Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 16.11.2014

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - SK Sokol Prosetín

1:3

(1:1)

branky: Čejka Radek - Kulháň Tomáš, Novotný Jiří, vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - Aladin Chrudim

3:5

(2:3)

branky: Vodvárka Roman, Šafránek Aleš, Novotný Jiří - Vácha Tomáš 3, Kořínek Miroslav 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

4:8

(1:4)

branky: Komárek Lukáš, Vojtíšek Radek, Žídek Aleš, Rejman Jan - Ceral Roman 3, Haizl Patrik 2, Rozsypal Michael, Poláček Lukáš, Kofroň Jakub;

 

 

ČK: Matucha Tomáš (STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - TJ Dynamo Rosice

4:3

(2:3)

branky: Loučka Tomáš 2, Vácha Tomáš 2 - Stupavský Pavel 2, Lacman Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - Instal Zeman Chroustovice „B“

6:6

(4:3)

branky: Novotný Tomáš 3, Klát Stanislav 2, Šindelář Vladimír - Komárek Lukáš 3, Vojtíšek Radek, Žídek Aleš, Rejman Jan

 

 

ŽK: Novotný Tomáš - 0

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - ŠSK GJR Chrudim

3:2

(2:0)

branky: Procházka Stanislav, Stupavský Pavel, Žalud Jan - Musil Marek, Chaloupecký Martin

 

 

ŽK: Procházka Stanislav - 0

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - FK G12 Chrudim „C“

2:1

(0:0)

branky: Lamberský Radim 2 - Vacek Vladimír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Futsal Club Křižanovice

7:3

(6:0)

branky: Beránek Jakub 2, vlastní, Chaloupecký Martin, Michálek Petr, Valdman Jiří, Strouhal Tomáš - Žák Marek 2, Pilař Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - FC Stera Pardubice

4:5

(2:1)

branky: Zelenka Marek 2, Pospíšil Michal, Kudrnka Michal - Hutla Tomáš 2, Křivka Vlastimil 2, Lamberský Radim

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - FK Real Trpišov

3:3

(1:3)

branky: Novák Michal 2, Polák Filip - Kudrnka Michal 2, Pospíšil Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 29.11.2014

FC Stera Pardubice - Instal Zeman Chroustovice „B“

4:3

(2:2)

branky: Lamberský Radim 2, Antoš Milan, Šrůtek David - Žídek Aleš 3

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - FC Stera Pardubice

3:6

(2:3)

branky: Pilař Jan 2, Bakeš Pavel - Šrůtek David 2, Andrej David, Průša Petr, Lamberský Radim, Křivka Vlastimil

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - SK Sokol Prosetín

4:4

(1:1)

branky: Vojtíšek Radek 2, Besperát Roman, Voňka Daniel - Novotný Jiří 3, Dušek Ondřej

 

 

ŽK: Besperát Lukáš - Dušek Ondřej

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - Futsal Club Křižanovice

3:3

(1:0)

branky: Plosza Michal 2, Michler Lukáš - Pecina Michal, Žák Marek, Pilař Jan

 

 

ŽK: 0 - Pilař Jan, Polák Filip

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - TJ Dynamo Rosice

2:2

(1:1)

branky: Šafránek Aleš, Novotný Jiří - Stupavský Pavel, Michler Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - FK G12 Chrudim „C“

2:0

(1:0)

branky: Pospíšil Michal, Marzak Pavel

 

 

ŽK: Marzak Pavel - 0

 

 

ČK: 0 - Dubský Vojtěch (STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

0:4

(0:1)

branky: Haizl Patrik 3, Ceral Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK Real Trpišov

3:3

(2:2)

branky: Valdman Jiří 2, Musil Marek - Pospíšil Michal, Zelenka Marek, Kudrnka Michal

 

 

ČK: Musil Marek (STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - Aladin Chrudim

1:4

(0:2)

branky: Ceral Roman - Dvořák David, Ondrášek Petr, Dušek Miroslav, Hauf Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - ŠSK GJR Chrudim

3:1

(1:0)

branky: Dvořák David, Loučka Tomáš, Vácha Tomáš - Broďák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 07.12.2014

Futsal Club Křižanovice - FK G12 Chrudim „C“

5:3

(2:1)

branky: Pilař Jan 2, Ždímal Miroslav, Pecina František, Polák Filip - Klát Stanislav 2, Slanař Richard

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Futsal Club Křižanovice

8:0

(5:0)

branky: Vácha Tomáš 2, Dvořák David, Dubský Jan, Loučka Tomáš, Kořínek Miroslav, Kaška Ivan, Hauf Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - SK Sokol Prosetín

2:5

(1:3)

branky: Vacek Vladimír, Klát Stanislav - Vodvárka Roman, Šafránek Aleš, Novotný Jiří, Dušek Ondřej, Zavřel Adam

 

 

ŽK: 0 - Kulháň Tomáš

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - Aladin Chrudim

5:8

(2:4)

branky: Besperát Roman 2, Komárek Lukáš, Žídek Aleš, Besperát Lukáš - Loučka Tomáš 2, Kořínek Miroslav 2, Vácha Tomáš 2, Dubský Jan, Širlo Bořek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - ŠSK GJR Chrudim

9:1

(2:0)

branky: Dušek Ondřej 4, Kulháň Tomáš 2, Čáp Miroslav, Novotný Jiří, Zavřel Adam - Valdman Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Instal Zeman Chroustovice „B“

3:7

(1:3)

branky: Kolář Josef, Zelenka Marek, Drahý Daniel - Mazánek Aleš 2, Komárek Lukáš, Suchánek Marcel, Žídek Aleš, Besperát Lukáš, Rejman Jan

 

 

ŽK: 0 - Rejman Jan

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FC Stera Pardubice

5:0

(3:0)

branky: Broďák David 2, Musil Marek, Chaloupecký Martin, Strouhal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - FK Real Trpišov

3:1

(3:1)

branky: Plosza Michal 3 - Drahý Daniel

 

 

ŽK: 0 - Kolář Josef

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

2:0

(1:0)

branky: Andrej David, Průša Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - TJ Dynamo Rosice

1:4

(1:2)

branky: Kučera Vojtěch - Gregor Jan, Plosza Michal, Lacman Ondřej, Michler Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 21.12.2014

Aladin Chrudim - FK Real Trpišov

4:1

(2:0)

branky: Dvořák David 3, Kaška Ivan - Šustr Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

3:5

(3:1)

branky: Kudrnka Michal 2, Šustr Tomáš - Rázek Milan 3, Kučera Vojtěch, Kofroň Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - Aladin Chrudim

1:8

(0:5)

branky: Dubský Vojtěch - Loučka Tomáš 3, Hauf Ondřej 2, Dvořák David, Dubský Jan, Šimon Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - ŠSK GJR Chrudim

2:0

(1:0)

branky: Rázek Milan 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - FK G12 Chrudim „C“

0:1

(0:1)

branky: - Slanař Richard

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - SK Sokol Prosetín

4:3

(0:1)

branky: Šrůtek David 2, Andrej David, Šmíd Nicolas - Vodvárka Roman, Dušek Ondřej, Zavřel Adam

 

 

ŽK: Šrůtek David - 0

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - FC Stera Pardubice

3:1

(2:0)

branky: Gregor Jan, Lacman Ondřej, Žalud Jan - Antoš Milan

 

 

ŽK: Vrabec Milan - Antoš Milan

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - Futsal Club Křižanovice

3:0

(1:0)

branky: Vodvárka Roman, Šafránek Filip, Novotný Jiří

 

 

ŽK: Dušek Ondřej - Žák Marek

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - TJ Dynamo Rosice

1:0

(0:0)

branky: Žídek Aleš

 

 

ŽK: 0 - Procházka Stanislav

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - Instal Zeman Chroustovice „B“

1:6

(1:2)

branky: Pilař Jan - Mazánek Aleš 2, Rejman Jan 2, Komárek Lukáš, Žídek Aleš

 

 

ŽK: Bejr Vojta, Žák Marek - 0

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 10.01.2015

ŠSK GJR Chrudim - Instal Zeman Chroustovice „B“

2:3

(1:2)

branky: Hrouzek Miroslav 2 - Žídek Aleš 2, Vojtíšek Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - ŠSK GJR Chrudim

4:3

(2:1)

branky: Pilař Jan 2, Štěpán Josef, Kápička Matěj - Broďák David 2, Chaloupecký Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - FK G12 Chrudim „C“

3:2

(3:1)

branky: Rejman Jan 2, Branda Bronislav - Verner Lukáš, Šindelář Vladimír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - Futsal Club Křižanovice

2:1

(0:1)

branky: Rozsypal Michael 2 - Ždímal Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - TJ Dynamo Rosice

1:4

(1:1)

branky: Němeček René - Lacman Ondřej 3, Žalud Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

1:7

(1:2)

branky: Vodvárka Roman - Rázek Milan 2, Bakeš David 2, Rozsypal Michael, Ceral Roman, Kofroň Jakub

 

 

ŽK: Novotný Jiří - Rozsypal Michael

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - Aladin Chrudim

1:3

(1:2)

branky: Gregor Jan - Dvořák David, Ondrášek Petr, Kořínek Miroslav

 

 

ŽK: 0 - Kaška Ivan

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - SK Sokol Prosetín

1:7

(0:3)

branky: Pospíšil Michal - Vodvárka Roman 2, Novotný Jiří 2, Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš, Šafránek Filip

 

 

ŽK: Šustr Vojtěch - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FC Stera Pardubice

4:2

(2:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav, Pavlík Luboš - Šrůtek David, vlastní

 

 

ŽK: 0 - Křivka Vlastimil

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - FK Real Trpišov

3:1

(0:0)

branky: Antoš Milan, Křivka Vlastimil, Šmíd Nicolas - Kolář Josef

 

 

ŽK: Šmíd Nicolas - Melichar Petr

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 17.01.2015

FK G12 Chrudim „C“ - FK Real Trpišov

1:1

(1:1)

branky: Froněk Petr - Zelenka Jan

 

 

ŽK: 0 - Drahý Daniel

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - FK G12 Chrudim „C“

3:4

(3:3)

branky: Skokan Vojtěch 2, Kofroň Jakub - Verner Lukáš 2, Froněk Petr, Šindelář Vladimír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - ŠSK GJR Chrudim

2:2

(1:1)

branky: Kmoníček František, Marzak Pavel - Chaloupecký Martin, Beránek Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

3:1

(1:1)

branky: Dvořák David, Kořínek Miroslav, Kvapil Lubomír - Ceral Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Aladin Chrudim

3:4

(0:1)

branky: Chaloupecký Martin, Hrouzek Miroslav, Strouhal Tomáš - Kořínek Miroslav 2, Dubský Jan, Kvapil Lubomír

 

 

ŽK: Chaloupecký Martin - 0

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - TJ Dynamo Rosice

3:4

(2:3)

branky: Pecina Michal, Pecina František, Kápička Matěj - Lacman Ondřej 2, Stupavský Pavel 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - Futsal Club Křižanovice

5:2

(3:1)

branky: Šrůtek David 2, Lamberský Radim 2, Hodás Petr - Bejr Vojta, Pilař Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - SK Sokol Prosetín

0:3

(0:2)

branky: Šafránek Filip 2, Vodvárka Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - FC Stera Pardubice

1:0

(1:0)

branky: Komárek Lukáš

 

 

ŽK: Besperát Lukáš - Straka Miloslav

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - Instal Zeman Chroustovice „B“

2:2

(1:0)

branky: Šafránek Filip 2 - Rejman Jan 2

 

 

ŽK: 0 - Žídek Aleš

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 31.01.2015

TJ Dynamo Rosice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

0:1

(0:1)

branky: Ceral Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - TJ Dynamo Rosice

2:3

(1:2)

branky: Šustr Tomáš, Zelenka Marek - Procházka Stanislav, Plosza Michal, Žalud Jan

 

 

ŽK: Bláha Jiří - Žalud Jan

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - FC Stera Pardubice

1:3

(1:2)

branky: Rozsypal Michael - Šrůtek David 2, Andrej David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - FK Real Trpišov

2:5

(1:2)

branky: Žídek Aleš 2 - Šustr Tomáš, Hemmr Jaroslav, Zelenka Jan, Zelenka Marek, Marzak Pavel

 

 

ŽK: Rejman Jan - Šustr Tomáš

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - ŠSK GJR Chrudim

1:3

(0:1)

branky: Šrůtek David - Strouhal Tomáš 2, Hrouzek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Instal Zeman Chroustovice „B“

3:2

(0:0)

branky: Loučka Tomáš, Kvapil Lubomír, Vácha Tomáš - Žídek Aleš, Rejman Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - SK Sokol Prosetín

1:3

(0:0)

branky: Hrouzek Miroslav - Kulháň Tomáš, Šimon Filip, Šafránek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - Aladin Chrudim

1:5

(1:2)

branky: Pilař Jan - Ondrášek Petr 2, Vácha Tomáš 2, Loučka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - FK G12 Chrudim „C“

12:1

(4:0)

branky: Kulháň Tomáš 3, Šimon Filip 3, Vodvárka Roman 2, Šafránek Filip 2, Novotný Jiří 2 - Klát Stanislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - Futsal Club Křižanovice

9:3

(4:1)

branky: Šindelář Vladimír 3, Novotný Tomáš 3, Slanař Richard, Vacek Vladimír, Klát Stanislav - Štěpán Josef, Pecina František, Bejr Vojta

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 08.02.2015

SK Sokol Prosetín - FC Stera Pardubice

5:2

(3:2)

branky: Novotný Jiří 3, Šafránek Aleš, Šafránek Filip - Šrůtek David 2

 

 

ŽK: 0 - Šrůtek David

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - SK Sokol Prosetín

2:7

(1:4)

branky: Novák Michal 2 - Šafránek Aleš 3, Kulháň Tomáš 2, Novotný Jiří 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - TJ Dynamo Rosice

0:4

(0:4)

branky: Lacman Ondřej 2, Stupavský Pavel, Vrabec Milan

 

 

ŽK: Antoš Milan - Stupavský Pavel, Procházka Stanislav

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - Futsal Club Křižanovice

4:2

(3:1)

branky: Voňka Daniel, Komárek Lukáš, Vojtíšek Radek, Matucha Tomáš - Novák Michal, Pilař Jan

 

 

ŽK: Rejman Jan - 0

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - Instal Zeman Chroustovice „B“

4:3

(3:2)

branky: Plosza Michal 2, Lacman Ondřej, Pitra Dominik - Hotovec Petr, Komárek Lukáš, Vojtíšek Radek

 

 

ŽK: Pitra Dominik, Plosza Micha - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FK G12 Chrudim „C“

7:3

(4:1)

branky: Loučka Tomáš 3, Dvořák David, Širlo Bořek, Kořínek Miroslav, Hauf Ondřej - Froněk Petr 2, Brdička Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Aladin Chrudim

4:6

(1:3)

branky: Kudrnka Michal 3, Drahý Daniel - Kořínek Miroslav 2, Dvořák David, Ondrášek Petr, Loučka Tomáš, Hauf Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - ŠSK GJR Chrudim

4:0

(2:0)

branky: Jiráček Petr 2, Šindelář Vladimír, Brdička Petr

 

 

ŽK: 0 - Broďák David

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - FK Real Trpišov

4:3

(1:1)

branky: Ceral Roman 2, Kofroň Michal, Buřval Daniel - Kudrnka Michal 3

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

ŠSK GJR Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

2:1

(2:1)

branky: Hrouzek Miroslav, Strouhal Tomáš - Rozsypal Michael;

 

 

ŽK: Beránek Jakub - 0

 

 

 

 

 

 

9. kolo - 21.02.2015

ŠSK GJR Chrudim - TJ Dynamo Rosice

3:3

(1:2)

branky: Michálek Petr, Valdman Jiří, Hrouzek Miroslav - Lacman Ondřej 2, Plosza Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice „B“ - ŠSK GJR Chrudim

6:0

(2:0)

branky: Voňka Daniel 2, Hotovec Petr 2, Doubravský Pavel, Rejman Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

TJ Dynamo Rosice - FK G12 Chrudim „C“

3:2

(1:1)

branky: Žalud Jan 2, Stupavský Pavel - Jiráček Petr, Kraťoch Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“ - Instal Zeman Chroustovice „B“

3:2

(2:1)

branky: Kučera Vojtěch 2, Poláček Lukáš - Doubravský Pavel, Žídek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK G12 Chrudim „C“ - FC Stera Pardubice

2:1

(1:0)

branky: Jiráček Petr, Brdička Petr - Lamberský Radim

 

 

ŽK: 0 - Křivka Vlastimil, Antoš Milan

 

 

 

 

 

Futsal Club Křižanovice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota „B“

2:7

(1:5)

branky: Bejr Vojta, Pilař Jan - Poláček Lukáš 3, Kučera Vojtěch 2, Kofroň Michal, Bakeš David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Stera Pardubice - Aladin Chrudim

4:6

(1:4)

branky: Šrůtek David 2, Lamberský Radim, Křivka Vlastimil - Kořínek Miroslav 3, Dvořák David 2, Kvapil Lubomír

 

 

ŽK: 0 - Kořínek Miroslav

 

 

 

 

 

FK Real Trpišov - Futsal Club Křižanovice

6:2

(1:2)

branky: Šustr Tomáš 2, Zelenka Jan, Melichar Petr, Zelenka Marek, Drahý Daniel - Pecina Michal, Kápička Matěj

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - SK Sokol Prosetín

3:2

(1:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav - Kulháň Tomáš, Novotný Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Sokol Prosetín - FK Real Trpišov

4:0

(1:0)

branky: Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš, Šafránek Filip, Novotný Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 


FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim