Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 13.11.2011

SK Zvoneček Stojice "B" - SK Noviny Chrudimska

1:5

(1:2)

branky: Levinský Dominik - Kramařík Ladislav 2, Žídek Libor, Portyš Jakub, Putnar Marek

 

 

ŽK: Levinský Dominik, Dobruský Milan - 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Kosovo Luže

4:1

(2:1)

branky: Hyxa Jakub 2, Portyš Jakub, Mazánek Jan - Novák Marcel

 

 

ŽK: 0 - Jíra Petr

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SK Zvoneček Stojice "B"

1:5

(1:3)

branky: Filipi Patrik - Janda Jiří ml. 2, Levinský Dominik, Tlapák Patrik, Zrůst Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Levinský Dominik

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK Real Trpišov

3:2

(2:1)

branky: Novák Ladislav, Sýs Roman, Shejbal Viktor - Zelenka Marek 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK G12 Chrudim "C"

2:5

(2:3)

branky: Hotovec Petr, Matucha Tomáš - Brandejs Michal 2, Kučera Zdeněk, Froněk Petr, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - ŠSK GJR Chrudim

3:0

(2:0)

branky: Králíček Tomáš, Pospíšil Michal, Zelenka Marek

 

 

ŽK: Zelenka Marek - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice "B"

5:2

(2:1)

branky: Svoboda Jakub 2, Kincl Karel 2, Jedlinský Pavel ml. - Hotovec Petr, Žídek Aleš

 

 

ŽK: 0 - Žídek Aleš

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK EXPRES VAN Slatiňany

1:2

(0:1)

branky: Beránek Jakub - Kollert Rostislav, Koblasa Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SPS Slatiňany

4:1

(1:1)

branky: Herget Tomáš, Zvolánek Jan, Krajíček Milan, Musil Jakub - Tichý Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - TJ Jiskra Heřmanův Městec

4:1

(2:0)

branky: Machač Martin 3, Kollert Rostislav - Zvolánek Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 26.11.2011

SPS Slatiňany - FK G12 Chrudim "C"

3:5

(0:3)

branky: Šubrt Jiří, Tichý Jiří, Mašek Václav - Kohout Pavel 2, Slanař Richard, Vacek Vladimír, Filipi Patrik

 

 

ŽK: Jedlinský Pavel ml. - Kudrnka Kamil

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - SPS Slatiňany

9:1

(5:1)

branky: Koblasa Jan 2, Svoboda Viktor, Vaško Milan, Opavský Martin, Hlušička Martin, Machač Martin, Hlušička Jiří, Dvořák Karel - Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SK Noviny Chrudimska

2:7

(0:3)

branky: Slanař Richard, Kučera Zdeněk - Mazánek Jan 3, Putnar Marek 2, Portyš Jakub, Hyxa Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - FK EXPRES VAN Slatiňany

4:9

(0:4)

branky: Králíček Tomáš 3, Zelenka Marek - Machač Martin 3, Hlušička Martin 2, Opavský Martin, Štěpánek Roman, Slavík Tomáš, Koblasa Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK Real Trpišov

4:4

(2:1)

branky: Kramařík Ladislav, Portyš Jakub, Mazánek Jan, Portyš Jan - Zelenka Jan, Blažek Tomáš, Zelenka Marek, Drahý Daniel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:2

(3:1)

branky: Dědič Josef 2, Dědič Vojtěch - Suchánek Marcel, Besperát Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SK Zvoneček Stojice "B"

3:2

(2:1)

branky: Suchánek Marcel 2, Koreček Jaroslav - Levinský Dominik 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec

5:3

(3:0)

branky: Chalupecký Martin 2, Beránek Jakub 2, Valdman Jiří - Dědič Vojtěch 2, Zvolánek Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Kosovo Luže

1:0

(0:0)

branky: Levinský Dominik

 

 

ČK: 0 - Urban Pavel (STOP na 1 zápas)

 

 

ČK: 0 - Neumann Lukáš (2x ŽK - STOP na 1 zápas)

 

 

ČK: 0 - Novák Ladislav (NCH - STOP na 2 zápasy)

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - ŠSK GJR Chrudim

3:1

(1:1)

branky: Jíra Petr, Stoklasa Šimon, Shejbal Viktor - Chalupecký Martin;

 

 

ŽK: Klevor Ondra - Chalupecký Martin

 

 

ČK: Jíra Petr (2x ŽK - STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 10.12.2011

FK EXPRES VAN Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:3

(2:1)

branky: Trávníček Tomáš, Hlušička Jiří - Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel, Rejman Jan

 

 

ŽK: Švadlenka Jan - Besperát Lukáš

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK EXPRES VAN Slatiňany

1:2

(1:1)

branky: Bascsur Roman - Štěpánek Roman, Trávníček Tomáš

 

 

ŽK: Bascsur Roman- 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SK Noviny Chrudimska

1:2

(0:0)

branky: Vojtíšek Radek - Hyxa Jakub, Mazánek Jan

 

 

ŽK: Matucha Tomáš - Mazánek Jan

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Kosovo Luže

4:1

(3:0)

branky: Filipi Patrik 3, Brandejs Michal - Novák Ladislav

 

 

ŽK: 0 - Bascsur Roman

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - ŠSK GJR Chrudim

6:1

(4:1)

branky: Hyxa Jakub 3, Portyš Jan 2, Putnar Marek - Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - FK G12 Chrudim "C"

3:3

(2:2)

branky: Dědič Josef 2, Zvolánek Jan - Slanař Richard, Kudrnka Kamil, Filipi Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SPS Slatiňany

2:1

(1:0)

branky: Chalupecký Martin, Ondruch Jakub - Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:3

(0:1)

branky: Dědič Josef 2, Dědič Vojtěch

 

 

ŽK: Drahý Daniel, Zelenka Marek - Zvolánek Jan

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Zvoneček Stojice "B"

0:7

(0:3)

branky: Novák Matěj 4, Levinský Dominik, Levinský Ladislav ml., Janda Jiří ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK Real Trpišov

0:4

(0:1)

branky: Šustr Tomáš, Zelenka Jan, Zelenka Marek, Kudrnka Michal

 

 

ŽK: 0 - Šustr Tomáš

 

 

ČK: 0 - Fuxa Pavel (2x ŽK - STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 7.1.2012

Kosovo Luže - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:5

kont.

branky:

 

 

Mužstvo Kosovo Luže se nedostavilo v úřední začátek k utkání.

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Zvoneček Stojice "B"

6:2

(5:1)

branky: Zvolánek Jan 2, Jablečník Matěj 2, Dědič Josef 2 - Novák Matěj, Tlapák Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Kosovo Luže

5:0

kont.

branky:

 

 

Mužstvo Kosovo Luže se nedostavilo v úřední začátek k utkání.

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - ŠSK GJR Chrudim

0:4

(0:3)

branky: Ondruch Jakub 3, Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:2

(2:1)

branky: Hrouzek Miroslav 2, Ondruch Jakub - Hotovec Petr 2

 

 

ŽK: Musil Marek - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Noviny Chrudimska

1:6

(1:2)

branky: Šedý Mojmír - Portyš Jan 2, Toufar Marek, Mazánek Libor, Kramařík Ladislav, Putnar Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - SPS Slatiňany

3:1

(1:1)

branky: Králíček Tomáš, Kudyn Lukáš, Zelenka Marek - Tichý Ladislav

 

 

ŽK: Drahý Daniel - Jedlinský Pavel st.

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK EXPRES VAN Slatiňany

2:1

(1:1)

branky: Kramařík Ladislav, Portyš Jan - Hlušička Jiří

 

 

ŽK: Mazánek Jan, Mazánek Libor - 0

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FK Real Trpišov

1:1

(0:1)

branky: Dubský Jan - Králíček Tomáš

 

 

ŽK: Rulík Luděk - Zelenka Jan

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - FK G12 Chrudim "C"

6:2

(4:1)

branky: Štěpánek Roman 2, Machač Martin, Slavík Tomáš, Hlušička Jiří, Kollert Rostislav - Vacek Vladimír, Filipi Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 15.1.2012

ŠSK GJR Chrudim - FK G12 Chrudim "C"

1:2

(1:2)

branky: Musil Marek - Slanař Richard, Filipi Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - ŠSK GJR Chrudim

5:3

(0:2)

branky: Machač Martin 2, Hlušička Martin, Štěpánek Roman, Hlušička Jiří - Beránek Jakub, Ondruch Jakub, Hrouzek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:0

(3:0)

branky: Vacek Vladimír, Kohout Pavel, Froněk Petr, Filipi Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK EXPRES VAN Slatiňany

1:3

(1:1)

branky: Janda Jiří ml. - Slavík Tomáš, Hlušička Jiří, Kollert Rostislav

 

 

ŽK: 0 - Štěpánek Roman

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK Real Trpišov

7:1

(4:1)

branky: Hotovec Petr 2, Vojtíšek Radek 2, Rolínek Lukáš, Suchánek Marcel, Besperát Lukáš - Králíček Tomáš

 

 

ŽK: Hotovec Petr- 0

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - SK Zvoneček Stojice "B"

7:1

(0:0)

branky: Putnar Marek 3, Mazánek Jan 2, Toufar Marek, Konvalina Lukáš - Levinský Dominik

 

 

ŽK: 0 - Tamchyna Josef

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Kosovo Luže

6:0

(2:0)

branky: Králíček Tomáš 2, Kudyn Lukáš 2, Šustr Tomáš, Drahý Daniel

 

 

ŽK: 0 - Novák Lukáš

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Noviny Chrudimska

1:2

(0:0)

branky: Musil Jakub - Mazánek Jan, Portyš Jan

 

 

ŽK: Dědič Vojtěch, Zvolánek Jan - 0

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - SPS Slatiňany

3:1

(0:0)

branky: Sýs Roman 2, Jíra Petr - Šedý Mojmír

 

 

ČK: Urban Pavel (2xŽK STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:5

(0:3)

branky: Dědič Vojtěch 2, Dědič Josef, Jablečník David, Musil Jakub

 

 

ŽK: 0 - Dědič Josef

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 22.1.2012

Instal Zeman Chroustovice "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

3:2

(1:2)

branky: Hotovec Petr, Vojtíšek Radek, Rejman Jan - Kříž Michal, Žídek Roman

 

 

ŽK: 0 - Herget Tomáš

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:3

(1:1)

branky: Chmelík Petr 2, Levinský Ladislav ml. - Hotovec Petr, Suchánek Marcel, Matucha Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Vojtíšek Radek

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - ŠSK GJR Chrudim

4:3

(2:3)

branky: Jablečník Matěj 3, Žídek Roman - Chalupecký Martin, Beránek Jakub, Broďák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - SK Zvoneček Stojice "B"

1:2

(0:1)

branky: Sýs Roman - Bříza František 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Kosovo Luže

1:1

(1:0)

branky: Broďák David - Sýs Roman

 

 

ČK: Beránek Jakub (STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - FK Real Trpišov

1:3

(1:0)

branky: Hlušička Martin - Králíček Tomáš 2, Kudrnka Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK EXPRES VAN Slatiňany

3:5

(1:3)

branky: Šedý Mojmír, Jedlinský Pavel ml., Mašek Václav - Machač Martin 3, Svoboda Viktor, Slavík Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - SK Noviny Chrudimska

2:5

(0:4)

branky: Pospíšil Michal, Zelenka Marek - Hála Jakub 2, Mazánek Jan 2, Putnar Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SPS Slatiňany

2:2

(0:2)

branky: Vacek Vladimír, Dubský Jan - Jedlinský Pavel ml. 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - FK G12 Chrudim "C"

4:4

(3:4)

branky: Kramařík Ladislav, Konvalina Lukáš, Hála Jakub, Mazánek Jan - Kudrnka Kamil 2, Filipi Patrik, Jiráček Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 


7. kolo  - 4.2.2012

FK Real Trpišov - SK Zvoneček Stojice "B"

9:1

(5:0)

branky: Kudrnka Michal 3, Drahý Ondra 2, Králíček Tomáš 2, Zamazal David, Zelenka Jan - Novák Matěj

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - FK Real Trpišov

1:3

(0:0)

branky: Jablečník Matěj - Zelenka Jan, Drahý Ondra, Králíček Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - SPS Slatiňany

0:1

(0:1)

branky: Chvojka David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

2:2

(0:0)

branky: Urbánek Jiří, Kohout Pavel - Zvolánek Jan, Vlach Vilibald

 

 

ŽK: 0 - Herget Tomáš

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - ŠSK GJR Chrudim

2:3

(1:0)

branky: Rožek Miloš, Tichý Ladislav - Broďák David 2, Valdman Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - FK G12 Chrudim "C"

3:4

(1:1)

branky: Jílek Antonín 2, Sýs Roman - Kohout Pavel 2, Kučera Zdeněk, Filipi Patrik

 

 

ŽK: Sýs Roman, Jílek Antonín - Kučera Zdeněk

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SK Noviny Chrudimska

2:6

(1:4)

branky: Polach Miroslav, Valdman Jiří - Mazánek Jan 4, Hála Jakub, Putnar Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - Kosovo Luže

6:0

(4:0)

branky: Machač Martin 2, Švadlenka Jan 2, Hlušička Martin, Melichar Petr

 

 

ŽK: Švadlenka Jan, Hlušička Martin - Urban Pavel

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - Instal Zeman Chroustovice "B"

5:2

(3:1)

branky: Putnar Marek 3, Kramařík Ladislav, Hála Jakub - Hotovec Petr, Žídek Aleš

 

 

ŽK: Kramařík Ladislav, Mazánek Jan- 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK EXPRES VAN Slatiňany

3:4

(1:1)

branky: Hotovec Petr, Suchánek Marcel, Žídek Aleš - Machač Martin 3, Melichar Petr

 

 

ŽK: Hotovec Petr- 0

 

 

ČK: Besperát Lukáš (STOP na 2 zápasy) - 0

 

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 18.2.2012

SK Noviny Chrudimska - SPS Slatiňany

2:2

(0:2)

branky: Mazánek Libor 2 - Šubrt Jiří, Jedlinský Pavel ml.

 

 

ŽK: Mazánek Jan (4 ŽK v soutěžním ročníku STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - SK Noviny Chrudimska

5:0

kont.

branky: Dvořák Karel

 

 

ŽK: Svoboda Viktor - Mazánek Libor, Putnar Marek

 

 

Neoprávněný start hráče Mazánka Jana po 4.ŽK v soutěžním ročníku. Pro klub pokuta 200 Kč a pro hráče STOP na 3 zápasy

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK Real Trpišov

1:3

(0:1)

branky: Jedlinský Pavel st. - Zelenka Jan, Králíček Tomáš, Kudrnka Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FK EXPRES VAN Slatiňany

6:1

(2:0)

branky: Filipi Patrik 4, Brandejs Michal, Jiráček Petr - Vaško Milan

 

 

ŽK: Jiráček Petr - Švadlenka Jan, Hlušička Jiří

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - FK G12 Chrudim "C"

4:3

(2:0)

branky: Kolář Josef 2, Zelenka Jan, Králíček Tomáš - Filipi Patrik 3

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:4

(1:1)

branky: Jíra Petr, Kaláb Vojtěch - Hotovec Petr 2, Koreček Jaroslav, Žídek Aleš

 

 

ŽK: Kaláb Vojtěch - Matucha Tomáš

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - Kosovo Luže

13:1

(5:1)

branky: Dědič Vojtěch 4, Zvolánek Jan 3, Zeman Vilém 2, Jablečník David 2, Jablečník Matěj, Dědič Josef - Urban Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - ŠSK GJR Chrudim

2:1

(1:0)

branky: Vojtíšek Radek, Matucha Tomáš - Ondruch Jakub

 

 

ŽK: Koreček Jaroslav - 0

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

3:3

(1:1)

branky: Tamchyna Josef, Levinský Ladislav st., Janda Jiří ml. - Dědič Josef 2, Jablečník Matěj

 

 

ŽK: Tamchyna Josef, Svoboda Michal - Zvolánek Jan

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

3:8

(0:5)

branky: Chalupecký Martin, Ondruch Jakub, Valdman Jiří - Svoboda Michal 3, Levinský Ladislav st. 2, Zrůst Jan 2, Janda Jiří ml.

 

 

ŽK: Polach Miroslav - 0

 

 

 

 

 

 

 

9. kolo - 26.2.2012

ŠSK GJR Chrudim - FK Real Trpišov

2:6

(1:3)

branky: Ondruch Jakub 2 - Kudrnka Michal 3, Drahý Daniel 2, Pospíšil Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - ŠSK GJR Chrudim

4:1

(2:1)

branky: Filipi Patrik 3, Kohout Pavel - Ondruch Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Instal Zeman Chroustovice "B"

1:2

(0:1)

branky: Kudyn Lukáš - Vojtíšek Radek, Žídek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK G12 Chrudim "C"

2:2

(0:0)

branky: Chmelík Petr, Janda Jiří ml. - Kohout Pavel, Filipi Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SPS Slatiňany

2:3

(1:1)

branky: Suchánek Marcel, Žídek Aleš - Šubrt Jiří, Rožek Miloš, Jedlinský Pavel ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK EXPRES VAN Slatiňany - SK Zvoneček Stojice "B"

1:2

(1:1)

branky: Machač Martin - Levinský Ladislav st., Janda Jiří ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Kosovo Luže

5:0

kont.

branky:

 

 

Mužstvo Kosovo Luže se nedostavilo v úřední začátek k utkání.

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - FK EXPRES VAN Slatiňany

4:5

(3:4)

branky: Jablečník Matěj, Dědič Josef, Dědič Vojtěch, Musil Jakub - Vaško Milan 3, Slavík Tomáš, Hlušička Jiří;

 

 

ŽK: 0 - Vaško Milan, Slavík Tomáš

 

 

ČK: Dědič Vojtěch - Slavík Tomáš (oba STOP na 2 zápsy)

 

 

 

 

 

Kosovo Luže - SK Noviny Chrudimska

0:5

kont.

branky:

 

 

Mužstvo Kosovo Luže se nedostavilo v úřední začátek k utkání.

 

 

 

 

 

SK Noviny Chrudimska - TJ Jiskra Heřmanův Městec

2:2

(1:2)

branky: Kramařík Ladislav, Putnar Marek - Dědič Josef, Musil Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim