatiňany "B"

1:4

(1:1)

branky: Škaryd Zdeněk - Machač Martin 2, Štěpánek Roman, Sýkora Aleš

 

 

ŽK: 0 - Táborský Miroslav

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Šup ho tam Luže

1:1

(0:1)

branky: Chalupecký Martin - Kovačka Lukáš

 

 

ŽK: Polach Miroslav - Neumann Lukáš

 

 

ČK: 0 - Urban Pavel (2xŽK - STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK G12 Chrudim "C"

2:2

(2:1)

branky: Štěpánek Roman, Koblasa Jan - Froněk Jan, Chvojka Lukáš

 

 

ŽK: Vaško Milan - 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - ŠSK GJR Chrudim

2:1

(0:0)

branky: Mazánek Jan, Korbel Jan ml. - Beránek Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:0

(2:0)

branky: Slanař Richard, Chvojka Lukáš, Izach Pavel

 

 

ŽK: Hromek David - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Noviny Chrudimska

2:4

(1:2)

branky: Šubrt Jiří, Šára Lukáš - Kalous Miloš, Hyxa Jakub, Mazánek Jan, Korbel Jan ml.

 

 

ŽK: 0 - Korbel Jan ml., Kramařík Ladislav

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK Era-Pack Chrudim "C"

2:2

(2:0)

branky: Žídek Aleš, Dostál Miroslav - Kříž Jakub, Nevečeřal Aleš

 

 

ŽK: Hotovec Petr, Komárek Lukáš, Hanzl Radek - Dobrovolný Marián

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - SPS Slatiňany

1:1

(0:0)

branky: Dobrovolný Marián - Machač Radek

 

 

ŽK: 0 - Chvojka Vlastislav

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 30.01.2010

FK G12 Chrudim "C" - FK Era-Pack Chrudim "C"

6:3

(2:1)

branky: Jiráček Petr 3, Slanař Richard, Blažek Luboš, Froněk Jan - Soukup Tibor 2, Vymazal Ondřej

 

 

ŽK: Dubský Jan, Rulík Luděk - 0

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - SK Noviny Chrudimska

6:3

(2:1)

branky: Dobrovolný Marián 2, Vymazal Ondřej 2, Nevečeřal Aleš, Holík František - Kramařík Ladislav, Hyxa Jakub, Korbel Jan ml.

 

 

ŽK: Holík František - 0

 

 

ČK: 0 - Toufar Marek (STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FK G12 Chrudim "C"

0:1

(0:0)

branky: Jiráček Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Šup ho tam Luže

13:0

(8:0)

branky: Hyxa Jakub 5, Mazánek Jan 3, Konvalina Petr, Žídek Libor, Kramařík Ladislav, Portyš Jakub, Korbel Jan ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK Juniors Kočí

4:0

(2:0)

branky: Ondruch Jakub 3, Strouhal Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Pilař Libor

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - Restaurace Střed Slatiňany "B"

2:7

(0:4)

branky: Urban Pavel, Sýs Roman - Štěpánek Roman 2, Hlušička Jiří 2, Trávníček Tomáš, Machač Martin, Slavík Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - ŠSK GJR Chrudim

2:2

(1:0)

branky: Peřina Jan, Šára Lukáš - Chalupecký Martin, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:3

(2:1)

branky: Štěpánek Roman, Trávníček Tomáš, Machač Martin - Vojtíšek Radek 2, Besperát Lukáš

 

 

ŽK: Svoboda Viktor, Slavík Tomáš - 0

 

 

ČK: Hlušička Jiří (2xŽK STOP na 2 zápasy) - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SPS Slatiňany

2:5

(1:4)

branky: Běloch Jakub, Komárek Václav - Kofroň Michal 2, Peřina Jan, Šedý Mojmír, Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 06.02.2010

FK Era-Pack Chrudim "C" - Šup ho tam Luže

9:0

(5:0)

branky: Kříž Jakub 2, Mládek Vojtěch 2, Vymazal Ondřej 2, Nevečeřal Aleš, Dobrovolný Marián, Pokorný Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - Instal Zeman Chroustovice "B"

1:3

(1:2)

branky: Urban Pavel - Komárek Lukáš, Vojtíšek Radek, Komárek Václav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FK Era-Pack Chrudim "C"

1:8

(0:3)

branky: Pilař Libor - Kříž Jakub 3, Dobrovolný Marián 3, Mládek Vojtěch, Soukup Tibor

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - ŠSK GJR Chrudim

1:3

(0:1)

branky: Běloch Jakub - Zvolánek Jan 2, Beránek Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Juniors Kočí

2:3

(0:2)

branky: Machač Radek 2 - Pavlas Pavel, Škaryd Zdeněk, Stahoň Pavel

 

 

ŽK: 0 - Škaryd Zdeněk

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK G12 Chrudim "C"

0:0

(0:0)

branky: -

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SPS Slatiňany

0:2

(0:1)

branky: Kofroň Michal 2

 

 

ŽK: 0 - Tichý Jiří, Šedý Mojmír

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SK Noviny Chrudimska

1:2

(1:1)

branky: Hromek David - Mazánek Jan 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Restaurace Střed Slatiňany "B"

4:2

(1:1)

branky: Mazánek Jan 2, Konvalina Petr, Kramařík Ladislav - Štěpánek Roman, Koblasa Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 20.02.2010

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK Juniors Kočí

0:3

(0:0)

branky: Škaryd Zdeněk, Dostál Pavel, Harenčák Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - SK Noviny Chrudimska

1:3

(0:0)

branky: Dostál Pavel - Toufar Marek 2, Kramařík Ladislav

 

 

ČK: Havránek Marcel (2xŽK STOP na 2 zápasy) - 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:2

(0:0)

branky: Mazánek Jan 2 - Hotovec Petr, Vojtíšek Radek

 

 

ŽK: 0 - Matucha Tomáš

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

2:5

(1:2)

branky: Kříž Jakub, Dobrovolný Marián - Machač Martin 2, Vaško Milan, Hlušička Martin, Štěpánek Roman

 

 

ŽK: 0 - Sýkora Aleš

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - ŠSK GJR Chrudim

3:4

(2:3)

branky: Táborský Miroslav, Hlušička Jiří, Koblasa Jan - Chalupecký Martin 2, Michálek Petr, Ondruch Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK Era-Pack Chrudim "C"

1:6

(1:2)

branky: Michálek Petr - Kříž Jakub 2, Mládek Vojtěch 2, Dobrovolný Marián, Soukup Tibor

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - SPS Slatiňany

1:1

(0:0)

branky: Vašek David - Peřina Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK G12 Chrudim "C"

2:1

(1:1)

branky: Šubrt Jiří, Jedlinský Pavel ml. - Slanař Richard

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Šup ho tam Luže

4:3

(2:3)

branky: Brandejs Michal 2, Vacek Vladimír, Izach Pavel - Urban Pavel, Jíra Petr, Vašek David

 

 

ŽK: 0 - Jíra Petr

 

 

 

 

 

 

 8. kolo - 06.03.2010

SPS Slatiňany - FK Era-Pack Chrudim "C"

2:3

(2:1)

branky: Šedý Mojmír, Kincl Karel - Nevečeřal Aleš 2, Kříž Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Era-Pack Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice "B"

10:2

(5:1)

branky: Nevečeřal Aleš 3, Kříž Jakub 2, Holík František 2, Těšinský Ondřej, Mládek Vojtěch, Vymazal Ondřej - Žídek Aleš, Komárek Václav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - SPS Slatiňany

4:2

(2:2)

branky: Kramařík Ladislav 2, Konvalina Lukáš, Korbel Jan ml. - Jedlinský Pavel ml. 2

 

 

ŽK: 0 - Kincl Karel

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK G12 Chrudim "C"

0:7

(0:3)

branky: Jiráček Petr 2, Slanař Richard, Pilař Radek, Blažek Luboš, Brandejs Michal, Froněk Jan

 

 

ŽK: Dostál Miroslav - 0

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SK Noviny Chrudimska

1:4

(1:2)

branky: Zvolánek Jan - Kramařík Ladislav, Konvalina Lukáš, Mazánek Jan, Korbel Jan ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

2:1

(2:0)

branky: Jiráček Petr 2 - Hlušička Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šup ho tam Luže - ŠSK GJR Chrudim

4:4

(2:2)

branky: Šrůt Jaroslav, Novák Marcel, Sýs Roman, Neumann Lukáš - Musil Marek, Chalupecký Martin, Michálek Petr, Zvolánek Jan

 

 

ŽK: Popelka Martin, Hlaváček Ondřej - Zvolánek Jan

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Juniors Kočí

3:3

(0:2)

branky: Svoboda Viktor, Hlušička Jiří, Koblasa Jan - Pavlas Pavel 2, Blažek Michal

 

 

ŽK: 0 - Blažek Michal

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Šup ho tam Luže

4:3

(3:1)

branky: Pavlas Pavel, Hladík Jaroslav, Blažek Michal, Stahoň Pavel - Urban Pavel, Jíra Petr, Novák Marcel

 

 

ŽK: Pavlas Pavel - Novák Marcel, Sýs Roman

 

 

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim