Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 13.11.2010

SK Noviny Chrudimska - Kosovo Luže

1:3

(0:1)

branky: Portyš Jakub - Šrůt Jaroslav, Novák Marcel, Stoklasa Šimon

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - ŠSK GJR Chrudim

1:0

(0:0)

branky: Novák Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SK Noviny Chrudimska

3:4

(1:3)

branky: Doubravský Pavel, Komárek Václav, Matucha Tomáš - Kramařík Ladislav 2, Konvalina Lukáš, Hyxa Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK G12 Chrudim "C"

1:3

(1:1)

branky: Chalupecký Martin - Dubský Jan, Blažek Luboš, Brandejs Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice "B"

6:0

(4:0)

branky: Peřina Jan 2, Šubrt Jiří, Machač Radek, Jedlinský Pavel ml., Kofroň Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FK Juniors Kočí

1:2

(1:0)

branky: Hromek David - Dvořáček Michal, Havránek Marcel

 

 

ŽK: 0 - Pilař Libor

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - SPS Slatiňany

6:0

(2:0)

branky: Kolář Josef 3, Slavík Jan, Starý Václav, Králíček Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Němeček René

 

 

ČK: Drahý Ondra (2x ŽK - STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Restaurace Střed Slatiňany "B"

1:4

(0:3)

branky: Harenčák Jakub - Švadlenka Jan 2, Machač Martin, Slavík Tomáš;

 

 

ŽK: Dvořáček Michal, Škaryd Zdeněk - 0

 

 

ČK: Dostál Pavel (HNCH - STOP na 3 zápasy)- 0

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Real Trpišov

6:4

(3:2)

branky: Svoboda Viktor, Hlušička Martin, Štěpánek Roman, Trávníček Tomáš, Machač Martin, Koblasa Jan - Pospíšil Michal 2, Kožíšek Jan, Králíček Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 20.11.2010

ŠSK GJR Chrudim - FK Juniors Kočí

1:3

(0:0)

branky: Broďák David - Škaryd Zdeněk, Havránek Marcel, Slanař Marek

 

 

ŽK: 0 - Škaryd Zdeněk

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FK Real Trpišov

3:5

(1:0)

branky: Škaryd Zdeněk, Slanař Marek, vlastní - Zelenka Jan 2, Starý Václav, Králíček Tomáš, Pospíšil Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - ŠSK GJR Chrudim

5:1

(2:1)

branky: Toufar Marek 2, Kramařík Ladislav, Ilovský Tomáš, Korbel Jan ml. - Chalupecký Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:3

(2:0)

branky: Kožíšek Jan, Starý Václav - Doubravský Pavel, Vojtíšek Radek, Dostál Miroslav

 

 

ŽK: 0 - Matucha Tomáš

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Noviny Chrudimska

3:7

(1:3)

branky: Machač Radek 2, Šedý Mojmír - Kramařík Ladislav 2, Ilovský Tomáš 2, Žídek Libor, Portyš Jakub, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Kosovo Luže

0:6

(0:4)

branky: Novák Marcel 2, Sýs Roman 2, Jíra Petr, Novák Ladislav

 

 

ŽK: 0 - Novák Marcel

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SPS Slatiňany

2:2

(1:2)

branky: Hlušička Jiří, Havel Tomáš - Jedlinský Pavel st., Šedý Mojmír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK G12 Chrudim "C"

3:1

(2:0)

branky: Novák Marcel 3 - Vacek Vladimír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Restaurace Střed Slatiňany "B"

0:3

(0:3)

branky: Štěpánek Roman, Machač Martin, Koblasa Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 11.12.2010

Rest. Střed Slatiňany "B" - Instal Zeman Chroustovice "B"

5:1

(1:1)

branky: Hlušička Martin, Machač Martin, Slavík Tomáš, Hlušička Jiří, Havel Tomáš - Doubravský Pavel

 

 

ŽK: Machač Martin - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - ŠSK GJR Chrudim

2:3

(1:2)

branky: Polák Jiří, Matucha Tomáš - Michálek Petr 2, Chalupecký Martin

 

 

ŽK: Doubravský Pavel - Chalupecký Martin

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Restaurace Střed Slatiňany "B"

2:4

(1:3)

branky: Michálek Petr, Broďák David - Hlušička Martin 2, Hlušička Jiří, Havel Tomáš

 

 

ŽK: Polach Miroslav - 0

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK Juniors Kočí

1:2

(1:2)

branky: Kaláb Vojtěch - Dvořáček Michal, Rosůlek Jan

 

 

ŽK: Kaláb Vojtěch - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - SPS Slatiňany

0:2

(0:1)

branky: Šubrt Jiří, Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Kosovo Luže

7:0

(3:0)

branky: Jedlinský Pavel ml. 3, Jedlinský Pavel st., Chvojka Vlastislav, Peřina Jan, Šedý Mojmír

 

 

ŽK: Šedý Mojmír, Peřina Jan - Klevor Ondra

 

 

ČK: 0 - Novák Marcel (HNCH, STOP na 4 zápasy)

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FK Real Trpišov

3:5

(0:5)

branky: Rulík Luděk, Pilař Radek, Blažek Luboš - Králíček Tomáš 2, Kožíšek Jan, Drahý Ondra, Pospíšil Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - SK Noviny Chrudimska

1:9

(0:6)

branky: Zamazal David - Kramařík Ladislav 2, Mazánek Jan 2, Žídek Libor, Zelinka Michal, Konvalina Lukáš, Hyxa Jakub, Hofman Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK G12 Chrudim "C"

6:1

(2:1)

branky: Konvalina Lukáš 2, Novák Ondřej, Hyxa Jakub, Mazánek Jan, Korbel Jan ml. - Pilař Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 08.01.2011

FK G12 Chrudim "C" - SPS Slatiňany

1:1

(0:1)

branky: Slanař Richard - Šedý Mojmír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - ŠSK GJR Chrudim

6:1

(4:1)

branky: Šedý Mojmír 2, Jedlinský Pavel ml. 2, Šubrt Jiří, Kofroň Michal - Broďák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK G12 Chrudim "C"

1:4

(1:2)

branky: Procházka Stanislav - Pilař Radek, Vacek Vladimír, Dubský Jan, Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK Real Trpišov

1:6

(1:0)

branky: Musil Marek - Zamazal David, Králíček Tomáš, Kudyn Lukáš, Pospíšil Michal, Kudrnka Michal, Drahý Daniel

 

 

ŽK: 0 - Fuxa Pavel

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Instal Zeman Chroustovice "B"

6:0

(3:0)

branky: Škaryd Zdeněk 2, Pavlas Pavel, Dvořáček Michal, Havránek Marcel, Slanař Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Kosovo Luže

1:2

(1:1)

branky: Králíček Tomáš - Kaláb Vojtěch 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK Juniors Kočí

0:3

(0:2)

branky: Škaryd Zdeněk 2, Pavlas Pavel

 

 

ŽK: Mazánek Jan - 0

 

 

ČK: Kramařík Ladislav - Slanař Marek (oba STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - Restaurace Střed Slatiňany "B"

0:7

(0:2)

branky: Hlušička Jiří 2, Koblasa Jan 2, Machač Martin, Slavík Tomáš, Kollert Rostislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - SK Noviny Chrudimska

2:1

(1:1)

branky: Slavík Tomáš, Hlušička Jiří - Mazánek Jan

 

 

ŽK: 0 - Ilovský Tomáš

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 16.01.2011

FK Real Trpišov - Restaurace Střed Slatiňany "B"

2:3

(1:3)

branky: Kožíšek Jan, Drahý Daniel - Slavík Tomáš, Hlušička Jiří, Švadlenka Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - FK Juniors Kočí

5:1

(4:0)

branky: Machač Martin 3, Trávníček Tomáš, Hlušička Jiří - Tichý Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Real Trpišov

2:3

(1:1)

branky: Svoboda Jakub, Kratochvíl Miroslav - Kolář Josef, Králíček Tomáš, Pospíšil Michal

 

 

ŽK: Šedý Mojmír - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FK G12 Chrudim "C"

2:1

(1:1)

branky: Pilař Libor, Harenčák Jakub - Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SPS Slatiňany

1:3

(1:2)

branky: Žídek Aleš - Šubrt Jiří, Kratochvíl Miroslav, Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SPS Slatiňany

3:0

(1:0)

branky: Ondruch Jakub 2, Beránek Jakub

 

 

ŽK: 0 - Chvojka Vlastislav

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Instal Zeman Chroustovice "B"

11:2

(6:2)

branky: Mazánek Jan 5, Mazánek Libor 3, Hyxa Jakub 2, Korbel Jan ml. - Doubravský Pavel, Procházka Stanislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Kosovo Luže

0:0

(0:0)

branky: -

 

 

ŽK: Polach Miroslav - Jíra Petr

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - SK Noviny Chrudimska

2:0

(0:0)

branky: Jíra Petr, Sýs Roman

 

 

ČK: Neumann Lukáš (STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 12.02.2011

Kosovo Luže - SPS Slatiňany

1:3

(0:2)

branky: Urban Pavel - Šedý Mojmír 2, Chvojka Vlastislav

 

 

ŽK: Urban Pavel, Kaláb Vojtěch - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Juniors Kočí

0:5

(0:2)

branky: Rosůlek Jan 3, Škaryd Zdeněk, Janko David

 

 

ŽK: Chvojka Vlastislav - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Kosovo Luže

3:2

(1:0)

branky: Pavlas Pavel, Škaryd Zdeněk, Dvořáček Michal - Novák Marcel 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - ŠSK GJR Chrudim

2:2

(0:1)

branky: Slavík Tomáš, Koblasa Jan - Ondruch Jakub, Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Instal Zeman Chroustovice "B"

0:3

(0:2)

branky: Žídek Aleš, Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel

 

 

ŽK: 0 - Hotovec Petr

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Rest. Střed Slatiňany "B"

4:4

(3:2)

branky: Suchánek Marcel 2, Žídek Aleš, Komárek Václav - Slavík Tomáš 2, Trávníček Tomáš, Machač Martin;

 

 

ŽK: Komárek Václav - Štěpánek Roman

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SK Noviny Chrudimska

3:2

(2:0)

branky: Slanař Richard, Pilař Radek, Jiráček Petr - Žídek Libor, Mazánek Libor

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK Real Trpišov

6:2

(3:0)

branky: Hyxa Jakub 2, Korbel Jan ml. 2, Žídek Libor, Mazánek Jan - Zamazal David, Králíček Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - FK G12 Chrudim "C"

5:3

(3:1)

branky: Drahý Daniel 2, Kožíšek Jan, Králíček Tomáš, Pospíšil Michal - Filipi Patrik 2, Mihulka David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 26.02.2011

SK Noviny Chrudimska - Restaurace Střed Slatiňany "B"

3:1

(2:0)

branky: Toufar Marek, Korbel Jan ml., vlastní - Machač Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Restaurace Střed Slatiňany "B" - Kosovo Luže

3:9

(1:3)

branky: Trávníček Tomáš, Machač Martin, Koblasa Jan - Novák Marcel 3, Jíra Petr 2, Stoklasa Šimon 2, Urban Pavel, Sýs Roman

 

 

ŽK: Svoboda Viktor - Novák Ladislav

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - SK Noviny Chrudimska

4:1

(2:0)

branky: Pilař Libor 2, Harenčák Jakub, Slanař Marek - Toufar Marek

 

 

ŽK: 0 - Kramařík Ladislav, Hyxa Jakub, Žídek Libor

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK Real Trpišov

3:3

(2:2)

branky: Sýs Roman, Neumann Lukáš, vlastní - Kožíšek Jan, Kudyn Lukáš, Pospíšil Michal

 

 

ŽK: Jíra Petr, Novák Marcel - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK Juniors Kočí

2:4

(1:1)

branky: Hotovec Petr, Suchánek Marcel - Pavlas Roman, Dvořáček Michal, Pilař Libor, Slanař Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - ŠSK GJR Chrudim

0:2

(0:1)

branky: Beránek Jakub, Ondruch Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:6

(2:2)

branky: Filipi Patrik 2, Pilař Radek, Hromek David - Pecháček Lukáš 2, Suchánek Marcel 2, Komárek Václav 2

 

 

ŽK: 0 - Hotovec Petr

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - ŠSK GJR Chrudim

6:1

(3:1)

branky: Brandejs Michal 2, Slanař Richard, Pilař Radek, Hromek David, Jiráček Petr - Beránek Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK G12 Chrudim "C" (předehráno 20.11.2010)

0:1

(0:1)

branky: - Slanař Richard

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim