Úvod
Novinky
Okresní přebor
I. třída Chrudim
FUTIS
Legislativa
Pohár FAČR
Odkazy
Ke stažení
Kontakty
Adresář klubů
Archiv výsledků

1. kolo - 18.11.2017

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FK Juniors Kočí

2:0

(0:0)

branky: Ceral Roman, Vávra Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Sokol Prosetín

1:3

(0:2)

branky: Škaryd Zdeněk - Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš, Novotný Jiří

 

 

ŽK: Harenčák Jakub - 0

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

1:5

(0:3)

branky: Mašek Miroslav - Ceral Roman 2, Starý Marek, Vávra Tomáš, Buřval Daniel

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - FC Nasavrky

7:0

(2:0)

branky: Novotný Jiří 3, Kulháň Tomáš 2, Vodvárka Roman, Šafránek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FC Kleopatra Chrudim

3:3

(2:2)

branky: Veselý Lukáš, Komárek Lukáš, Derka Pavel - Vácha Jan, Hůlka Tomáš, Felkl Petr

 

 

ŽK: Mazánek Aleš - 0

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - Šmoulové Slatiňany

1:8

(0:2)

branky: Michek Roman - Radouš Michal 4, Kroutil Jaroslav 2, Trňák Vladislav, Morávek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

3:1

(1:0)

branky: Kořínek Miroslav 2, Vácha Tomáš - Matucha Tomáš

 

 

ŽK: Douda Ladislav - Veselý Lukáš

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - SK Zvoneček Stojice "B"

6:2

(4:1)

branky: Radouš Michal 4, Kroutil Jaroslav 2 - Jirásek Filip 2

 

 

ŽK: 0 - Mládek Vojtěch

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - Aladin Chrudim

1:4

(0:2)

branky: Matějka Jan - Dvořák David, Jeníček Ivan, Loučka Tomáš, Kořínek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Viničky Krucemburk

4:3

(3:2)

branky: Hlaváč Jakub 2, Mládek Vojtěch 2 - Matějka Jan 2, Vavroušek Miroslav

 

 

ŽK: Hamsa Jakub - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo - 25.11.2017

Aladin Chrudim - FC Kleopatra Chrudim

3:4

(1:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Loučka Tomáš - Felkl Petr 2, Částka Vojtěch, Koliska Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Aladin Chrudim

5:4

(2:2)

branky: Salfický David 2, Stránský Josef 2, Chmelík Martin - Douda Ladislav 2, Loučka Tomáš, Vácha Tomáš

 

 

ŽK: 0 - Dvořák David

 

 

ČK: Zíma Simon (2xŽK - STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - FK Juniors Kočí

2:1

(0:1)

branky: Felkl Petr 2 - Škaryd Zdeněk

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - SK Zvoneček Stojice "B"

1:12

(0:5)

branky: Čechlovský Ondřej - Salfický David 3, Stránský Josef 3, Chmelík Martin 2, Janda Jiří ml. 2, Zářecký Radek, Mach Lukáš

 

 

ŽK: Michek Tomáš - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FC Nasavrky

4:1

(2:0)

branky: Škaryd Zdeněk 2, Dostál Pavel, Slanař Marek - Čechlovský Ondřej

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - Instal Zeman Chroustovice

2:1

(1:1)

branky: Vavroušek Miroslav, vlastní - Rejman Jan

 

 

ŽK: Matějka Jan- 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

3:4

(2:3)

branky: Veselý Lukáš, Žídek Aleš, Derka Pavel - Ceral Roman, Čejka Radek, Skokan Vojtěch, Jirásek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - Viničky Krucemburk

8:3

(3:2)

branky: Beneš Tomáš 3, Radouš Michal 2, Trňák Vladislav, Kroutil Jaroslav, Sýkora Aleš - Vavroušek Václav 2, Pečenka Lukáš;

 

 

ŽK: Radouš Michal - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Sokol Prosetín

1:6

(0:2)

branky: Bakeš David - Novotný Jiří 3, Vodvárka Roman, Kulháň Tomáš, Šafránek Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - Šmoulové Slatiňany

3:3

(2:2)

branky: Vodvárka Roman, Šafránek Filip, Novotný Jiří - Radouš Michal 2, Beneš Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

3. kolo - 03.12.2017

SK Zvoneček Stojice "B" - Instal Zeman Chroustovice

3:2

(1:2)

branky: Wimmer Filip, Zíma Simon, vlastní - Derka Pavel 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - SK Zvoneček Stojice "B"

4:4

(2:2)

branky: Vodvárka Roman, Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš, Šafránek Filip - Janda Jiří ml., Mach Lukáš, Stránský Josef, Zrůst Tomáš ml.

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FK Juniors Kočí

3:3

(1:1)

branky: Komárek Lukáš, Derka Pavel, Demeter Ondřej - Havránek Marcel, Slanař Marek, Petrlík Jiří

 

 

ŽK: Matucha Tomáš - Slanař Marek, Bukač Filip, Janko David

 

 

ČK: Komárek Lukáš (STOP na 1 zápas) - 0

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Sokol Prosetín

5:4

(1:2)

branky: Mikan Jaroslav 2, Ledvina Radek, Koliska Patrik, Felkl Petr - Vodvárka Roman 2, Šafránek Filip, Novotný Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Šmoulové Slatiňany

3:9

(1:3)

branky: Hladík Jaroslav, Koreček Lukáš, Petrlík Jiří - Kroutil Jaroslav 3, Radouš Michal 3, Trňák Vladislav 2, Beneš Tomáš

 

 

ŽK: Janko David - 0

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - FC Kleopatra Chrudim

3:0

(2:0)

branky: Matějka Jan 2, Vavroušek Miroslav

 

 

ŽK: 0 - Ledvina Radek

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - Aladin Chrudim

9:2

(5:0)

branky: Kroutil Jaroslav 5, Radouš Michal 2, Beneš Tomáš 2 - Loučka Tomáš, Vácha Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - Viničky Krucemburk

4:2

(2:2)

branky: Michek Roman 2, Dostál Filip 2 - Otradovský Tomáš, Dohnal Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

7:4

(3:0)

branky: Kořínek Miroslav 3, Loučka Tomáš 2, Kaška Ivan, Vácha Tomáš - Vávra Tomáš 3, Rozsypal Michael

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FC Nasavrky

4:5

(3:1)

branky: Sedlák Jakub 2, Blabolil Adam, Vávra Tomáš - Dostál Filip 3, Michek Roman, Pešek Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

4. kolo - 17.12.2017

Sokol Prosetín - Viničky Krucemburk

0:2

(0:0)

branky: Matějka Jan, Šír Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

4:1

(1:0)

branky: Matějka Jan 2, Dohnal Tomáš, Pečenka Lukáš - Skokan Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Sokol Prosetín

4:3

(1:1)

branky: Veselý Lukáš 2, Mazánek Aleš, Matucha Tomáš - Kulháň Tomáš 2, Vodvárka Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Šmoulové Slatiňany

1:9

(0:8)

branky: Jirásek Petr - Radouš Michal 5, Kroutil Jaroslav 2, Trňák Vladislav, Beneš Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice

8:2

(3:0)

branky: Trňák Vladislav 3, Radouš Michal 2, Morávek Petr 2, Beneš Tomáš - Veselý Lukáš 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FK Juniors Kočí

6:2

(2:2)

branky: Vácha Tomáš 3, Dubský Jan, Loučka Tomáš, Douda Ladislav - Škaryd Zdeněk, Janko David

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - Aladin Chrudim

4:6

(1:2)

branky: Dostálek Michal 4 - Loučka Tomáš 3, Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - SK Zvoneček Stojice "B"

0:4

(0:2)

branky: Jablečník David, Janda Jiří ml., Mach Lukáš, Vegeš Petr

 

 

ŽK: Škaryd Zdeněk, Slanař Marek - 0

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - FC Nasavrky

1:2

(1:0)

branky: Mikan Jaroslav - Dostálek Michal 2

 

 

ŽK: 0 - Pešek Radek, Michek Roman

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FC Kleopatra Chrudim

4:0

(2:0)

branky: Svoboda David, Janda Jiří ml., Mach Lukáš, Vegeš Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

5. kolo - 07.01.2018

Šmoulové Slatiňany - FC Kleopatra Chrudim

4:4

(2:3)

branky: Zdražil Jiří 2, Kroutil Jaroslav, Sýkora Aleš - Marel Filip 2, Hůlka Tomáš, Koliska Patrik

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Šmoulové Slatiňany

1:8

(0:4)

branky: Sokol Pavel - Kroutil Jaroslav 4, Zdražil Jiří 2, Trňák Vladislav, Morávek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Instal Zeman Chroustovice

2:4

(1:1)

branky: Ledvina Radek, Mikan Jaroslav - Rejman Jan 2, Veselý Lukáš, Žídek Aleš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - SK Zvoneček Stojice "B"

6:4

(4:0)

branky: Ceral Roman 3, Bakeš David, Skokan Vojtěch, Jirásek Petr - Sokol Pavel 3, Vegeš Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - FC Nasavrky

5:1

(0:0)

branky: Demeter Ondřej 2, Bečička Adam, Veselý Lukáš, Komárek Lukáš - Dostálek Michal

 

 

ŽK: Rejman Jan - 0

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

1:3

(0:1)

branky: Kubeš Ladislav - Bakeš David, Ceral Roman, Vávra Tomáš

 

 

ŽK: Janko David, Hladík Jaroslav - 0

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - Sokol Prosetín

3:5

(1:3)

branky: Čechlovský Ondřej, Dostálek Michal, Dostál Filip - Šafránek Aleš 2, Novotný Jiří 2, Vodvárka Roman

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - FK Juniors Kočí

1:1

(1:0)

branky: Pečenka Lukáš - Petrlík Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - Aladin Chrudim

2:2

(0:0)

branky: Kulháň Tomáš, Novotný Jiří - Kořínek Miroslav, Vácha Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Viničky Krucemburk

7:3

(3:2)

branky: Kořínek Miroslav 2, Vácha Tomáš 2, Ondrášek Petr, Loučka Tomáš, Kvapil Lubomír - Matějka Jan, Matějka Jiří, Říha Martin

 

 

ŽK: 0 - Dohnal Tomáš

 

 

 

 

 

 

6. kolo  - 14.01.2018

Instal Zeman Chroustovice - Viničky Krucemburk

2:3

(1:0)

branky: Bečička Adam, Rejman Jan - Říha Martin 2, Matějka Jan

 

 

ŽK: Veselý Lukáš, Komárek Lukáš - Šír Petr

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Instal Zeman Chroustovice

1:6

(1:2)

branky: Ceral Roman - Komárek Lukáš 2, Demeter Ondřej 2, Bečička Adam, Veselý Lukáš

 

 

ŽK: Jirásek Petr - 0

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - Šmoulové Slatiňany

2:7

(1:4)

branky: Matějka Jiří, Šír Petr - Zdražil Jiří 2, Kroutil Jaroslav 2, Morávek Petr 2, Radouš Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

9:3

(4:2)

branky: Kulháň Tomáš 4, Vodvárka Roman 2, Šafránek Aleš 2, Šafránek Filip - Ceral Roman 2, Čejka Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - Sokol Prosetín

6:2

(2:0)

branky: Kroutil Jaroslav 5, Trňák Vladislav - Vodvárka Roman, Kulháň Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FC Nasavrky

7:2

(3:0)

branky: Svoboda Michal 3, Janda Jiří ml. 2, Mach Lukáš, Vegeš Petr - Čechlovský Ondřej, Dostálek Michal

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

3:5

(2:1)

branky: Vácha Tomáš 2, Kořínek Miroslav - Chmelík Martin 3, Svoboda Michal, Vegeš Petr

 

 

ŽK: Douda Ladislav - 0

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - FK Juniors Kočí

1:3

(0:2)

branky: Dostálek Michal - Harenčák Jakub, Slanař Marek, Petrlík Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Aladin Chrudim

4:5

(2:4)

branky: Mašek Miroslav 2, Částka Vojtěch, Bubeník Jan - Vácha Tomáš 2, Dvořák David, Kaška Ivan, Douda Ladislav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - FC Kleopatra Chrudim

6:2

(2:0)

branky: Škaryd Zdeněk 2, Bukač Filip, Janko David, Slanař Marek, Petrlík Jiří - Bubeník Jan, Popelka Adam

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

7. kolo  - 28.01.2018

FC Nasavrky - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

2:1

(1:1)

branky: Čechlovský Ondřej, Dostál Filip - Vávra Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - FC Nasavrky

0:5

(0:2)

branky: Čechlovský Ondřej 3, Michek Roman, Pavlík Vojtěch

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Aladin Chrudim

5:4

(3:1)

branky: Ceral Roman 2, Vávra Tomáš 2, Jirásek Petr - Vácha Tomáš 2, Dvořák David, Kořínek Miroslav

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Viničky Krucemburk

8:1

(3:1)

branky: Mikan Jaroslav 2, Spilka František 2, Mašek Miroslav, Polnický Michael, Koliska Patrik, Felkl Petr - Otradovský Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Šmoulové Slatiňany

4:6

(1:4)

branky: Vácha Tomáš 3, Dvořák David - Radouš Michal 3, Trňák Vladislav, Kroutil Jaroslav, Morávek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - FC Kleopatra Chrudim

4:3

(0:1)

branky: Vodvárka Roman 2, Šafránek Aleš, Novotný Jiří - Spilka František 2, Vácha Jan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - FK Juniors Kočí

8:4

(1:3)

branky: Kroutil Jaroslav 4, Trňák Vladislav 2, Radouš Michal 2 - Koreček Lukáš, Kubeš Ladislav, Janko David, Slanař Marek

 

 

ŽK: 0 - Dostál Pavel

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Sokol Prosetín

3:5

(3:1)

branky: Chmelík Martin, Mach Lukáš, Zrůst Tomáš ml. - Vodvárka Roman 2, Novotný Jiří 2, Felkl Tomáš

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Instal Zeman Chroustovice

6:5

(2:2)

branky: Slanař Marek 2, Koreček Lukáš, Kubeš Ladislav, Blažek Michal, Harenčák Jakub - Vojtíšek Radek 2, Veselý Lukáš, Mazánek Aleš, Komárek Lukáš

 

 

ŽK: Dostál Pavel - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - SK Zvoneček Stojice "B"

4:6

(3:2)

branky: Veselý Lukáš 2, Rejman Petr, Komárek Lukáš - Janda Jiří ml. 3, Jablečník David, Mach Lukáš, Zrůst Tomáš ml.

 

 

ČK: 0 - Svoboda David (STOP na 1 zápas)

 

 

 

 

 

 

 

8. kolo - 04.02.2018

FK Juniors Kočí - Aladin Chrudim

3:6

(1:4)

branky: Slanař Marek 2, Harenčák Jakub - Vácha Tomáš 2, Douda Ladislav 2, Dubský Jan, Jeníček Ivan

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - FK Juniors Kočí

0:5

(kont.)

Mužstvo SK Zvoneček Stojice "B" se nedostavilo k utkání

 

 

 

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - FC Nasavrky

4:1

(3:1)

branky: Vácha Tomáš 3, Douda Ladislav - Dostál Filip

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - SK Zvoneček Stojice "B"

5:0

(kont.)

Mužstvo SK Zvoneček Stojice "B" se nedostavilo k utkání

 

 

 

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - FC Kleopatra Chrudim

4:4

(3:1)

branky: Michek Roman, Čechlovský Ondřej, Pešek Radek, Dostál Filip - Marel Filip 2, Bubeník Jan, Koliska Patrik

 

 

ŽK: 0 - Koliska Patrik

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - Instal Zeman Chroustovice

6:2

(2:1)

branky: Šafránek Aleš 2, Kulháň Tomáš, Felkl Tomáš, Šafránek Filip, Novotný Jiří - Veselý Lukáš, Matucha Tomáš

 

 

ŽK: Kulháň Tomáš- 0

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - Sokol Prosetín

1:4

(1:2)

branky: Vavroušek Miroslav - Vodvárka Roman, Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš, Novotný Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Šmoulové Slatiňany

2:12

(0:5)

branky: Mazánek Aleš, Komárek Lukáš - Kroutil Jaroslav 4, Radouš Michal 4, Trňák Vladislav 2, Morávek Petr 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - Viničky Krucemburk

4:3

(0:1)

branky: Rozsypal Michael, Ceral Roman, Skokan Vojtěch, Jirásek Petr - Pečenka Lukáš 2, Matějka Jiří

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Šmoulové Slatiňany - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

8:5

(4:3)

branky: Kroutil Jaroslav 3, Radouš Michal 3, Morávek Petr 2 - Ceral Roman 2, Rozsypal Michael, Skokan Vojtěch, Jirásek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

 

 

9. kolo - 11.02.2018

Šmoulové Slatiňany - FC Nasavrky

4:4

(1:1)

branky: Morávek Petr 2, Trňák Vladislav, Kroutil Jaroslav - Dostálek Michal 2, Dostál Filip 2

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Kleopatra Chrudim - Šmoulové Slatiňany

4:5

(1:2)

branky: Mikan Jaroslav 3, Ledvina Radek - Trňák Vladislav 3, Kroutil Jaroslav, Morávek Petr

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FC Nasavrky - Instal Zeman Chroustovice

0:5

(0:2)

branky: Veselý Lukáš, Branda Bronislav, Derka Pavel, Matucha Tomáš, Rejman Jan

 

 

ŽK: Dostálek Tomáš - 0

 

 

 

 

 

Futsal Klub Rabštejnská Lhota - FC Kleopatra Chrudim

2:0

(1:0)

branky: Skokan Vojtěch 2;

 

 

ŽK: Jenka Pavel - 0

 

 

 

 

 

Instal Zeman Chroustovice - Aladin Chrudim

3:3

(1:1)

branky: Veselý Lukáš, Komárek Lukáš, Derka Pavel - Jeníček Ivan, Kořínek Miroslav, Vácha Tomáš

 

 

ŽK: Komárek Lukáš, Derka Pavel - 0

 

 

 

 

 

SK Zvoneček Stojice "B" - Futsal Klub Rabštejnská Lhota

4:5

(2:1)

branky: Chmelík Martin 2, Svoboda Michal, Jirásek Filip - Ceral Roman 2, Jirásek Petr 2, Skokan Vojtěch

 

 

ŽK: 0 - Jenka Pavel

 

 

 

 

 

Aladin Chrudim - Sokol Prosetín

1:4

(1:2)

branky: Kořínek Miroslav - Vodvárka Roman 2, Šafránek Filip 2

 

 

ŽK: 0 - Vodvárka Roman

 

 

 

 

 

Viničky Krucemburk - SK Zvoneček Stojice "B"

5:3

(1:3)

branky: Matějka Jiří 3, Dohnal Tomáš 2 - Chmelík Martin 2, Zářecký Radek

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

Sokol Prosetín - FK Juniors Kočí

7:1

(5:0)

branky: Vodvárka Roman 3, Kulháň Tomáš 2, Remeš Martin, Šafránek Filip - Pilař Libor

 

 

bez karet

 

 

 

 

 

FK Juniors Kočí - Viničky Krucemburk

1:1

(1:1)

branky: Slanař Marek - Matějka Jiří

 

 

ŽK: Pilař Libor - 0

 

 

 

 

 

 

 

FUTis
Miba - sport
UMBRO Chrudim
NOPO s.r.o.Slatiňany
IG SERVICE
ARKOV Chrudim
Barum Chrudim
INTERGEAR s.r.o.
IG TRADE
OMEGA plus Chrudim