Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Konečná tabulka střelců

Jméno

Oddíl

Počet

Filipi Patrik

FK G12 Chrudim "C"

22

Machač Martin

EXPRES VAN Slatiňany

19

Králíček Tomáš

FK Real Trpišov

16

Mazánek Jan

SK Noviny Chrudimska

16

Dědič Josef

Jiskra Heřmanův Městec

14

Putnar Marek

SK Noviny Chrudimska

14

Hotovec Petr

Instal Zeman Chroust. "B"

12

Dědič Vojtěch

Jiskra Heřmanův Městec

11

Ondruch Jakub

ŠSK GJR Chrudim

11

Zvolánek Jan

Jiskra Heřmanův Městec

10

Jablečník Matěj

Jiskra Heřmanův Městec

9

Kudrnka Michal

FK Real Trpišov

9

Janda Jiří ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

8

Jedlinský Pavel ml.

SPS Slatiňany

8

Kohout Pavel

FK G12 Chrudim "C"

8

Kramařík Ladislav

SK Noviny Chrudimska

8

Suchánek Marcel

Instal Zeman Chroust. "B"

8

Zelenka Marek

FK Real Trpišov

8

Hlušička Jiří

EXPRES VAN Slatiňany

7

Hyxa Jakub

SK Noviny Chrudimska

7

Levinský Dominik

SK Zvoneček Stojice "B"

7

Portyš Jan

SK Noviny Chrudimska

7

Vojtíšek Radek

Instal Zeman Chroust. "B"

7

Hlušička Martin

EXPRES VAN Slatiňany

6

Chalupecký Martin

ŠSK GJR Chrudim

6

Novák Matěj

SK Zvoneček Stojice "B"

6

Sýs Roman

Kosovo Luže

6

Zelenka Jan

FK Real Trpišov

6

Žídek Aleš

Instal Zeman Chroust. "B"

6

Beránek Jakub

ŠSK GJR Chrudim

5

Hála Jakub

SK Noviny Chrudimska

5

Musil Jakub

Jiskra Heřmanův Městec

5

Slavík Tomáš

EXPRES VAN Slatiňany

5

Štěpánek Roman

EXPRES VAN Slatiňany

5

Vaško Milan

EXPRES VAN Slatiňany

5

Brandejs Michal

FK G12 Chrudim "C"

4

Broďák David

ŠSK GJR Chrudim

4

Drahý Daniel

FK Real Trpišov

4

Koblasa Jan

FK Slatiňany

4

Kollert Rostislav

EXPRES VAN Slatiňany

4

Kudyn Lukáš

FK Real Trpišov

4

Levinský Ladislav st.

SK Zvoneček Stojice "B"

4

Portyš Jakub

SK Noviny Chrudimska

4

Slanař Richard

FK G12 Chrudim "C"

4

Vacek Vladimír

FK G12 Chrudim "C"

4

Valdman Jiří

ŠSK GJR Chrudim

4

Drahý Ondra

FK Real Trpišov

3

Hrouzek Miroslav

ŠSK GJR Chrudim

3

Chmelík Petr

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Jablečník David

Jiskra Heřmanův Městec

3

Jíra Petr

Kosovo Luže

3

Kučera Zdeněk

FK G12 Chrudim "C"

3

Kudrnka Kamil

FK G12 Chrudim "C"

3

Matucha Tomáš

Instal Zeman Chroust. "B"

3

Mazánek Libor

SK Noviny Chrudimska

3

Pospíšil Michal

FK Real Trpišov

3

Svoboda Michal

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Šedý Mojmír

SPS Slatiňany

3

Šubrt Jiří

SPS Slatiňany

3

Tichý Ladislav

SPS Slatiňany

3

Besperát Lukáš

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Bříza František

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Dubský Jan

FK G12 Chrudim "C"

2

Dvořák Karel

EXPRES VAN Slatiňany

2

Froněk Petr

FK G12 Chrudim "C"

2

Jílek Antonín

Kosovo Luže

2

Jiráček Petr

FK G12 Chrudim "C"

2

Kincl Karel

SPS Slatiňany

2

Kolář Josef

FK Real Trpišov

2

Konvalina Lukáš

SK Noviny Chrudimska

2

Koreček Jaroslav

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Levinský Ladislav ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Mašek Václav

SPS Slatiňany

2

Melichar Petr

EXPRES VAN Slatiňany

2

Novák Ladislav

Kosovo Luže

2

Opavský Martin

FK Slatiňany

2

Rejman Jan

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Rožek Miloš

SPS Slatiňany

2

Shejbal Viktor

Kosovo Luže

2

Strouhal Tomáš

ŠSK GJR Chrudim

2

Svoboda Jakub

SPS Slatiňany

2

Svoboda Viktor

EXPRES VAN Slatiňany

2

Šustr Tomáš

FK Real Trpišov

2

Švadlenka Jan

EXPRES VAN Slatiňany

2

Tlapák Patrik

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Toufar Marek

SK Noviny Chrudimska

2

Trávníček Tomáš

EXPRES VAN Slatiňany

2

Zeman Vilém

Jiskra Heřmanův Městec

2

Zrůst Jan

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Žídek Roman

Jiskra Heřmanův Městec

2

Bascsur Roman

Kosovo Luže

1

Blažek Tomáš

FK Real Trpišov

1

Herget Tomáš

Jiskra Heřmanův Městec

1

Chvojka David

SPS Slatiňany

1

Jedlinský Pavel st.

SPS Slatiňany

1

Kaláb Vojtěch

Kosovo Luže

1

Krajíček Milan

Jiskra Heřmanův Městec

1

Kříž Michal

Jiskra Heřmanův Městec

1

Musil Marek

ŠSK GJR Chrudim

1

Novák Marcel

Kosovo Luže

1

Polach Miroslav

ŠSK GJR Chrudim

1

Rolínek Lukáš

Instal Zeman Chroust. "B"

1

Stoklasa Šimon

Kosovo Luže

1

Tamchyna Josef

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Tichý Jiří

SPS Slatiňany

1

Urban Pavel

Kosovo Luže

1

Urbánek Jiří

FK G12 Chrudim "C"

1

Vlach Vilibald

Jiskra Heřmanův Městec

1

Zamazal David

FK Real Trpišov

1

Zrůst Tomáš

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Žídek Libor

SK Noviny Chrudimska

1

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim