Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Rozlosování I. třídy Hlinsko 2012/2013

hrací dny - PÁTKY, SOBOTY a NEDĚLE

Základní část

 

PÁ - V

9.11.2012

SO - R

10.11.2012

SO - O

10.11.2012

PÁ - V

23.11.2012

SO - R

24.11.2012

SO - O

24.11.2012

PÁ - V

7.12.2012

SO - R

8.12.2012

SO - O

8.12.2012

1.

1-11

3-9

5-7

11-7

2-3

9-5

4-11

7-9

6-1

2.

2-12

4-10

6-8

12-8

1-4

10-6

3-12

8-10

5-2

3.

2-11

4-9

6-7

12-7

1-3

10-5

3-11

8-9

5-1

4.

1-12

3-10

5-8

11-8

2-4

9-6

4-12

7-10

6-2

5.

1-2

3-4

5-6

11-12

 

9-10

 

7-8

 

čas

19-22

9-12

14-17

19-22

9-12

14-17

19-22

9-12

14-17

 

 

PÁ - V

4.1.2013

SO - R

5.1.2013

SO - O

5.1.2013

PÁ - V

18.1.2013

SO - R

19.1.2013

SO - O

19.1.2013

1.

12-9

1-7

3-5

12-5

8-3

10-1

2.

11-10

1-8

3-6

11-6

7-4

9-2

3.

11-9

2-7

4-5

11-5

7-3

9-1

4.

12-10

2-8

4-6

12-6

8-4

10-2

čas

19-22

9-12

14-17

19-22

9-12

14-17

 

Postupová skupina (1-8 po základní části)

 

PÁ - V

1.2.2013

NE - R

3.2.2013

PÁ - V

15.2.2013

NE - R

17.2.2013

PÁ - V

1.3.2013

NE - R

3.3.2013

1.

1-7

3-5

7-5

2-3

4-8

5-1

2.

2-8

4-6

8-6

1-4

3-7

6-2

3.

2-7

4-5

8-5

1-3

3-8

6-1

4.

1-8

3-6

7-6

2-4

4-7

5-2

5.

1-2

3-4

7-8

 

 

5-6

čas

19-22

9-12

19-22

9-12

19-22

9-12

 

Sestupová skupina (9-12 po základní části)

 

NE - O

3.2.2013

NE - O

17.2.2013

NE - O

3.3.2013

 

 

 

 

Začátky utkání

PÁ - V

SO,NE - R

SO,NE - O

1.

9-10

10-12

11-12

 

 

 

1.

19:00

9:00

14:00

2.

11-12

9-11

10-9

 

 

 

2.

19:36

9:36

14:36

3.

11-10

9-12

10-12

 

 

 

3.

20:12

10:12

15:12

4.

9-12

10-11

11-9

 

 

 

4.

20:48

10:48

15:48

čas

14-17

14-17

14-17

 

 

 

5.

21:24

11:24

16:24

 

 

 Přiřazení čísel pro jednotlivá mužstva po rozlosování:

1 –

 Hlinečtí Orli "B"

2 –

 Matuláci Včelákov

3 –

 Oflenda Hlinsko

4 –

 Perun Hluboká

5 –

 Benfica Hlinsko

6 –

 AC Hlinsko

7 –

 Slánky Hlinsko

8 –

 Bouchálka Dřevíkov

9 –

 FC Viničky

10 –

 Sportbar Hlinsko

11 –

 STS Rotor Hlinsko

12 –

 Natahari Svratka

 

Domácí mužstvo zajistí pořadatelskou službu.

Upozorňuji na povinné používání chráničů holení.

 

Ke stažení

2012-2013_HL1.doc