Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 10.11.2012

ŠSK GJR Chrudim - FC Stera Pardubice

3:1

(1:0)

branky: Ondruch Jakub, Hrouzek Miroslav, Broďák David - Škvrna Parik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - ST Chrudim "B"

4:5

(3:2)

branky: Jirsa Jan 2, Antoš Milan, Průša Petr - Motyčka Michal 3, Hájek Lukáš, Koreček Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - ŠSK GJR Chrudim

0:1

(0:1)

branky: Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

2:3

(1:2)

branky: Koreček Lukáš, Zelinka Aleš - Linha Tomáš, Zvolánek Jan, Dědič Josef

 

 

ŽK: Motyčka Michal - Zvolánek Jan

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SPS Slatiňany

4:0

(0:0)

branky: Kudrnka Kamil, Chomín Lukáš, Filipi Patrik, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Zvoneček Stojice "B"

4:2

(2:1)

branky: Dvořáček Tomáš 3, Dědič Josef - Novák Matěj, Levinský Ladislav ml.

 

 

ŽK: Zeman Vilém - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FK G12 Chrudim "C"

6:2

(4:1)

branky: Loučka Tomáš 2, Kořínek Miroslav 2, Dubský Jan, Širlo Bořek - Vacek Vladimír, Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:2

(0:0)

branky: Janda Jiří ml., Bříza František, Novák Matěj, Tlapák Patrik - Besperát Lukáš, Matucha Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Besperát Roman

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Aladin Chrudim

2:1

(1:1)

branky: Kofroň Michal, Chmelík Martin - Loučka Tomáš

 

 

ŽK: Chmelík Martin - Loučka Tomáš, Dubský Jan

 

 

ČK: 0 - Lekeš Marian (STOP na 2 zápasy)

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Futsal Klub Rabšt. Lhota

2:4

(0:0)

branky: Havlíček Jaroslav, Žídek Aleš - Ceral Roman 2, Kučera Vojtěch, Buřval Daniel

 

 

ŽK: Žídek Aleš, Besperát Lukáš - Chmelík Martin

 

 

 

 

 

  

2. kolo - 24.11.2012

Aladin Chrudim - SPS Slatiňany

5:2

(1:1)

branky: Dubský Jan, Jeníček Ivan, Loučka Tomáš, Bárta Jaroslav, Dušek Miroslav - Němeček René, Strouhal Jaroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - Aladin Chrudim

2:5

(1:3)

branky: Hotovec Petr, Hermann Tomáš - Loučka Tomáš 2, Kořínek Miroslav 2, Dušek Miroslav

 

 

ŽK: Hotovec Petr, Žídek Aleš - Jeníček Ivan

 

 

ČK: Besperát Lukáš (STOP na 2 zápasy) - 0

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FC Stera Pardubice

2:3

(0:2)

branky: Chvojka David, vlastní - Šrůtek David 2, Průša Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:1

(2:0)

branky: Dvořáček Tomáš 4 - Matucha Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Hotovec Petr

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - TJ Jiskra Heřmanův Městec

2:5

(2:3)

branky: Antoš Milan, Šrůtek David - Dvořáček Tomáš 3, Dědič Josef 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FK G12 Chrudim "C"

3:3

(1:2)

branky: Ceral Roman, Vávra Tomáš, Kučera Vojtěch - Jiráček Petr 2, Kučera Zdeněk

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - ŠSK GJR Chrudim

0:4

(0:4)

branky: Chaloupecký Martin 2, Michálek Petr, Ondruch Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

1:3

(0:2)

branky: Stránský Josef - Ceral Roman, Chmelík Martin, Vávra Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - ST Chrudim "B"

1:5

(0:2)

branky: Beránek Jakub - Motyčka Michal 3, Hájek Lukáš 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - SK Zvoneček Stojice "B"

2:1

(1:0)

branky: Motyčka Michal, Štursa Ladislav - Zrůst Tomáš ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 02.12.2012

Instal Zeman Chroustovice "B" - FK G12 Chrudim "C"

2:4

(0:2)

branky: Hermann Tomáš 2 - Jiráček Petr 3, Vacek Vladimír

 

 

ŽK: Mzyk Daniel - 0

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:3

(1:1)

branky: Štursa Ladislav 2, Zelinka Aleš - Vojtíšek Radek, Žídek Aleš, Hermann Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - FC Stera Pardubice

2:1

(2:0)

branky: Urbánek Jiří, Jiráček Petr - Průša Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - ST Chrudim "B"

3:2

(2:0)

branky: Chvojka David, Mašek Václav, Klát Stanislav - Hájek Lukáš, Zelinka Aleš

 

 

ŽK: Svoboda Jakub - 0

 

 

ČK: Svoboda Jakub (STOP na 3 zápasy) - 0

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - SK Zvoneček Stojice "B"

1:10

(0:3)

branky: Antoš Milan - Stránský Josef 6, Novák Matěj 2, Jošt Radim, Levinský Ladislav ml.

 

 

ŽK: Antoš Milan- 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - SPS Slatiňany

0:2

(0:1)

branky: Klát Stanislav 2

 

 

ŽK: 0 - Strouhal Jaroslav

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Aladin Chrudim

1:5

(0:2)

branky: Chmelík Petr - Kořínek Miroslav 2, Ondrášek Petr, Loučka Tomáš, Loučka Petr

 

 

ŽK: Levinský Ladislav ml., Stránský Josef- 0

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

6:1

(4:1)

branky: Dvořáček Tomáš 2, Dědič Josef 2, Zeman Vilém, Čáp Dominik - Chmelík Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - ŠSK GJR Chrudim

3:2

(0:1)

branky: Jeníček Ivan, Loučka Tomáš, Kořínek Miroslav - Ondruch Jakub, Broďák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:3

(0:0)

branky: Dvořáček Tomáš, Dědič Josef, Jablečník David

 

 

ŽK: Valdman Jiří - 0

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 16.12.2012

ST Chrudim "B" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:11

(2:3)

branky: Zelinka Aleš 2, Hájek Lukáš - Ceral Roman 5, Rozsypal Michael 2, Brabec Ondřej, Jenka Pavel, Chmelík Martin, Kučera Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - ŠSK GJR Chrudim

3:2

(1:0)

branky: Rozsypal Michael, Chmelík Martin, Kučera Vojtěch - Beránek Jakub, Valdman Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - ST Chrudim "B"

9:0

(4:0)

branky: Adámek Jiří 3, Kučera Zdeněk 2, Rulík Luděk, Slanař Richard, Froněk Petr, Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

4:0

(0:0)

branky: Valdman Jiří 2, Ondruch Jakub, Broďák David

 

 

ŽK: 0 - Monček Gustav

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK G12 Chrudim "C"

0:4

(0:2)

branky: Vacek Vladimír 2, Adámek Jiří, Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FC Stera Pardubice

5:2

(4:0)

branky: Loučka Tomáš 2, Kořínek Miroslav 2, Širlo Bořek - Antoš Milan, Průša Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - Aladin Chrudim

4:2

(1:1)

branky: Zvolánek Jan 2, Zeman Vilém, Dědič Josef - Loučka Tomáš, Dušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:5

(1:3)

branky: Doležal Pavel, Tláskal Martin, Průša Petr - Rejman Jan 2, Havlíček Jaroslav, Žídek Aleš, Hermann Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - TJ Jiskra Heřmanův Městec

1:11

(0:7)

branky: Mašek Václav - Dvořáček Tomáš 4, Dědič Josef 2, Jablečník David 2, Zvolánek Jan, Krátký Lukáš, Zeman Vilém

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SPS Slatiňany

5:4

(1:3)

branky: Matucha Tomáš 2, Hotovec Petr, Hermann Tomáš, Rejman Jan - Rožek Miloš 2, Chvojka David, Mašek Václav

 

 

ŽK: Hotovec Petr, Matucha Tomáš - 0

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 12.01.2013

SK Zvoneček Stojice "B" - SPS Slatiňany

0:0

(0:0)

branky: -

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - SK Zvoneček Stojice "B"

2:4

(1:1)

branky: Hotovec Petr, Besperát Lukáš - Novák Matěj 3, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - FK G12 Chrudim "C"

3:3

(1:1)

branky: Rožek Miloš 2, Mašek Václav - Vacek Vladimír 2, Froněk Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:0

(1:0)

branky: Broďák David 2, Chaloupecký Martin, Michálek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:8

(0:0)

branky: Dvořáček Tomáš 3, Zvolánek Jan 3, Krátký Lukáš, Jablečník Matěj

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - ŠSK GJR Chrudim

0:4

(0:3)

branky: Ondruch Jakub 2, Michálek Petr, Hrouzek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - ST Chrudim "B"

7:2

(3:1)

branky: Dvořáček Tomáš 3, Zvolánek Jan 2, Jablečník David 2 - Hájek Lukáš, Koucký Jaroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FC Stera Pardubice

6:2

(2:1)

branky: Buřval Daniel 2, Rozsypal Michael, Novotný Ondřej, Ceral Roman, Čejka Radek - Šrůtek David 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - Aladin Chrudim

1:3

(1:1)

branky: Hájek Lukáš - Bango Pavel, Loučka Tomáš, Kořínek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:2

(1:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Ondrášek Petr - Rozsypal Michael, Buřval Daniel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 19.01.2013

FK G12 Chrudim "C" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

1:3

(1:2)

branky: Vacek Vladimír - Tomáš Jiří, Chmelík Martin, Čejka Radek

 

 

ŽK: Vacek Vladimír - 0

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK G12 Chrudim "C"

3:1

(3:0)

branky: Beránek Jakub, Ondruch Jakub, Valdman Jiří - Kudrnka Kamil

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - SK Zvoneček Stojice "B"

7:6

(6:2)

branky: Tomáš Jiří 2, Jenka Pavel 2, Chmelík Martin 2, Ceral Roman - Svoboda David 4, Chmelík Petr, Svoboda Lukáš

 

 

ČK: 0 - Svoboda David (STOP na 2 zápasy)

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - ŠSK GJR Chrudim

2:3

(0:1)

branky: Motyčka Michal, Pilař Libor - Chaloupecký Martin, Beránek Jakub, Ondruch Jakub

 

 

ŽK: Motyčka Michal - 0

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - ST Chrudim "B"

1:3

(1:1)

branky: Janda Jiří ml. - Tejnecký Daniel 2, Zelinka Aleš

 

 

ŽK: 0 - Motyčka Michal

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

0:8

(0:5)

branky: Zvolánek Jan 3, Dvořáček Tomáš 2, Jablečník Matěj 2, Jablečník David

 

 

ŽK: Rejman Petr - Čáp Dominik

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Instal Zeman Chroustovice "B"

2:1

(2:0)

branky: Širlo Bořek, Loučka Tomáš - Hermann Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - FC Stera Pardubice

4:2

(2:1)

branky: Dvořáček Tomáš 2, Zvolánek Jan, Jablečník David - Šrůtek David, Bříza Jaroslav

 

 

ŽK: 0 - Šrůtek David

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Aladin Chrudim

8:3

(4:1)

branky: Rožek Miloš 3, Chvojka David 2, Svoboda Jakub, Machač Radek, Mašek Václav - Dubský Jan, Širlo Bořek, Loučka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - SPS Slatiňany

3:1

(1:1)

branky: Šrůtek David 2, Antoš Milan - Chvojka David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 02.02.2013

TJ Jiskra Heřmanův Městec - ŠSK GJR Chrudim

4:2

(2:1)

branky: Dědič Josef 2, Oulický Václav, Krátký Lukáš - Musil Marek, Ondruch Jakub

 

 

ŽK: Oulický Václav, Dědič Josef - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - TJ Jiskra Heřmanův Městec

2:3

(2:2)

branky: Brabec Ondřej, Tomáš Jiří - Oulický Václav, Zvolánek Jan, Krátký Lukáš

 

 

ŽK: Kučera Vojtěch - Dvořák Andrej

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Aladin Chrudim

5:2

(4:0)

branky: Ondruch Jakub 2, Musil Marek, Michálek Petr, Beránek Jakub - Kořínek Miroslav, Dušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

1:3

(0:2)

branky: Mašek Václav - Ceral Roman 2, Vávra Tomáš

 

 

ŽK: Chvojka Vlastislav - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

2:4

(1:1)

branky: Kořínek Miroslav 2 - Janda Jiří ml. 2, Stránský Josef, Zrůst Tomáš ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - SPS Slatiňany

2:3

(2:1)

branky: Motyčka Michal, Tejnecký Daniel - Rožek Miloš, Chvojka David, Mašek Václav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FC Stera Pardubice

2:5

(2:3)

branky: Janda Jiří ml., Stránský Josef - Šrůtek David 3, Doležal Pavel, Bříza Jaroslav

 

 

ŽK: 0 - Antoš Milan

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - ST Chrudim "B"

3:4

(1:2)

branky: Hotovec Petr 2, Žídek Aleš - Motyčka Michal 2, Štursa Ladislav, Hájek Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - FK G12 Chrudim "C"

3:1

(2:0)

branky: Andrej David, Doležal Pavel, Šrůtek David - Jiráček Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice "B"

3:2

(0:2)

branky: Vacek Vladimír 3 - Hotovec Petr, Žídek Aleš

 

 

ŽK: 0 - Rejman Jan, Hotovec Petr - 4 ŽK STOP na 1 zápas

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 10.02.2013

FC Stera Pardubice - Aladin Chrudim

4:1

(0:1)

branky: Andrej David, Jirsa Jan, Antoš Milan, Hutla Tomáš - Loučka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - FC Stera Pardubice

0:5

kont.

branky: Jirsa Jan, Bříza Jaroslav, Hutla Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Bříza Jaroslav

 

 

Neoprávněný start hráče Hotovce Petra po 4.ŽK v soutěžním ročníku. Pro klub pokuta 200 Kč a pro hráče STOP na 3 zápasy

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec

3:3

(2:1)

branky: Loučka Tomáš 2, Kořínek Miroslav - Dvořáček Tomáš, Zvolánek Jan, Dědič Josef

 

 

ČK: 0 - Dědič Josef (STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:4

(2:1)

branky: Rožek Miloš 2, Chvojka Vlastislav, Šedý Mojmír - Vojtíšek Radek 2, Hermann Tomáš 2

 

 

ŽK: 0 - Matucha Tomáš

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SPS Slatiňany

8:2

(4:1)

branky: Dvořáček Tomáš 3, Krátký Lukáš 2, Linha Tomáš, Zvolánek Jan, Jablečník David - Němeček René, Šedý Mojmír

 

 

ŽK: Linha Tomáš - 0

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - FK G12 Chrudim "C"

4:2

(1:2)

branky: Hájek Lukáš 2, Motyčka Michal, Štursa Ladislav - Slanař Richard 2

 

 

ŽK: 0 - Kučera Zdeněk

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - ST Chrudim "B"

5:1

(1:0)

branky: Kučera Vojtěch 2, Ceral Roman, Chmelík Martin, Buřval Daniel - Koreček Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - SK Zvoneček Stojice "B"

1:3

(1:1)

branky: Ženka Jakub - Levinský Ladislav ml. 2, Chmelík Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

2:1

(1:0)

branky: Musil Marek, Hrouzek Miroslav - Chmelík Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - ŠSK GJR Chrudim

1:5

(0:4)

branky: Levinský Ladislav - Ondruch Jakub 3, Hrouzek Miroslav 2

 

 

ŽK: 0 - Broďák David

 

 

 

 

 

 

9. kolo - 24.02.2013

SK Zvoneček Stojice "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec

7:5

(4:3)

branky: Svoboda Michal 3, Bříza František 2, Levinský Ladislav, Svoboda David - Dědič Josef 2, Zeman Vilém, Čáp Dominik, Musil Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SPS Slatiňany - SK Zvoneček Stojice "B"

3:4

(2:2)

branky: Chvojka Vlastislav, Machač Radek, Chvojka David - Svoboda David 2, Levinský Ladislav ml. 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec - FK G12 Chrudim "C"

8:2

(2:1)

branky: Zeman Vilém 3, Dvořáček Tomáš 2, Linha Tomáš 2, Jablečník David - Slanař Richard 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SPS Slatiňany

4:1

(3:0)

branky: Michálek Petr, Beránek Jakub, Ondruch Jakub, Broďák David - Tichý Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim "C" - Aladin Chrudim

3:1

(2:1)

branky: Slanař Richard, Chomín Lukáš, Brandejs Michal - Loučka Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Lekeš Marian

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice "B" - ŠSK GJR Chrudim

1:2

(0:1)

branky: Hermann Tomáš - Ondruch Jakub, Hrouzek Miroslav

 

 

ŽK: Suchánek Marcel, Žídek Aleš - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - ST Chrudim "B"

2:4

(1:0)

branky: Bango Pavel, Kořínek Miroslav - Hájek Lukáš 2, Černý Martin, Elich Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Instal Zeman Chroustovice "B"

4:2

(2:2)

branky: Ceral Roman 3, Čejka Radek - Žídek Aleš, Matucha Tomáš

 

 

ŽK: Kučera Vojtěch - 0

 

 

 

 

 

ST Chrudim "B" - FC Stera Pardubice

2:6

(1:2)

branky: Hájek Lukáš, Černý Martin - Doležal Pavel 2, Hutla Tomáš 2, Jirsa Jan, Šrůtek David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

4:5

(3:3)

branky: Doležal Pavel 2, Bříza Jaroslav, Hutla Tomáš - Ceral Roman 2, Čejka Radek 2, Tomáš Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim