Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 10.11.2013

TJ Jiskra Heřm. Městec "B" - SK Noviny Tepelná čerpadla Pce

1:1

(1:1)

branky: Geguš Jaroslav - Zelinka Denis

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - OK Interier Pardubice

7:3

(2:0)

branky: Putnar Marek 3, Mazánek Jan 2, Portyš Jakub, Hanč Lukáš - Těšitel Michal, Fišar Petr, Kotajny Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

1:2

(0:0)

branky: Vavroušek Václav - Geguš Jaroslav, Šilhánek Marek

 

 

ŽK: Dohnal Lukáš, Škarýd Martin - Elich Michal

 

 

ČK: Říha Martin (2xŽK STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - Instal Zeman Chroustovice

1:3

(1:2)

branky: Těšitel Michal - Besperát Roman, Hotovec Petr, Komárek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - FC Viničky Krucemburk

3:5

(2:1)

branky: Motyčka Michal, Kozel Jan, Hájek Vojtěch - Otradovský Tomáš, Matějka Jan, Matějka Jiří, Šír Petr, Škarýd Martin

 

 

ŽK: Hauer Petr - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - United Chrudim

0:2

(0:0)

branky: Hudeček Jiří, Fabián Richard

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - FC Santos Chrudim

4:3

(1:2)

branky: Chvojka Marek 2, Michek Roman, vlastní - Motyčka Michal, Kozel Jan, vlastní

 

 

ŽK: Michek Roman - 0

 

 

 

 

 

United Chrudim - SK Rozhovice

8:4

(4:4)

branky: Černohorský Michal 2, Beneš Vít 2, Tesař David, Bořil Jan, Hudeček Jiří, Fabián Richard - Mráz Jakub 2, Voženílek Tomáš, Suchý Miroslav

 

 

ŽK: 0 - Suchý Miroslav, Strouhal Tomáš

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - Sklepy Chrudim

1:4

(0:3)

branky: Suchý Miroslav - Chvojka Marek 3, Soudek Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 23.11.2013

OK Interier Pardubice - United Chrudim

3:2

(1:1)

branky: Klíma Radek 2, Zavřel Jan - Fabián Richard, Fantl Zdeněk

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

United Chrudim - Sklepy Chrudim

2:10

(0:5)

branky: Beneš Vít, Pudil Martin - Čechlovský Ondřej 4, Dostálek Tomáš 2, Dostálek Michal 2, Michek Tomáš, Chvojka Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - OK Interier Pardubice

6:1

(1:1)

branky: Zvolánek Jan 2, Spilka František 2, Hájek Lukáš, Šilhánek Marek - Klíma Radek

 

 

ŽK: Šilhánek Marek- 0

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - FC Viničky Krucemburk

6:2

(4:1)

branky: Chvojka Marek 3, Čechlovský Ondřej 2, Dostálek Michal - Matějka Jan, Vavroušek Václav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

1:5

(1:3)

branky: Adámek Martin - Zvolánek Jan 2, Hájek Lukáš, Geguš Jaroslav, Spilka František

 

 

ŽK: Hauer Petr- 0

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

1:6

(1:1)

branky: Dohnal Lukáš - Záruba David 2, Korbel Jan, Portyš Jakub, Mazánek Jan, Putnar Marek

 

 

ŽK: Dohnal Tomáš - Kramařík Ladislav, Portyš Jan

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - FC Santos Chrudim

5:3

(1:2)

branky: Strouhal Tomáš 2, Voženílek Vlastimil, Pleskot Marek, Suchý Miroslav - Hauer Petr 2, Hromádko Josef

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - Instal Zeman Chroustovice

6:3

(3:1)

branky: Záruba David 5, Putnar Marek - Uhlíř Jakub, Žídek Aleš, Matucha Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - SK Rozhovice

2:1

(1:1)

branky: Komárek Lukáš, Uhlíř Jakub - Suchý Miroslav

 

 

ŽK: Komárek Lukáš - Suchý Miroslav, Voženílek Vlastimil, Mráz Jakub

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 01.12.2013

SK Rozhovice - FC Viničky Krucemburk

8:0

(5:0)

branky: Voženílek Tomáš 3, Tamchyna Michal, Voženílek Vlastimil, Mráz Jakub, Strouhal Tomáš, Suchý Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - OK Interier Pardubice

0:7

(0:4)

branky: Zavřel Jan 3, Těšitel Michal 2, Červenka Richard, Klíma Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - SK Rozhovice

3:1

(0:1)

branky: Zavřel Jan, Chmelař Petr, Klíma Radek - Tamchyna Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - United Chrudim

3:4

(1:2)

branky: Portyš Jan 2, Putnar Marek - Tesař David, Netolický Miroslav, Fabián Richard, Fantl Zdeněk

 

 

ŽK: Putnar Marek- 0

 

 

 

 

 

United Chrudim - FC Santos Chrudim

3:3

(1:3)

branky: Bořil Jan, Hudeček Jiří, Fantl Zdeněk - Adámek Martin 2, Štosek Miloš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

3:2

(2:1)

branky: Řehák Michal 2, Slezák Lubor - Portyš Jakub, Zelinka Denis

 

 

ŽK: Slezák Lubor - Portyš Jan

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Sklepy Chrudim

0:2

(0:0)

branky: Michek Tomáš, Dostálek Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

5:6

(4:3)

branky: Michek Tomáš, Michek Roman, Soudek Pavel, Chvojka Marek, Dostálek Michal - Zvolánek Jan 2, Zeman Vilém 2, Dědič Josef 2

 

 

ŽK: Michek Tomáš- 0

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - Instal Zeman Chroustovice

9:3

(5:2)

branky: Hájek Lukáš 3, Zeman Vilém 2, Zvolánek Jan, Jablečník Matěj, Dědič Josef, Musil Jakub - Uhlíř Jakub 3

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 14.12.2013

Instal Zeman Chroustovice - FC Santos Chrudim

2:3

(0:2)

branky: Zeman Michal, Besperát Roman - Hromádko Josef 2, Adámek Martin

 

 

ŽK: 0 - Adámek Martin, Motyčka Michal, Chvojka Michal

 

 

ČK: Komárek Lukáš (2xŽK STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - OK Interier Pardubice

4:9

(1:7)

branky: Hromádko Josef 2, Adámek Martin, Hájek Vojtěch - Kotajny Jan 4, Klíma Radek 3, Těšitel Michal, Chmelař Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - Instal Zeman Chroustovice

3:2

(3:2)

branky: Matějka Jan, Dohnal Lukáš, Matějka Jiří - Zeman Michal, Uhlíř Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - Sklepy Chrudim

4:3

(2:1)

branky: Chmelař Petr, Klíma Radek, Zavřel Vojta, Kotajny Jan - Chvojka Marek 2, Michek Tomáš

 

 

ŽK: Zavřel Vojta - 0

 

 

 

 

 

United Chrudim - FC Viničky Krucemburk

3:4

(2:1)

branky: Fantl Zdeněk 2, Tesař David - Matějka Jiří 2, Matějka Jan, Šír Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

5:4

(2:3)

branky: Michek Roman 2, Michek Tomáš, Chvojka Marek, Dostálek Michal - Záruba David 3, Mazánek Jan

 

 

ŽK: Michek Roman - 0

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - United Chrudim

6:4

(1:1)

branky: Hájek Lukáš 2, Zvolánek Jan, Dědič Josef, Čáp Dominik, Musil Jakub - Fantl Zdeněk 2, Tesař David, Beneš Vít;

 

 

ŽK: 0 - Černohorský Michal

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - SK Rozhovice

4:6

(2:5)

branky: Záruba David 3, Putnar Marek - Mráz Jakub 3, Tomiška Radim 2, Tamchyna Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

1:1

(1:0)

branky: Tomiška Radim - Jablečník Matěj

 

 

ŽK: Strouhal Tomáš - 0

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 11.01.2014

Sklepy Chrudim - SK Rozhovice

2:5

(1:4)

branky: Čechlovský Ondřej, Čechlovský Michal - Suchý Miroslav 3, Tamchyna Michal, Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - United Chrudim

2:8

(1:2)

branky: Tomiška Radim, Suchý Miroslav - Hudeček Jiří 2, Černohorský Michal 2, Beneš Vít 2, Pudil Martin, Fantl Zdeněk

 

 

ŽK: 0 - Černohorský Michal

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - Sklepy Chrudim

3:3

(3:2)

branky: Hromádko Josef 2, Adámek Martin - Soudek Pavel, Čechlovský Ondřej, Chvojka Marek

 

 

ŽK: 0 - Chvojka Marek, Čechlovský Michal

 

 

 

 

 

United Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

3:4

(3:2)

branky: Bořil Jan, Hudeček Jiří, Fantl Zdeněk - Rejman Petr, Krňávek David, Deutsch Pavel, Žídek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - FC Santos Chrudim

2:6

(0:4)

branky: Matějka Jan, Škarýd Martin - Hromádko Josef 2, Motyčka Michal, Štosek Petr, Kozel Jan, Adámek Martin

 

 

ŽK: Otradovský Tomáš - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - OK Interier Pardubice

4:3

(3:2)

branky: Deutsch Pavel 2, Rejman Petr, Hotovec Petr - Těšitel Michal, Fišar Petr, Klíma Radek

 

 

ŽK: Hotovec Petr - Kotajny Jan

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - FC Viničky Krucemburk

5:2

(3:1)

branky: Zvolánek Jan 2, Geguš Jaroslav, Dědič Vojtěch, Musil Jakub - Matějka Jiří, Vavroušek Václav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

4:3

(2:1)

branky: Fišar Petr 2, Klíma Radek, Kotajny Jan - Portyš Jan 2, Zelinka Denis

 

 

ŽK: 0 - Portyš Jan

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

4:5

(1:3)

branky: Toufar Marek, Zelinka Michal, Mazánek Jan, Zelinka Denis - Čáp Dominik 4, Dědič Josef

 

 

ŽK: 0 - Zvolánek Jan

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 25.01.2014

SK Rozhovice - Instal Zeman Chroustovice

0:3

(0:1)

branky: Deutsch Pavel, Hotovec Petr, Žídek Aleš

 

 

ČK: Suchý Miroslav (2xŽK STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

4:4

(3:2)

branky: Žídek Aleš 2, Hotovec Petr, Komárek Lukáš - Záruba David 2, Hála Jakub, Mazánek Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - SK Rozhovice

2:4

(1:2)

branky: Motyčka Michal, Nevečeřal Petr - Mráz Jakub 2, Strouhal Tomáš 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - FC Viničky Krucemburk

3:4

(1:2)

branky: Záruba David 2, Toufar Marek - Matějka Jan 2, Matějka Jiří 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - FC Santos Chrudim

3:5

(2:2)

branky: Hájek Lukáš 2, Spilka František - Nevečeřal Petr 2, Řehák Michal, Motyčka Michal, Kozel Jan

 

 

ŽK: Zvolánek Jan - 0

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - Sklepy Chrudim

3:4

(0:2)

branky: Matějka Jiří 2, Škarýd Martin - Dostálek Tomáš 2, Čechlovský Ondřej, Chvojka Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

9:3

(3:0)

branky: Fišar Petr 3, Sadílek Vlastimil 2, Těšitel Michal, Červenka Richard, Chmelař Petr, Klindera Martin - Spilka František 2, Hájek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - United Chrudim

3:3

(2:1)

branky: Dostálek Tomáš, Michek Tomáš, Michek Roman - Bořil Jan, Hudeček Jiří, Beneš Vít

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

United Chrudim - OK Interier Pardubice

3:5

(0:3)

branky: Hudeček Jiří, Beneš Vít, Pudil Martin - Sadílek Vlastimil 3, Fišar Petr 2

 

 

ŽK: 0 - Sadílek Vlastimil

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 08.02.2014

Instal Zeman Chroustovice - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

5:1

(2:1)

branky: Hotovec Petr 2, Komárek Lukáš 2, Žídek Aleš - Čáp Dominik

 

 

ŽK: Hotovec Petr - Dědič Josef

 

 

 

 

 

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - Sklepy Chrudim

6:3

(3:0)

branky: Dědič Josef 2, Čáp Dominik 2, Jablečník Matěj, Spilka František - Soudek Pavel 2, Michek Roman

 

 

ŽK: 0 - Dostálek Tomáš, Chvojka Marek

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

1:3

(0:2)

branky: Boháč Ondra - Žídek Aleš 2, Hotovec Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - FC Santos Chrudim

5:1

(2:0)

branky: Mazánek Jan 2, Putnar Marek 2, Záruba David - Adámek Martin

 

 

ŽK: Záruba David- 0

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - United Chrudim

2:9

(0:5)

branky: Adámek Martin, Hájek Vojtěch - Černohorský Michal 4, Beneš Vít 2, Tesař David, Hudeček Jiří, Fantl Zdeněk

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

United Chrudim - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

8:3

(3:1)

branky: Černohorský Michal 3, Beneš Vít 2, Fantl Zdeněk 2, Tesař David - Záruba David 2, Mazánek Jan

 

 

ŽK: 0 - Korbel Jan, Putnar Marek

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - OK Interier Pardubice

4:3

(3:0)

branky: Mráz Jakub 2, Tamchyna Michal, Strouhal Tomáš - Chmelař Petr 2, Kotajny Jan

 

 

ŽK: Strouhal Tomáš- 0

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - FC Viničky Krucemburk

3:2

(0:1)

branky: Zavřel Jan 2, Kotajny Jan - Dohnal Tomáš, Vavroušek Václav

 

 

ŽK: Zavřel Jan- 0

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - SK Rozhovice

4:2

(2:0)

branky: Otradovský Tomáš, Matějka Jan, Šír Petr, Vavroušek Václav - Tamchyna Michal, Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 16.02.2014

TJ Jiskra Heřmanův Městec "B" - SK Rozhovice

10:1

(1:0)

branky: Dědič Josef 3, Geguš Jaroslav 2, Zvolánek Jan 2, Šilhánek Marek 2, Čáp Dominik - Voženílek Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Rozhovice - SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice

1:8

(1:1)

branky: Strouhal Tomáš - Mazánek Jan 4, Záruba David 3, Zelinka Denis

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

United Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec "B"

6:5

(2:4)

branky: Bořil Jan 2, Fantl Zdeněk 2, Tesař David, Černohorský Michal - Hájek Lukáš, Dědič Josef, Čáp Dominik, Spilka František, Šilhánek Marek

 

 

ŽK: Fantl Zdeněk - Šilhánek Marek

 

 

 

 

 

SK Noviny Tepelná čerpadla Pardubice - Sklepy Chrudim

2:4

(2:2)

branky: Mazánek Jan, Zelinka Denis - Dostálek Michal 2, Chvojka Marek, Fant Karel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - United Chrudim

5:5

(1:4)

branky: Šír Petr 2, Matějka Jiří, Dohnal Tomáš, Škarýd Martin - Bořil Jan 3, Černohorský Michal 2

 

 

ŽK: Otradovský Tomáš- 0

 

 

 

 

 

Sklepy Chrudim - OK Interier Pardubice

4:2

(0:1)

branky: Dostálek Michal 2, Soudek Pavel, Čechlovský Michal - Červenka Richard, Kotajny Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FC Viničky Krucemburk

3:3

(1:2)

branky: Besperát Roman 2, vlastní - Dohnal Tomáš 2, Šír Petr

 

 

ČK: 0 - Dohnal Tomáš (2xŽK - STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

OK Interier Pardubice - FC Santos Chrudim

6:4

(2:2)

branky: Kotajny Jan 3, Těšitel Michal, Zavřel Jan, Klíma Radek - Motyčka Michal 2, Adámek Martin, Hromádko Josef

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Santos Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

4:1

(2:0)

branky: Motyčka Michal, Kozel Jan, Adámek Martin, Hromádko Josef - Žídek Aleš

 

 

ŽK: Adámek Martin - Hotovec Petr

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim