Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
II. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Diskuze
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

 

Rozpis sportovní haly SPARTAK Slatiňany 2016/2017 – soboty a neděle

Datum/čas

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

                                                                  Listopad 2016

So 5.11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne 6.11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

So 12.11.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

 

 

 

 

 

 

Ne 13.11.

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 19.11.

 

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

Ne 20.11.

Mistrovský turnaj ve florbalu (A-muži)

 

 

 

So 26.11.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

Ne 27.11.

Mistrovský turnaj ve florbalu (B-muži)

 

 

 

 

                                                                  Prosinec 2016

So 3.12.

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

 

Ne 4.12.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 10.12.

Mistrovský turnaj ve florbalu (A-ženy)

 

 

 

 

Ne 11.12.

Mistrovský turnaj ve florbalu (juniorka)

 

 

 

 

So 17.12.

 

Volejbalový turnaj muži + ženy SK SPARTAK

 

 

 

 

Ne 18.12.

Mistrovský turnaj ve florbalu (dorost)

 

 

 

 

So 24.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne 25.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     Leden 2017

So 7.1.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

 

 

 

 

 

 

Ne 8.1.

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 14.1.

 

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

Ne 15.1.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 21.1.

Fotbalový turnaj starších žáků

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

 

Ne 22.1.

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 28.1.

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

Ne 29.1.

Fotbalový turnaj mladších žáků

 

 

 

 

 

 

                                                                     Únor 2017

So 4.2.

Mistrovský turnaj ve florbalu (juniorka)

 

 

 

 

Ne 5.2.

Mistrovský turnaj ve florbalu (dorost)

 

 

 

 

So 11.2.

 

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

Futsalový turnaj Okresní přebor Chrudim

Ne 12.2.

Mistrovský turnaj ve florbalu (st. žáci)

 

 

 

 

So 18.2.

Futsalový turnaj I. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

Ne 19.2.

 

Futsalový turnaj II. Třída Chrudim

 

 

 

 

 

 

So 25.2.

Fotbalový turnaj starších přípravek

 

 

 

 

 

 

Ne 26.2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     Březen 2017

So 4.3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne 5.3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

So 11.3.

Mistrovský turnaj ve florbalu (juniorka)

 

 

 

 

Ne 12.3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

So 18.3.

Fotbalový turnaj mladších přípravek

 

 

 

 

 

 

Ne 19.3.

Mistrovský turnaj ve florbalu (A-muži)

 

 

 

 

So 25.3.

Fotbalový turnaj předpřípravek

 

 

 

 

 

 

Ne 26.3.

Mistrovský turnaj ve florbalu (B-muži)