Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Konečná tabulka střelců

Jméno

Oddíl

Počet

Dvořáček Tomáš

Jiskra Heřmanův Městec

33

Ceral Roman

FK Rabštejnská Lhota

19

Loučka Tomáš

Aladin Chrudim

18

Ondruch Jakub

ŠSK GJR Chrudim

16

Zvolánek Jan

Jiskra Heřmanův Městec

16

Dědič Josef

Jiskra Heřmanův Městec

15

Kořínek Miroslav

Aladin Chrudim

15

Šrůtek David

FC Stera Pardubice

13

Hájek Lukáš

ST Chrudim "B"

12

Motyčka Michal

ST Chrudim "B"

12

Hermann Tomáš

Instal Zeman Chroust. "B"

10

Chmelík Martin

FK Rabštejnská Lhota

10

Rožek Miloš

SPS Slatiňany

10

Vacek Vladimír

FK G12 Chrudim "C"

10

Jablečník David

Jiskra Heřmanův Městec

9

Stránský Josef

SK Zvoneček Stojice "B"

9

Chvojka David

SPS Slatiňany

8

Doležal Pavel

FC Stera Pardubice

7

Jiráček Petr

FK G12 Chrudim "C"

7

Mašek Václav

SPS Slatiňany

7

Novák Matěj

SK Zvoneček Stojice "B"

7

Svoboda David

SK Zvoneček Stojice "B"

7

Zeman Vilém

Jiskra Heřmanův Městec

7

Antoš Milan

FC Stera Pardubice

6

Beránek Jakub

ŠSK GJR Chrudim

6

Broďák David

ŠSK GJR Chrudim

6

Hotovec Petr

Instal Zeman Chroust. "B"

6

Hrouzek Miroslav

ŠSK GJR Chrudim

6

Krátký Lukáš

Jiskra Heřmanův Městec

6

Kučera Vojtěch

FK Rabštejnská Lhota

6

Levinský Ladislav ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

6

Slanař Richard

FK G12 Chrudim "C"

6

Zelinka Aleš

ST Chrudim "B"

6

Žídek Aleš

Instal Zeman Chroust. "B"

6

Buřval Daniel

FK Rabštejnská Lhota

5

Čejka Radek

FK Rabštejnská Lhota

5

Hutla Tomáš

FC Stera Pardubice

5

Janda Jiří ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

5

Jirsa Jan

FC Stera Pardubice

5

Matucha Tomáš

Instal Zeman Chroust. "B"

5

Michálek Petr

ŠSK GJR Chrudim

5

Průša Petr

FC Stera Pardubice

5

Rozsypal Michael

FK Rabštejnská Lhota

5

Štursa Ladislav

ST Chrudim "B"

5

Tomáš Jiří

FK Rabštejnská Lhota

5

Adámek Jiří

FK G12 Chrudim "C"

4

Bříza Jaroslav

FC Stera Pardubice

4

Dušek Miroslav

Aladin Chrudim

4

Froněk Jan

FK G12 Chrudim "C"

4

Chaloupecký Martin

ŠSK GJR Chrudim

4

Linha Tomáš

Jiskra Heřmanův Městec

4

Širlo Bořek

Aladin Chrudim

4

Valdman Jiří

ŠSK GJR Chrudim

4

Bříza František

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Dubský Jan

Aladin Chrudim

3

Chmelík Petr

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Jablečník Matěj

Jiskra Heřmanův Městec

3

Jenka Pavel

FK Rabštejnská Lhota

3

Klát Stanislav

SPS Slatiňany

3

Koreček Lukáš

ST Chrudim "B"

3

Kučera Zdeněk

FK G12 Chrudim "C"

3

Musil Marek

ŠSK GJR Chrudim

3

Rejman Jan

Instal Zeman Chroust. "B"

3

Svoboda Michal

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Tejnecký Daniel

ST Chrudim "B"

3

Vávra Tomáš

FK Rabštejnská Lhota

3

Vojtíšek Radek

Instal Zeman Chroust. "B"

3

Andrej David

FC Stera Pardubice

2

Bango Pavel

Aladin Chrudim

2

Besperát Lukáš

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Brabec Ondřej

FK Rabštejnská Lhota

2

Čáp Dominik

Jiskra Heřmanův Městec

2

Černý Martin

ST Chrudim "B"

2

Havlíček Jaroslav

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Chomín Lukáš

FK G12 Chrudim "C"

2

Chvojka Vlastislav

SPS Slatiňany

2

Jeníček Ivan

Aladin Chrudim

2

Kudrnka Kamil

FK G12 Chrudim "C"

2

Levinský Ladislav

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Machač Radek

SPS Slatiňany

2

Němeček René

SPS Slatiňany

2

Ondrášek Petr

Aladin Chrudim

2

Oulický Václav

Jiskra Heřmanův Městec

2

Šedý Mojmír

SPS Slatiňany

2

Vácha Tomáš

Aladin Chrudim

2

Zrůst Tomáš ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Bárta Jaroslav

Aladin Chrudim

1

Brandejs Michal

FK G12 Chrudim "C"

1

Elich Michal

ST Chrudim "B"

1

Filipi Patrik

FK G12 Chrudim "C"

1

Froněk Petr

FK G12 Chrudim "C"

1

Hájek Vojtěch

ST Chrudim "B"

1

Jošt Radim

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Kofroň Michal

FK Rabštejnská Lhota

1

Koucký Jaroslav

ST Chrudim "B"

1

Loučka Petr

Aladin Chrudim

1

Musil Jakub

Jiskra Heřmanův Městec

1

Novotný Ondřej

FK Rabštejnská Lhota

1

Pilař Libor

ST Chrudim "B"

1

Rulík Luděk

FK G12 Chrudim "C"

1

Strouhal Jaroslav

SPS Slatiňany

1

Strouhal Tomáš

ŠSK GJR Chrudim

1

Svoboda Jakub

SPS Slatiňany

1

Svoboda Lukáš

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Škvrna Patrik

FC Stera Pardubice

1

Tichý Jiří

SPS Slatiňany

1

Tlapák Patrik

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Tláskal Martin

FC Stera Pardubice

1

Urbánek Jiří

FK G12 Chrudim "C"

1

Ženka Jakub

FK G12 Chrudim "C"

1

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim