Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

Konečná tabulka střelců

Jméno

Oddíl

Počet

Kopecký Jiří

FK G 12 Chrudim "C"

34

Hanuš Pavel

FK Slatiňany "B"

22

Plosza Michal

TJ Dynamo Rosice

16

Beneš Tomáš

FK Slatiňany "B"

15

Hrouzek Miroslav

ŠSK GJR Chrudim

15

Kořínek Miroslav

Aladin Chrudim

15

Vácha Tomáš

Aladin Chrudim

14

Šrůtek David

FC Stera Pardubice

13

Žídek Aleš

Instal Zeman Chroust. "B"

12

Bakeš David

FK Rabštejnská Lhota

11

Dvořák David

Aladin Chrudim

10

Ondruch Jakub

ŠSK GJR Chrudim

10

Loučka Tomáš

Aladin Chrudim

9

Stupavský Pavel

TJ Dynamo Rosice

9

Chaloupecký Martin

ŠSK GJR Chrudim

8

Kofroň Michal

FK Rabštejnská Lhota

8

Stránský Josef

SK Zvoneček Stojice "B"

8

Svoboda Michal

SK Zvoneček Stojice "B"

8

Tláskal Martin

FC Stera Pardubice

8

Zrůst Tomáš ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

8

Buřval Daniel

FK Rabštejnská Lhota

7

Ceral Roman

FK Rabštejnská Lhota

7

Jablečník David

SK Zvoneček Stojice "B"

7

Kučera Vojtěch

FK Rabštejnská Lhota

7

Procházka Stanislav

TJ Dynamo Rosice

7

Froněk Petr

FK G 12 Chrudim "C"

6

Hutla Tomáš

FC Stera Pardubice

6

Janda Jiří ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

6

Lacman Ondřej

TJ Dynamo Rosice

6

Pilař Ondřej

FC Křižanovice

6

Polák Filip

FC Křižanovice

6

Slanař Richard

FK G 12 Chrudim "C"

6

Broďák David

ŠSK GJR Chrudim

5

Dubský Jan

Aladin Chrudim

5

Kazda Petr

FK Slatiňany "B"

5

Komárek Lukáš

Instal Zeman Chroust. "B"

5

Levinský Dominik

SK Zvoneček Stojice "B"

5

Pecina Franrišek

FC Křižanovice

5

Rejman Jan

Instal Zeman Chroust. "B"

5

Vojtíšek Radek

Instal Zeman Chroust. "B"

5

Andrej David

FC Stera Pardubice

4

Besperát Lukáš

Instal Zeman Chroust. "B"

4

Doležal Pavel

FC Stera Pardubice

4

Hýl Jiří

FK G 12 Chrudim "C"

4

Jirsa Jan

FC Stera Pardubice

4

Levinský Ladislav ml.

SK Zvoneček Stojice "B"

4

Novák Matěj

SK Zvoneček Stojice "B"

4

Ondrášek Petr

Aladin Chrudim

4

Pilař Jan

FC Křižanovice

4

Pilař Libor

FC Křižanovice

4

Pitra Dominik

TJ Dynamo Rosice

4

Průša Petr

FC Stera Pardubice

4

Sokol Pavel

SK Zvoneček Stojice "B"

4

Škvrna Patrik

FC Stera Pardubice

4

Tomáš Jiří

FK Rabštejnská Lhota

4

Bakeš Michal

FK Slatiňany "B"

3

Bejr Vojta

FC Křižanovice

3

Beránek Jakub

ŠSK GJR Chrudim

3

Čejka Radek

FK Rabštejnská Lhota

3

Doubravský Pavel

Instal Zeman Chroust. "B"

3

Froněk Jan

FK G 12 Chrudim "C"

3

Kozák Radim

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Levinský Ladislav

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Matucha Tomáš

Instal Zeman Chroust. "B"

3

Novák Michal

FC Křižanovice

3

Pecina Michal

FC Křižanovice

3

Prokop David

FC Křižanovice

3

Rozsypal Michael

FK Rabštejnská Lhota

3

Santa Martin

TJ Dynamo Rosice

3

Svoboda David

SK Zvoneček Stojice "B"

3

Sýkora Aleš

FK Slatiňany "B"

3

Širlo Bořek

Aladin Chrudim

3

Vacek Vladimír

FK G 12 Chrudim "C"

3

Žák Marek

FC Křižanovice

3

Brabec Ondřej

FK Rabštejnská Lhota

2

Bříza František

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Hnízdil Petr

FC Křižanovice

2

Hotovec Petr

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Hrstka Marek

FK Slatiňany "B"

2

Chmelík Martin

SK Zvoneček Stojice "B"

2

Jeníček Ivan

Aladin Chrudim

2

Jiráček Petr

FK G 12 Chrudim "C"

2

Koreček Jaroslav

Instal Zeman Chroust. "B"

2

Michálek Petr

ŠSK GJR Chrudim

2

Michler Lukáš

TJ Dynamo Rosice

2

Musil Marek

ŠSK GJR Chrudim

2

Němeček René

FK G 12 Chrudim "C"

2

Rázek Milan

FK Rabštejnská Lhota

2

Strouhal Tomáš

ŠSK GJR Chrudim

2

Širůček Petr

FK Slatiňany "B"

2

Šulc Miloslav

Aladin Chrudim

2

Valdman Jiří

ŠSK GJR Chrudim

2

Verner Lukáš

FK G 12 Chrudim "C"

2

Žalud Jan

TJ Dynamo Rosice

2

Antoš Milan

FC Stera Pardubice

1

Bakeš Pavel

FC Křižanovice

1

Bango Pavel

Aladin Chrudim

1

Douda Ladislav

Aladin Chrudim

1

Dušek Miroslav

Aladin Chrudim

1

Filipi Patrik

FK G 12 Chrudim "C"

1

Hlaváč Jakub

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Horský Marek

FK Slatiňany "B"

1

Chmelík Radek

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Jošt Radim

SK Zvoneček Stojice "B"

1

Kazda Václav

FK Slatiňany "B"

1

Koblasa Jan

FK Slatiňany "B"

1

Lamberský Radim

FC Stera Pardubice

1

Melichar Petr

FK Slatiňany "B"

1

Rožek Miloš

FK G 12 Chrudim "C"

1

Schmoranzer Michal

Aladin Chrudim

1

Sokol Libor

Aladin Chrudim

1

Starý Marek

FK Rabštejnská Lhota

1

Strouhal Martin

ŠSK GJR Chrudim

1

Suchánek Marcel

Instal Zeman Chroust. "B"

1

Štěpán Josef

FC Křižanovice

1

Uhlíř Jakub

Instal Zeman Chroust. "B"

1

Vrabec Milan

TJ Dynamo Rosice

1

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim