Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 21.11.2015

Aladin Chrudim - FC Pumpa Miřetice

9:2

(5:0)

branky: Loučka Tomáš 3, Vácha Tomáš 3, Dušek Miroslav 2, Širlo Bořek - Bureš Dominik, Sokol Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - SK Zvoneček Stojice "B"

1:4

(0:3)

branky: Sokol Filip - Marek Přemysl 2, Svoboda David, Jirásek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Aladin Chrudim

3:1

(1:0)

branky: Komárek Lukáš, Besperát Lukáš, Matucha Tomáš - Loučka Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Loučka Tomáš

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK Nebelvír Chrudim "C"

5:5

(2:2)

branky: Marek Přemysl 2, Svoboda David, Jablečník David, Jirásek Filip - Hájek Lukáš 3, Filipi Patrik, Hýl Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - Instal Zeman Chroustovice

2:3

(1:2)

branky: Kubový Vít, Vavroušek Miroslav - Rejman Jan 2, Deutsch Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - FK Slatiňany

4:5

(2:2)

branky: Hýl Jiří 3, Hájek Lukáš - Sotona Roman 2, Hlušička Martin, Hlušička Jiří, Morávek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FC Viničky Krucemburk

1:4

(0:2)

branky: Ceral Roman - Matějka Jiří 2, Šír Petr, Vavroušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - FK Mikulovice

3:1

(1:1)

branky: Hlušička Jiří 2, Hlušička Martin - Václavek Luboš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

9:3

(5:1)

branky: Vencl Jiří 3, Karlík Tomáš 2, Hromádka Miloslav, Handlíř Pavel, Vyskočil Radek, Hromek Karel - Ceral Roman 2, Skokan Vojtěch

 

 

ŽK: Vyskočil Radek - 0

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 5.12.2015

SK Zvoneček Stojice "B" - FK Slatiňany

9:0

(5:0)

branky: Chmelík Martin 5, Gajdošík Petr 2, Bříza František, Zrůst Tomáš ml.

 

 

ŽK: 0 - Slavík Jakub

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

2:4

(0:2)

branky: Sotona Roman, Slavík Jakub - Bakeš David 2, Ceral Roman, Buřval Daniel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

3:3

(0:0)

branky: Dubský Jan, Širlo Bořek, Hauf Ondřej - Sokol Pavel, Zrůst Tomáš ml., vlastní

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Instal Zeman Chroustovice

0:2

(0:2)

branky: Besperát Jaroslav, vlastní

 

 

ŽK: 0 - Veselý Lukáš

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - Aladin Chrudim

2:5

(1:1)

branky: Matějka Jiří, Vavroušek Václav - Kořínek Miroslav 3, Vácha Tomáš 2

 

 

ČK: 0 - Šimon Miroslav (2xŽK - STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FC Pumpa Miřetice

3:2

(1:1)

branky: Besperát Roman, Suchánek Marcel, Rejman Jan - Polívka Tomáš, Procházka Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - FC Viničky Krucemburk

7:3

(3:2)

branky: Carda Martin 3, Karlík Tomáš 2, Hromádka Miloslav, Vyskočil Radek - Kubový Vít 2, Vavroušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - FK Nebelvír Chrudim "C"

3:3

(0:3)

branky: Procházka Martin 2, Polívka Ondřej - Filipi Patrik, Hájek Lukáš, vlastní

 

 

ŽK: 0 - Spilka František

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - FK Mikulovice

3:5

(2:3)

branky: Hájek Lukáš 2, Geguš Jaroslav - Carda Martin 3, Hromek Karel, Karlík Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 13.12.2015

FK Mikulovice - Instal Zeman Chroustovice

2:3

(1:1)

branky: Carda Martin 2 - Žídek Aleš 2, Komárek Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - SK Zvoneček Stojice "B"

1:4

(0:4)

branky: Rejman Jan - Janda Jiří 2, Bříza František, Sokol Pavel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK Mikulovice

7:2

(3:2)

branky: Kozák Radim 3, Janda Jiří, Bříza František, Chmelík Martin, Stránský Josef - Vyskočil Radek, Hromek Karel

 

 

ŽK: 0 - Handlíř Pavel

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - FK Slatiňany

1:5

(0:2)

branky: Procházka Martin - Slavík Jakub 2, Urválek Jan, Morávek Petr, Slavík Matěj

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - FC Viničky Krucemburk

4:5

(0:4)

branky: Slavík Matěj 2, Dejdar Jakub, Chvojka Petr - Matějka Jiří 2, Vavroušek Václav, Říha Martin, Vavroušek Miroslav

 

 

ŽK: 0 - Matějka Jiří

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - FC Pumpa Miřetice

2:4

(2:3)

branky: Matějka Jan, Vavroušek Miroslav - Procházka Martin 2, Polívka Ondřej, Sokol Filip

 

 

ŽK: Šír Petr- 0

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:3

(1:3)

branky: Spilka František 2, Šilhánek Marek - Bakeš David 2, Skokan Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Aladin Chrudim

4:6

(2:1)

branky: Rozsypal Michael, Starý Marek, Kučera Vojtěch, Skokan Vojtěch - Loučka Tomáš 2, Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav, Kvapil Lubomír

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FK Nebelvír Chrudim "C"

3:4

(2:0)

branky: Hauf Ondřej 2, Kořínek Miroslav - Spilka František 2, Elich Michal, Šilhánek Marek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 2.1.2016

FK Nebelvír Chrudim "C" - FC Viničky Krucemburk

3:3

(1:2)

branky: Spilka František 2, Šilhánek Marek - Matějka Jan, Dohnal Tomáš, Vavroušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - SK Zvoneček Stojice "B"

5:4

(4:2)

branky: Matějka Jiří 2, Matějka Jan, Dohnal Tomáš, Vavroušek Václav - Levinský Dominik 2, Janda Jiří, Jablečník David

 

 

ŽK: Matějka Jiří - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FK Nebelvír Chrudim "C"

3:3

(2:1)

branky: Komárek Lukáš, Žídek Aleš, vlastní - Geguš Jaroslav, Elich Michal, Spilka František

 

 

ŽK: Žídek Aleš - Šilhánek Marek

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

7:2

(2:1)

branky: Janda Jiří 3, Jablečník David 2, Bříza František, Svoboda David - Zlatohlávek Rudolf, Skokan Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice

1:2

(0:1)

branky: Sotona Roman - Besperát Jaroslav, Mazánek Aleš, Komárek Lukáš

 

 

ŽK: Slavík Matěj - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FC Pumpa Miřetice

5:3

(1:2)

branky: Bakeš David 2, Rozsypal Michael, Skokan Vojtěch, vlastní - Polívka Tomáš, Dejnožka Petr, Doležal Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FK Slatiňany

7:3

(4:2)

branky: Kořínek Miroslav 2, Dušek Miroslav 2, Dvořák David, Loučka Tomáš, Hauf Ondřej - Jeníček Patrik, Morávek Petr, Sotona Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - FK Mikulovice

2:4

(1:1)

branky: Bureš Dominik, Polívka Ondřej - Vencl Jiří 2, Vencl Pavel, Moučka Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - Aladin Chrudim

4:10

(3:5)

branky: Vencl Pavel, Vencl Jiří, Rychtařík Pavel, Hromek Karel - Loučka Tomáš 2, Vácha Tomáš 2, Dvořák David, Bango Pavel, Šimon Miroslav, Kořínek Miroslav, Dušek Miroslav, Hauf Ondřej

 

 

ŽK: Vyskočil Radek - 0

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 10.1.2016

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FK Mikulovice

2:6

(2:3)

branky: Rázek Milan, Bakeš David - Carda Martin 3, Vencl Jiří 2, Hromek Karel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - FK Slatiňany

5:1

(1:0)

branky: Václavek Luboš, Hromádka Miloslav, Vencl Pavel, Vencl Jiří, Carda Martin - Chvojka Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

6:4

(3:1)

branky: Matějka Jan 2, Šír Petr 2, Matějka Jiří, Vavroušek Václav - Ceral Roman 2, Vávra Tomáš 2

 

 

ŽK: 0 - Rázek Milan

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - FK Nebelvír Chrudim "C"

5:5

(1:2)

branky: Slavík Jakub 2, Svoboda Viktor, Sotona Roman, Slavík Matěj - Spilka František 3, Filipi Patrik, Geguš Jaroslav

 

 

ŽK: 0 - Šilhánek Marek;

 

 

ČK: Slavík Matěj - Geguš Jaroslav (oba STOP na 2 zápasy)

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FC Viničky Krucemburk

1:4

(0:3)

branky: Žídek Aleš - Vavroušek Václav 2, Matějka Jan, Matějka Jiří

 

 

ŽK: Besperát Roman - 0

 

 

ČK: 0 - Vavroušek Miroslav (STOP na 2 zápasy)

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - SK Zvoneček Stojice "B"

4:8

(2:3)

branky: Filipi Patrik, Hýl Vít, Spilka František, Šilhánek Marek - Sokol Pavel 5, Levinský Ladislav 2, Svoboda David

 

 

ŽK: Hýl Vít - 0

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

3:4

(2:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav - Suchánek Marcel 2, Komárek Lukáš, Žídek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FC Pumpa Miřetice

6:2

(1:2)

branky: Janda Jiří 2, Sokol Pavel 2, Levinský Ladislav, Svoboda David - Doležal Lukáš, Bureš Dominik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - Aladin Chrudim

2:7

(0:1)

branky: Sokol Filip 2 - Loučka Tomáš 2, Vácha Tomáš 2, Dušek Miroslav, Kvapil Lubomír, Douda Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 


6. kolo  - 24.1.2016

FK Mikulovice - FK Nebelvír Chrudim "C"

2:2

(1:0)

branky: Vencl Pavel, Vyskočil Radek - Hyxa Jakub, Spilka František

 

 

ŽK: Vencl Jiří - 0

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - FC Pumpa Miřetice

3:2

(3:1)

branky: Šilhánek Marek 2, Hyxa Jakub - Polívka Tomáš, Bureš Dominik

 

 

ŽK: Hyxa Jakub - 0

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - FK Mikulovice

1:2

(1:1)

branky: Otradovský Tomáš - Vencl Pavel, Křivka Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - Instal Zeman Chroustovice

1:8

(0:2)

branky: Horník Zbyněk - Veselý Lukáš 3, Rejman Jan 2, Mazánek Aleš, Komárek Lukáš, Suchánek Marcel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FC Viničky Krucemburk

6:2

(1:1)

branky: Dvořák David, Dubský Jan, Loučka Tomáš, Kaška Ivan, Hauf Ondřej, Vácha Tomáš - Otradovský Tomáš, Pečenka Lukáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:3

(2:1)

branky: Veselý Lukáš, Mazánek Aleš, Žídek Aleš - Rozsypal Michael, Rázek Milan, Buřval Daniel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Aladin Chrudim

2:4

(2:3)

branky: Janda Jiří, Levinský Dominik - Dvořák David 2, Loučka Tomáš, Hauf Ondřej;

 

 

ŽK: Sokol Pavel - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FK Slatiňany

2:4

(1:2)

branky: Ceral Roman 2 - Ficek Jan, Dejdar Jakub, Sotona Roman, Slavík Jakub

 

 

ŽK: Rázek Milan - 0

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - SK Zvoneček Stojice "B"

2:6

(1:4)

branky: Svoboda Viktor, Urválek Jan - Jablečník David 3, Janda Jiří 2, Levinský Dominik 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 6.2.2016

FK Nebelvír Chrudim "C" - Aladin Chrudim

3:4

(1:2)

branky: Hájek Lukáš, Hyxa Jakub, Hýl Vít - Hauf Ondřej 3, Kořínek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

5:3

(2:2)

branky: Hauf Ondřej 3, Loučka Tomáš, Kořínek Miroslav - Ceral Roman, Buřval Daniel, Poláček Lukáš

 

 

ŽK: Loučka Tomáš - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FK Nebelvír Chrudim "C"

6:7

(4:2)

branky: Skokan Vojtěch 3, Brabec Ondřej 2, Ceral Roman - Hýl Vít 3, Spilka František 2, Geguš Jaroslav, Hyxa Jakub

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - FC Viničky Krucemburk

1:3

(0:2)

branky: Bureš Dominik - Otradovský Tomáš, Vavroušek Václav, Kadlec Aleš

 

 

ŽK: 0 - Kadlec Aleš

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - FK Slatiňany

3:0

(2:0)

branky: Vavroušek Václav, Říha Martin, Kadlec Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - FC Pumpa Miřetice

2:6

(1:3)

branky: Dejdar Jakub, Slavík Matěj - Bureš Dominik 3, Polívka Tomáš, Procházka Martin, Horník Zbyněk

 

 

ŽK: 0 - Procházka Martin

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FK Mikulovice

7:3

(2:1)

branky: Rejman Jan 3, Demeter Ondřej 2, Besperát Jaroslav, Mazánek Aleš - Vencl Jiří 2, Karlík Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Instal Zeman Chroustovice

4:2

(2:2)

branky: Levinský Dominik 2, Svoboda Lukáš, Jirásek Filip - Demeter Ondřej, Rejman Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - SK Zvoneček Stojice "B"

3:7

(1:3)

branky: Vencl Jiří 2, Karlík Tomáš - Svoboda Lukáš 3, Janda Jiří 2, Levinský Dominik, Jirásek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 14.2.2016

Aladin Chrudim - FK Mikulovice

8:0

(2:0)

branky: Loučka Tomáš 3, Hauf Ondřej 2, Ondrášek Petr, Kořínek Miroslav, Dušek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Mikulovice - FC Pumpa Miřetice

5:3

(2:2)

branky: Vyskočil Radek 2, Vencl Jiří 2, Rychtařík Pavel - Polívka Tomáš, Najman Tomáš, Bureš Dominik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Slatiňany - Aladin Chrudim

2:6

(1:2)

branky: Slavík Jakub, Slavík Matěj - Loučka Tomáš 3, Kořínek Miroslav 2, Dvořák David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Pumpa Miřetice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:3

(3:3)

branky: Polívka Tomáš, Najman Tomáš, Horník Zbyněk - Kofroň Michal, Ceral Roman, Kučera Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FK Slatiňany

4:4

(2:1)

branky: Rejman Jan 2, Žídek Aleš, Besperát Lukáš - Ficek Jan, Chvojka Petr, Sotona Roman, Slavík Matěj

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - SK Zvoneček Stojice "B"

4:10

(2:6)

branky: Rozsypal Michael, Brabec Ondřej, Ceral Roman, Kučera Vojtěch - Janda Jiří 4, Svoboda Lukáš 2, Jablečník David 2, vlastní, Jirásek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Nebelvír Chrudim "C" - Instal Zeman Chroustovice

4:5

(3:3)

branky: Spilka František 2, Hýl Vít, Šilhánek Marek - Besperát Lukáš 2, Rejman Petr, Komárek Lukáš, Demeter Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FC Viničky Krucemburk

8:2

(3:1)

branky: Janda Jiří 3, Svoboda Lukáš 3, Čáp Dominik 2 - Dohnal Tomáš, Říha Martin

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Viničky Krucemburk - FK Nebelvír Chrudim "C"

6:3

(3:2)

branky: Vavroušek Václav 2, Matějka Jan, Dohnal Tomáš, Říha Martin, Vavroušek Miroslav - Černý Martin, Spilka František, Šilhánek Marek

 

 

ŽK: 0 - Spilka František

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim